Skocz do zawartości

Zapytaj Lunę


Sowenia

Recommended Posts

ScG1Hsc.png

 

Nareszcie jest! Doszły nas słuchy, że chcecie nas lepiej poznać. Oczywiście nie mamy nic przeciwko i chętnie odpowiemy na wasze pytania o ile, rzecz jasna, będą trzymały odpowiedni poziom. :TWcU3:

 

Jednakże musicie się stosować do paru zasad: 

  1. Maksymalnie 3 pytania na post. 
  2. Jedna osoba może zadać kolejne pytania dopiero kiedy otrzyma odpowiedź na te poprzednio zadane. 
Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To prawda, że Księżyc jest z sera?

2. Spotkałaś może amerykańskich astronautów na Księżycu, czy jednak ludzkość rzeczywiście nigdy tam nie była?

3. Skoro ty i Celestia jesteście poniekąd boginiami, to czy spotkałyście kiedyś Bogów Chaosu? (Khorna, Tzeentzcha, Nurgla i Slaanesha) A jeśli tak to są lepsi, czy gorsi id Discorda?

  • +1 1
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Luno! :D 

Jestem tu od nie dawna i zaglądam w kardy kącik... także ten cukrowy Pinkie Pie XD

Na stronie zauważyłem nowy post "Zapytaj Lunę" więc czym prędzej zajrzeć... Postanowiłem za rzucić cię pytaniami , w sumie nie mam pomysłu o co mógłbym zapytać, ale spokojnie zaraz przemyślę wszytko i ułożę to o co chciałbym zapytać aby było godne księżniczki.

 

1. Czy rozmyślałaś kiedy kolwiek nad tym jak by to było być normalnym kucykiem? To znaczy nie mieć tak odpowiedzialnych obowiązków, być jak każda inna osoba i inne kucyki nie składały ci pokłonów, móc cieszyć się po prostu beztroską.

 

2.Czy w twojej enklawie pojawią się jakieś nowe i ciekawe zabawy? Bo w sumie na stronie jest ich kilka... ale strona wygląda na opustoszałą, a może tylko ja mam takie wrażenie, ale miło by było gdybyś mogła zorganizować coś dla osób które nie śpią po nocy XD

 

3. Czy ogólnie fajnie jest być księżniczką nocy? Wiem że może być przykre to że w nocy większość ludzi, kucyków i stworzeń śpi ale przecież noc jest taka spokojna i piękna

 

Pozdrawiam    "JA" 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zdarzyły się Tobie jakieś bardzo ciężkie przypadki koszmarów u jakiegoś kucyka?

2. Czy trollujesz swoją siostrę, czy raczej jest na odwrót?

3. Dodatek do pytania:

31 minut temu Zirathel napisał:

3.Co poczułaś gdy pierwszy raz w swoim życiu podniosłaś księżyc?

Czy długo musiałaś ćwiczyć by to zrobić?

  • Fow de Swowm 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj księżniczko Luno!

Mam do ciebie kilka pytań, jeśli oczywiście pozwolisz:

1. Kiedy byłaś na zesłaniu, Celestia włada księżycem za ciebie, ale ty również się tam znajdowałaś. Czy to oznacza, że kiedy go opuszczała na dzień, ty przenosiłaś się w świat mroku? Jeśli tak, jakie są twoje odczucia z tym związane?

2. Jak utrzymujesz swoją grzywę w takiej formie, że zawsze miło faluje i błyszczy?

3. Wolisz używać swojego oficjalnego zwrotu w liczbie mnogiej czy raczej mówić "na luzie"?

Edytowano przez Gringo37
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj, Droga Luno:lunasmile:

1.Czy odwiedzasz mnie w snach? Jeśli tak, to dlaczego praktycznie żadnego nie pamiętam?

2.Mam wielką prośbę. Czy mogłaby Pani sprawić, bym za pomocą snów mógł odwiedzać Equestrię, Ponnyville i mógł się spotykać np. Mane6? Sny potrafią być bardzo realistyczne, dlatego chciałbym doświadczyć takiego stanu, a wiem, że Wasza Wysokość potrafi mi pomóc w tej kwestii.

