Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Problem?] Powtarzające się powiadomienia


Cipher 618

Recommended Posts

Może nie ponad 400 jak u Ciebie, ale... nie jesteś jedyny. :bronies:

Spoiler

cccf2028c794630493923b75d53716ad_1.jpg

 

Od siebie dodam, że nie widzę możliwości przyznania komuś repki za posta, a w jego profilu nie widać sumy repek. Czyżby administracja zrezygnowała z systemu reputacji?:wrWgR:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Foley napisał:

Od siebie dodam, że nie widzę możliwości przyznania komuś repki za posta, a w jego profilu nie widać sumy repek. Czyżby administracja zrezygnowała z systemu reputacji?:wrWgR:

Myślę że tak.

Btw. Jeszcze zabolał spam na maila o tych repach (muszę to zmienić w tapatalku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu Foley napisał:

Może nie ponad 400 jak u Ciebie, ale... nie jesteś jedyny. :bronies:

  Ukryj zawartość

cccf2028c794630493923b75d53716ad_1.jpg

 

Od siebie dodam, że nie widzę możliwości przyznania komuś repki za posta, a w jego profilu nie widać sumy repek. Czyżby administracja zrezygnowała z systemu reputacji?:wrWgR:

Dec wyłączył je do wyjaśnienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Triste Cordis napisał:

Żaden problem :) Przez chwilę miałem ponad 5000 "repek". 

Dzieki :D Ale więcej nie będzie, no, byłoby więcej, gdybym nie wstał z wyrka zobaczyć co bot robi i nie zobaczył - nieco półprzytomnie - Priva od Sosny. Bota ubiłem, ale wcześniej pobrał 23 GB obrazków z derpicdn.net... I zakolejkował ponad 1 milion linków z mlppolska, nawet nie wiedziałem, że forum jest tak duże. Oj, wiele tej repki by było, jakbym tego nie wyłączył.

Jeszcze raz wybaczcie ten spam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Oj, wiele tej repki by było, jakbym tego nie wyłączył

Byłoby znacznie więcej jakbym nie wyłączył repek na forum.

Skoro problem rozwiązany, uruchomię je ponownie. Jednakże Accu, wiedz, że następny taki wybryk może oznaczać czasową blokadę konta, w celu ochrony użytkowników przed nawałem powiadomień, lub innych czynników.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Decaded napisał:

Byłoby znacznie więcej jakbym nie wyłączył repek na forum.

Skoro problem rozwiązany, uruchomię je ponownie. Jednakże Accu, wiedz, że następny taki wybryk może oznaczać czasową blokadę konta, w celu ochrony użytkowników przed nawałem powiadomień, lub innych czynników.

następnym razem, postaram sie upewnić, że nie zaloguje sie on na forum, albo spróbuje dodać listę wyjątków w filtrach na wszelki wypadek. Choć jak widać to teraz i tak zawiodło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...