Skocz do zawartości

Zapytaj Lunę


Sowenia

Recommended Posts

Witaj Pani Nocy!

1. Co myśli Pani na temat tej piosenki :D ?

Spoiler

 

2.Po kiego grzyba wykreowała Pani tego potwora, który gnębił Panią w snach po powrocie do postaci Luny? Czy nie uważa Pani, że to był zbytni masochizm?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Gdy byłaś na księżycu to jak oddychałaś? Przecież w kosmosie nie ma powietrza.

2. Czy przed wygnaniem miałaś jakąś przyjaciółkę/przyjaciela?

3. Czy nadal jest ci smutno, że nie masz z kim porozmawiać w nocy, czy znalazłaś na to jakiś sposób?

Edytowano przez Nightmare Princess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 3.10.2017 o 15:37, Zeus napisał:

1. Czy sny przekazują nam jakieś ważne informacje?

 

To bardzo ciekawe pytanie. Otóż sny mogą nam czasami przekazywać pewne rzeczy ukryte w naszej podświadomości, lecz nie zawsze są one oczywiste. Najczęściej zdarza się jednak że sny to po prostu wytwór naszej wyobraźni, pozwalający umysłowi się zrelaksować.

 

Dnia 4.10.2017 o 20:40, SebastianRichCountryOwner napisał:

Witaj Pani Nocy!

1. Co myśli Pani na temat tej piosenki :D ?

  Odkryj ukrytą treść

 

2.Po kiego grzyba wykreowała Pani tego potwora, który gnębił Panią w snach po powrocie do postaci Luny? Czy nie uważa Pani, że to był zbytni masochizm?

 

1. Mogę powiedzieć że wpada w ucho, chociaż nie jestem do końca pewna w jakim kontekście pojawia się tam moje imię... :lunathink:

2. Nie jest łatwo wybaczyć sobie kiedy wiesz ile zła wyrządziłeś, nawet jeśli nie było się do końca sobą. Faktycznie, może przesadziłam z tym tworem, ale wtedy...cóż, nie myślałam w taki sposób jaki przedstawiła mi to kochana Twilight Sparkle.

 

Dnia 5.11.2017 o 09:57, Nightmare Princess napisał:

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Gdy byłaś na księżycu to jak oddychałaś? Przecież w kosmosie nie ma powietrza.

2. Czy przed wygnaniem miałaś jakąś przyjaciółkę/przyjaciela?

3. Czy nadal jest ci smutno, że nie masz z kim porozmawiać w nocy, czy znalazłaś na to jakiś sposób?

 

1. Nie jestem do końca pewna. Zapewne magia Elementów Harmonii pozwoliła mi przeżyć na księżycu pod postacią Nightmare Moon. Pamiętajmy że Elementy Harmonii nikogo nie pozbawiają życia.

2. Przyjaciółkę? Owszem, moją siostrę, była moją najlepszą przyjaciółką. Chociaż było to zanim zapałałam do niej nienawiścią.

3. Oczywiście w nocy większość kucyków śpi w swoich łóżkach, jednak strażnicy pałacowi trzymają wartę przez całą dobę, na zmianę ma się rozumieć, wtedy mogę z nimi porozmawiać. Gdy jednak pragnę czegoś więcej wtedy zaglądam w sny innych kucyków. To nie to samo ale daje pewną miarę satysfakcji. Ale rzeczywiście, miło by było spędzić noc przy rozmowie z różnymi kucykami.

 

Dnia 22.11.2017 o 00:44, Ilkanar napisał:

Czy jeszcze kiedyś odpowiesz na nasze pytania?
:C

 

Nie martw się Ilkanar, miałam po prostu wiele zajęć jako księżniczka i musiałam chwilowo zawiesić pewne czynności. Ale teraz najprawdopodobniej będę miała go dla Was więcej :lunawasup:

 

Dnia 2.12.2017 o 00:30, Kruczek napisał:

Jak się czujesz?
Co dzisiaj zjadłaś na śniadanie? 