3.Słyszała Pani o czymś takim, jak człowiek?

 

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pani nocy, Matko koszmarów i sennych marzeń, wierny sługa Darth przybywa z pytaniami.

 

1. Czy Nightmare Moon jest powodem dla którego ludzie nie polecieli na księżyc po raz drugi?

2. Czy masz dostęp do wszystkich myśli mieszkańców Equestrii, czy tylko do sennych marzeń?

3. Jak radzisz sobie ze snem, skoro pilnujesz nocnego porządku?

 

Kłaniam się nisko i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.

Edytowano przez Darth Evill (Fire Sky)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.12.2016 at 21:42 Zirathel napisał:

1.Co sądzisz o tym że Celestia wysłała cię na księżyc na tak długo?

2.Ładny mam avatar? :rd6:

3.Co poczułaś gdy pierwszy raz w swoim życiu podniosłaś księżyc?

 

1. Na pewno mi się należało. Stałam się niebezpieczna dla kucyków, postąpiłam samolubnie więc zasłużyłam na karę. Ale mimo wszystko jestem nieco rozgoryczona z tego powodu. Na pewno istniało mniej brutalne rozwiązanie. 

2. Oczywiście, że tak! :D

3. Cieszę się, że o to pytasz~ *klaska kopytkami* To było coś...co ciężko opisać. Niepowtarzalne doświadczenie. Ogromna radość i ekscytacja, ale przy tym również niepokój, że zrobię coś nie tak. Pamiętam jak się stresowałam i jak szybko biło moje serce gdy widziałam ksieżyc unoszący się w górę za moją sprawą. A gdy już zawisł na nieboskłonie...nie mogłam oderwać od niego oczu. To był jeden z najpiękniejszych dni w moim całym życiu~ 

 

8.12.2016 at 22:04 Skoniu napisał:

1. To prawda, że Księżyc jest z sera?

2. Spotkałaś może amerykańskich astronautów na Księżycu, czy jednak ludzkość rzeczywiście nigdy tam nie była?

3. Skoro ty i Celestia jesteście poniekąd boginiami, to czy spotkałyście kiedyś Bogów Chaosu? (Khorna, Tzeentzcha, Nurgla i Slaanesha) A jeśli tak to są lepsi, czy gorsi id Discorda?

 

1. Oh nie. Księżyc nie jest z sera. A szkoda, bo miałabym co jeść podczas swojej kary~ 

2. Nie wiem czy to byli amerykańscy astronauci i jakaś ludzkość, ale coś tam się po księżycu kręciło. Wolałam za bardzo się nie zbliżać. 

3. Nie miałyśmy okazji ich spotkać, ale chyba nie ma bardziej irytującego Boga Chaosu niż Discord. Em...o ile Discorda w ogóle można nazwać Bogiem, bo jak dla mnie to jest on po prostu Władcą Chaosu. 

 

8.12.2016 at 22:13 Ja_Brony napisał:

1. Czy rozmyślałaś kiedykolwiek nad tym jak by to było być normalnym kucykiem? To znaczy nie mieć tak odpowiedzialnych obowiązków, być jak każda inna osoba i inne kucyki nie składały ci pokłonów, móc cieszyć się po prostu beztroską.

 

2.Czy w twojej enklawie pojawią się jakieś nowe i ciekawe zabawy? Bo w sumie na stronie jest ich kilka... ale strona wygląda na opustoszałą, a może tylko ja mam takie wrażenie, ale miło by było gdybyś mogła zorganizować coś dla osób które nie śpią po nocy XD

 

3. Czy ogólnie fajnie jest być księżniczką nocy? Wiem że może być przykre to że w nocy większość ludzi, kucyków i stworzeń śpi ale przecież noc jest taka spokojna i piękna

 

Pozdrawiam    "JA" 

 

1. O tak. Odkąd Mane6 mnie odzyskały zastanawiałam się nad tym bardzo często. Dawniej pragnęłam być wielbiona tak mocno jak moja siostra, ale...bycie zwyczajnym kucykiem też jest kuszące. 

2. Zabawy na pewno się pojawią~ Chcemy jednak dobrze je przygotować i nie powielać pomysłów z banalnymi zabawami z offtopu. 

3. Noc jest piękna. Teraz rozumiem, że kucyki wolą wykorzystać jej spokój by się dobrze wyspać więc nie mam już na co narzekać. Kocham ten tajemniczy klimat nocy. 

 

Również Cię pozdrawiam~ 

 

8.12.2016 at 22:17 Reedman_PL napisał:

1. Czy zdarzyły się Tobie jakieś bardzo ciężkie przypadki koszmarów u jakiegoś kucyka?

2. Czy trollujesz swoją siostrę, czy raczej jest na odwrót?

3. Dodatek do pytania:

Czy długo musiałaś ćwiczyć by to zrobić?

 

1. *kiwa głową* Niestety. Czasami po wyjątkowo stresującym dniu bądź innym ciężkim przeżyciu jak chociażby atak podmieńców kucyki miewają koszmary, które nawet mi ciężko jest odpędzić. 

2. Nie no...przecież ja jej nic nie robię~ Jestem bardzo grzeczna~ :lunalaugh:

3. Tak. Władanie ciałem niebieskim o takiej masie nie jest łatwą rzeczą. Trenowałam latami nim dałam radę sprawnie i bezproblemowo unieść go w górę ~ 

 

8.12.2016 at 22:44 Chip napisał:

1. Czy uważasz że słusznie postąpiła Twoja siostra, awansując Twilight na księżniczkę?

2. Całe rzesze Twoich fanów sądzą że jesteś zapaloną giercmanką, czy jest w tym choć ziarno prawdy?

3. Lubisz słodycze?

 

1. Z początku miałam wielkie wątpliwości i ciężko mi było to zaakceptować. Twillight wydawała mi się za młoda i zbyt niedoświadczona by powierzać jej jakąś cząstkę Equestrii. Teraz jednak widzę, że Celestia podjęła słuszną decyzję. 

2. Oh, jest, jest~ Lubię sobie pograć nocną porą~ 

3. Nie aż tak jak Celestia, bo jednak wolę słone przekąski, ale owszem. Słodycze mi smakują. 

 

13.12.2016 at 18:54 Gringo37 napisał:

Witaj księżniczko Luno!

Mam do ciebie kilka pytań, jeśli oczywiście pozwolisz:

1. Kiedy byłaś na zesłaniu, Celestia włada księżycem za ciebie, ale ty również się tam znajdowałaś. Czy to oznacza, że kiedy go opuszczała na dzień, ty przenosiłaś się w świat mroku? Jeśli tak, jakie są twoje odczucia z tym związane?

2. Jak utrzymujesz swoją grzywę w takiej formie, że zawsze miło faluje i błyszczy?

3. Wolisz używać swojego oficjalnego zwrotu w liczbie mnogiej czy raczej mówić "na luzie"?

 

1. Nie przenosiłam się w świat mroku. Księżyc po prostu był odsuwany gdzieś na bok by nad Equestrią zrobiło się miejsce dla słońca. 

2. To zasługa magii. Mamy jej tak wiele, że wprawia nasze grzywy w ciągły ruch czyniąc je nie tyle włosami co magiczną...hmm...chmurką? Jak pewnie wiesz gdy byłam młodsza miałam grzywę jak każdy inny kucyk. 

3. Nadal lepiej się czuję mówiąc oficjalnie, ale wiem, że w tych czasach to nietypowe i dlatego staram się używać takiego tonu jak najrzadziej. 

 

21.12.2016 at 20:20 SebastianRichCountryOwner napisał:

Witaj, Droga Luno:lunasmile:

1.Czy odwiedzasz mnie w snach? Jeśli tak, to dlaczego praktycznie żadnego nie pamiętam?

2.Mam wielką prośbę. Czy mogłaby Pani sprawić, bym za pomocą snów mógł odwiedzać Equestrię, Ponnyville i mógł się spotykać np. Mane6? Sny potrafią być bardzo realistyczne, dlatego chciałbym doświadczyć takiego stanu, a wiem, że Wasza Wysokość potrafi mi pomóc w tej kwestii.

3.Słyszała Pani o czymś takim, jak człowiek?

 

 

1. Przykro mi, ale odwiedzam jedynie sny kucyków. 

2. Jak już mówiłam, moja moc pozwala mi na odwiedzanie snów jedynie kucyków. 

3. Słyszałam. Z resztą...w tej chwili nawet jednemu z ludzi odpowiadam :lunahug:

 

27.12.2016 at 00:41 Darth Evill (Fire Sky) napisał:

1. Czy Nightmare Moon jest powodem dla którego ludzie nie polecieli na księżyc po raz drugi?

2. Czy masz dostęp do wszystkich myśli mieszkańców Equestrii, czy tylko do sennych marzeń?

3. Jak radzisz sobie ze snem, skoro pilnujesz nocnego porządku?

 

1. Być może. Na księżycu chwilami byłam sobą, a chwilami Nightmare Moon. Nie wiem co dokładnie robiłam będąc pod jej władzą. 

2. Mogę podejrzeć ich myśli, ale jest to wysoce nieetyczne i nigdy nie będę tego robić. Wędruję jedynie po ich snach. 

3. Sporo śpię w dzień. Poza tym wędrując po cudzych snach także odpoczywam. O ile nie trafi się groźniejszy koszmar. 

 

27.12.2016 at 10:41 Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Ktoś miał jakieś bunty o to że wchodzisz do jego snu a na przykład sen jest yyy dwuznaczny że tak napiszę ?

 

Póki co obeszło się bez tego i mam nadzieję, że tak już pozostanie :luna3:

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Nocy, oto kolejna porcja pytań :)

1.Co Pani robi zazwyczaj w dzień?

2.Jak Wasza Wysokość znosiła te 1000 lat na księżycu? Umiała Pani tak zagospodarować czas, by mieć choć trochę radości w tym cierpieniu?

3.Szczerze nie podoba mi się Twoje złe wcielenie. Lepiej niech Pani już nigdy do niego nie wraca. Podoba mi się ta dobra Luna. Ona i tylko ona jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Luno. Jak widzisz jestem do Ciebie, bardzo podobna, ale do rzeczy..

 

1. Czy nie chciałaś mieć kiedykolwiek własnego królestwa? Własnych poddanych?

Na przykład: Kucyki mające znaczki związane z nocą.. 

Kochające noc?

 

2. Jak bardzo męczące jest przeglądanie czyjegoś snu? Wykorzystujesz wtedy swe moce alicorna, czy nie męczysz się wcale?

 

3. Czy Celestia śpiewała Ci kołysanki, gdy byłaś mała? Czy któraś z nich zapadła Ci w pamięć?

A może nie spałyście całe noce, zabawiając się nawzajem w świetle księżyca?

 

Bardzo proszę Cię o odpowiedzi, droga siostro.

my-little-pony-princess-luna-gif-2394-2510-hd-wallpapers.jpg

Edytowano przez NightMoon
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga Luno, (pozwalam sobie użyć tej formy, bo sama kiedyś prosiłaś kuce z Ponyville o większą bezpośredniość)

 

Mam trzy pytania dotyczące zarówno Ciebie, jak i Twojej siostry.

  1. Pewnie nie lubisz wracać pamięcią do czasu, gdy byłaś Nightmare Moon (kto lubi wspominać własne błędy?), ale... z tego, co wiem, Celestia bardzo ciężko przeżyła fakt, że musiała Cię wygnać. Czy po Twoim powrocie w ogóle rozmawiałyście o tamtych wydarzeniach, czy był to zbyt bolesny temat?
  2. Czy powiedziałaś siostrze o incydencie z Tantabusem? Jeśli tak, jak zareagowała?
  3. W jaki sposób zwykle okazujecie sobie miłość (siostrzaną, żeby nie było) – przytuleniem, uśmiechem, słowem, drobnymi prezencikami...?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
30.12.2016 at 19:50 SebastianRichCountryOwner napisał:

Witam Pani Nocy, oto kolejna porcja pytań :)

1.Co Pani robi zazwyczaj w dzień?

2.Jak Wasza Wysokość znosiła te 1000 lat na księżycu? Umiała Pani tak zagospodarować czas, by mieć choć trochę radości w tym cierpieniu?

3.Szczerze nie podoba mi się Twoje złe wcielenie. Lepiej niech Pani już nigdy do niego nie wraca. Podoba mi się ta dobra Luna. Ona i tylko ona jest super.

 

1. Jeśli tylko mam okazję to ucinam sobie drzemkę. Czasami zdarza mi się zasnąć na calutki dzień, heh :lunawasup: Lubię też spędzić czas z siostrą. Poplotkować przy ciastku i herbatce, albo podroczyć się z nią. Oh i...gry komputerowe. Uwielbiam je. Czasem gram też w planszówki z Celestią, a jeśli zajdzie potrzeba to i w sprawach Equestrii pomagam. 

2. To nie wyglądało tak jak większość sobie wyobraża. Nie siedziałam "na" księżycu lecz byłam w nim. Czas mijał mi tam inaczej. Pogrążyłam się we śnie, w którym zmagałam się sama ze sobą, ze swoimi myślami, problemami. Czasami śniłam o pięknej przeszłości, która przecież mogła dalej trwać...eh...niemiłe wspomnienie. 

3. Mi również nie podoba się Nightmare Moon i zapewniam Cię, że nie mam zamiaru do niej wracać. 

 

7.01.2017 at 15:57 NightMoon napisał:

1. Czy nie chciałaś mieć kiedykolwiek własnego królestwa? Własnych poddanych?

Na przykład: Kucyki mające znaczki związane z nocą.. 

Kochające noc?

 

2. Jak bardzo męczące jest przeglądanie czyjegoś snu? Wykorzystujesz wtedy swe moce alicorna, czy nie męczysz się wcale?

 

3. Czy Celestia śpiewała Ci kołysanki, gdy byłaś mała? Czy któraś z nich zapadła Ci w pamięć?

A może nie spałyście całe noce, zabawiając się nawzajem w świetle księżyca?

 

1. Bywały takie chwile, że myślałam o stworzeniu własnego państwa. Zazdrościłam Celestii bycia tą bardziej podziwianą, tą główną. 

2. Jeśli sen, do którego wejdę jest przyjemny to nie muszę się wcale wysilać. Problemy zaczynają się w momencie gdy kucyk śni koszmar. Z nim muszę walczyć, a wtedy bywa różnie. 

3. Oh, oczywiście, że śpiewała mi kołysanki~ Na pewno znasz Lullaby for a Princess. To taka...zmieniona wersja kołysanki, którą śpiewała mi Celestia. Nocne zabawy też miały miejsce. I to niejednokrotnie~ 

 

7.01.2017 at 16:36 Zirathel napisał:

Co myślisz o tak bliskich mi kucykach wampirach, kucoperzach?

 

Są jak każde inne kucyki. No, poza tym, że wolą noc od dnia. Cóż więc mogę powiedzieć? Jedne znam i bardzo lubię, za innymi nie przepadam. Ale nie potrafię ocenić całej rasy. 

 

25.02.2017 at 22:57 Midday Shine napisał:

Droga Luno, (pozwalam sobie użyć tej formy, bo sama kiedyś prosiłaś kuce z Ponyville o większą bezpośredniość)

 

Mam trzy pytania dotyczące zarówno Ciebie, jak i Twojej siostry.

  1. Pewnie nie lubisz wracać pamięcią do czasu, gdy byłaś Nightmare Moon (kto lubi wspominać własne błędy?), ale... z tego, co wiem, Celestia bardzo ciężko przeżyła fakt, że musiała Cię wygnać. Czy po Twoim powrocie w ogóle rozmawiałyście o tamtych wydarzeniach, czy był to zbyt bolesny temat?
  2. Czy powiedziałaś siostrze o incydencie z Tantabusem? Jeśli tak, jak zareagowała?
  3. W jaki sposób zwykle okazujecie sobie miłość (siostrzaną, żeby nie było) – przytuleniem, uśmiechem, słowem, drobnymi prezencikami...?

 

1. Z początku nie chciałam poruszać tego tematu. Celestia musiała to wyczuwać, bo też go nie poruszała. Dopiero kiedy ochłonęłam odważyłam się zagadać. Od tamtej pory czasami zdarza nam się wspominać złe chwile. 

2. Powiedziałam. Może gdyby Twillight i jej przyjaciółki nie brały w tym udziału zostawiłabym to dla siebie, ale...istniała szansa, że Twillight zdradzi to Celestii więc nie było sensu ukrywać. Jej reakcja...była dość rzeczowa. Pamiętam zmartwienie na jej twarzy, ale słowa to coś w stylu "niepotrzebnie się tak obwiniasz". 

3. Wszystkim~! Najczęściej to po prostu pogaduszki i śmiechy. Czasem czułości, żarciki, wygłupy jeśli mamy czas. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę przed tobą czoła, o wielka pani nocnego nieboskłonu. Twe oczy rozjaśniają mi życie blaskiem tysiąca gwiazd (Mowa tu oczywiście o widzialnym zakresie częstotliwości fali. Nie zamierzam palić się promieniami Gamma).

 

1. Ile masz lat?

2.1 Czy księżyc działał zanim go wzniosłaś po raz pierwszy?

2.2 Jak tak, to kto go wznosił, i dlaczego przestał?

Edytowano przez Pixelator
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Luno!

 

1. Czy tego lata planujesz się wybrać na urlop, choćby i krótki? Celestia całkiem dobrze sobie radziła ze wszystkimi obowiązkami przez 1000 lat Twojej nieobecności, więc powinna wytrzymać te kilka czy kilkanaście dni. A jeśli nie, to przecież jest jeszcze Twilight; w ostateczności mogłybyście powierzyć jej robotę papierkową, a sobie zostawić operowanie słońcem i księżycem (a w Twoim przypadku jeszcze patrolowanie snów) – i wybrać się gdzieś wspólnie. :aj5:

2. Powszechnie wiadomo, że pod Twoją nieobecność Celestia miała przynajmniej dwie prywatne (z braku lepszego słowa) uczennice. Czy myślałaś, żeby też wziąć jakiegoś młodego kucyka pod swoje skrzydła?

3. W odpowiedzi na jedno z wcześniejszych pytań powiedziałaś, że odwiedzasz tylko sny kucyków. A co z innymi stworzeniami, jak smoki, gryfy czy "przemieńce" (znaczy: nawrócone podmieńce)?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Witam Cię księżniczko nocy. Mam do Ciebie kilka pytań:

1. Jakie to uczucie gdy zmieniasz się w Nightmare Moon?

2. To pytanie chodzi mi po głowie, nie wiem, całe życie. Nightmare Moon to jakiś inny kucyk czy, nie wiem ty bez uczuć? Kto lub co to jest?

3. Co byś zrobiła gdyby Celestia zmieniła się w Daybreaker?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 16.05.2017 o 21:33, SebastianRichCountryOwner napisał:

Kolejna seria pytań:

1.Mogę się z Panią przytulić?

2.Czy pocałowałaby Pani człowieka?

3.Jak podoba się sobie Pani z głosem Brygidy Turowskiej-Szymczak?

 

1. Oh...ależ oczywiście. Zawsze chętnie przytulę się z moimi poddanymi! *siada na zadzie i wyciąga przednie kopytka jakby rozkładała ramiona* :lunahug:

2. To zależy w jaki sposób. W policzek, na znak przyjaźni, albo w czółko na dobranoc - czemu nie? Jednak w taki romantyczny sposób pocałuję jedynie osobę, w której się zakocham. 

3. Podoba mi się. Co prawda wolę swój oryginalny głos, ale w polskiej wersji brzmię bardziej dorośle i dojrzale. 

 

Dnia 17.05.2017 o 00:43, Pixelator napisał:

1. Ile masz lat?

2.1 Czy księżyc działał zanim go wzniosłaś po raz pierwszy?

2.2 Jak tak, to kto go wznosił, i dlaczego przestał?

 

1. Ponad tysiąc, to na pewno. A-ale kobiety się o wiek nie pyta! 

2.1 Przed naszym przybyciem w Equestrii panował chaos. Księżyc i Słońce działały po swojemu i dopiero ja i moja droga siostra przyniosłyśmy harmonię. 

 

Dnia 17.05.2017 o 14:47, Midday Shine napisał:

1. Czy tego lata planujesz się wybrać na urlop, choćby i krótki? Celestia całkiem dobrze sobie radziła ze wszystkimi obowiązkami przez 1000 lat Twojej nieobecności, więc powinna wytrzymać te kilka czy kilkanaście dni. A jeśli nie, to przecież jest jeszcze Twilight; w ostateczności mogłybyście powierzyć jej robotę papierkową, a sobie zostawić operowanie słońcem i księżycem (a w Twoim przypadku jeszcze patrolowanie snów) – i wybrać się gdzieś wspólnie. :aj5:

2. Powszechnie wiadomo, że pod Twoją nieobecność Celestia miała przynajmniej dwie prywatne (z braku lepszego słowa) uczennice. Czy myślałaś, żeby też wziąć jakiegoś młodego kucyka pod swoje skrzydła?

3. W odpowiedzi na jedno z wcześniejszych pytań powiedziałaś, że odwiedzasz tylko sny kucyków. A co z innymi stworzeniami, jak smoki, gryfy czy "przemieńce" (znaczy: nawrócone podmieńce)?

 

1. Lato już minęło nim zdążyłam odpowiedzieć na twoje pytanie, ale wiedz, że byłam na urlopie! Przyjemna wycieczka. Po moim powrocie to Celestia udała się na urlop, a ja zajęłam się jej obowiązkami na tych kilka dni. 

2. Przyznam, że zdarzyło mi się nad tym zastanawiać, ale uznałam, że póki co nie mam...odpowiedniego podejścia. Jestem jeszcze zbyt niedoświadczona. Tysiąc lat na księżycu robi swoje. 

3. Wydaje mi się, że mogłabym wedrzeć się do snu innych mieszkańców Equestrii, ale byłoby to trudne i nie wiem czy spisałabym się tam. Nie rozumiem innych stworzeń tak dobrze jak kucyków. Mogłabym przypadkiem coś namieszać zamiast pomóc. 

 

Dnia 16.06.2017 o 12:43, Fayer Storm 26 napisał:

Witam drogą panią nocy. 

Jestem ciekawy odczuć podczas przemiany w NigthmerMoon. Czyli czy czułaś ból, trwogę, przyrost na sile. Czy jak przy odrywaniu plastra. I czy byś chciała mieć swoją uczennice lub ucznia. Bo jestem ciekaw jak by wyglądała nauka pod twoimi skrzydłami.

 

Co czułam? *wstrząsa nią dreszcz* Głównie ogromną złość zmieszaną z żalem i smutkiem. Ale pod koniec przemiany także strach. Nie czułam bólu fizycznego, ani odrobiny. Bardziej ból...odrzucenia. 

Na drugie pytanie odpowiedziałam wyżej. 

 

Dnia 18.08.2017 o 14:12, Nightmare Princess napisał:

1. Jakie to uczucie gdy zmieniasz się w Nightmare Moon?

2. To pytanie chodzi mi po głowie, nie wiem, całe życie. Nightmare Moon to jakiś inny kucyk czy, nie wiem ty bez uczuć? Kto lub co to jest?

3. Co byś zrobiła gdyby Celestia zmieniła się w Daybreaker?

 

1. Na to pytanie również odpowiedziałam wyżej ^^ 

2. Nightmare Moon to nic innego jak moja najgorsza strona. To uosobienie moich negatywnych emocji. Głównie złości, smutku i zawiści. 

3. Poprosiłabym o pomoc Twillight. Skoro wraz z przyjaciółkami zdołała przywrócić mnie do prawdziwej postaci to jestem pewna, że z Celestią byłoby tak samo. Na pewno nie posłałabym jej na księżyc! 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...