 

1. Bardzo dobrze, chociaż ostatnio bywam troszkę zmęczona po nocnych sesjach w snach innych kucyków.

2. W sumie...nie jestem pewna co dzisiaj podano na śniadanie, kucharz twierdził że to przysmak z Manehattanu ale smakowało jakoś dziwnie. Tylko mu tego nie mów, nie chciałabym aby myślał że nie doceniam jego potraw :TWcU3:

Edytowano przez Night Dream
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jakubas18 napisał:

1. Czy marzyłaś kiedyś by zostać człowiekiem, jeśli tak to dlaczego?

2. Co sądzisz o niesamowitych sztuczkach iluzjonistycznych Trixie?

3. Co byś zrobiła gdyby Chrysalis przeszła na dobrą stronę?

 

1. Czy marzyłam? W sumie to raczej nie, aczkolwiek byłoby to doświadczenie dające sporo do myślenia. Przyznasz że stanie się kimś innym może być zabawne, jednak nie chciałabym porzucać swojej obecnej postaci.

2. Cóż, wolałabym zostawić to bez komentarza :lunalaugh:

3. Zapewne najpierw bym ją czujnie obserwowała, nie jestem tak ufna jak moja siostra. Jednak gdyby było to szczere z jej strony na pewno bardzo bym się cieszyła...i poprosiła Rarity aby jej coś uszyła :lunasmile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
19 minut temu, Truskawkowa Mamba napisał:

Witaj Księżniczko Luno!

Mam dla ciebie kilka pytań:

1. Co jesz często na śniadanie?

2. Wiesz że jesteś super <3

3. Jak to jest być alikornem?

Proszę odpisz!

 

1. Na śniadanie? Przeważnie rzeczy które dają dużo energii i są zdrowe, zdarza się jednak, że zjadam kawałek tortu kiedy moja siostra jest w pobliżu... :TWcU3:

2. Często to słyszę i dziękuję. Muszę jednak mieć się na baczności inaczej znów mogą mną zawładnąć złe myśli.

3. Ciężko to opisać, jednak możliwość jednoczesnego latania i czarowania jest niezwykle ciekawa, nie ma żadnych ograniczeń.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2018 o 16:11, Truskawkowa Mamba napisał:

Witaj Księżniczko!

To znowu ja! Tym razem mam tylko dwa pytania, a tak z ciekawości.

1. Co porabiasz?

2. Jak minął dzień?

Bo mam nadzieję że dobrze ;)

PS: Proszę odpisz!

 

 

Obecnie popijam owocową herbatkę, a dzień minął mi wspaniale, dziękuję. :lunasmile:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 24.04.2018 o 19:09, TotallyNormalGuy napisał:

Witaj o wielka Pani nocy. Chciałbym zadać Ci pytanie. Co byś powiedziała, gdyby hmm... Ktoś był w Tobie zakochany?

- O ile brzmi to ciekawie, o tyle jest to strata naszego czasu. Musisz zrozumieć, że my żyjemy dłużej niż ty czy też w zasadzie większość innych stworzeń. Wieczność niesie ze sobą cenę, której nikt nie powinien płacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2018 o 20:18, conira napisał:

Ja mam jedno pewne pytanie:

Jak ty przeżyłaś 1000 lat na księżycu, bez jedzenia i picia?

Przeżyłam to zbyt duże słowo. Ja tam po prostu byłam. Widzisz, zaklęcie które mnie zapieczętowało trzymało mnie tam w takim stanie, w jakim mnie zastało. :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, TotallyNormalGuy napisał:

Pytanie: Jak radzić sobie z koszmarami?

Bo ten... Kolega ma i nie może sobie z nimi radzić...

Kolega powiadasz? :lunathink:To przekaż koledze, że najlepszym sposobem, żeby radzić sobie z koszmarami, to nie spać. Widzisz, koszmary różnią się, od osoby do osoby. Nie ma uniwersalnego sposobu żeby się ich pozbyć. możesz na nie wpłynąć, na przykład odpowiednio szykując się do snu, albo sortując sobie dzień. Stres, gniew, smutek, nawet lekkie zdenerwowanie może wywołać koszmar. Nawet my nie możemy rozpędzić każdego koszmaru, a jesteśmy w tym najlepsze. Jeśli chcesz pomóc koledze, znajdź mu kogoś, komu będzie mógł się wygadać z negatywnych emocji i kto podniesie go na duchu. W tej kwestii odsyłam do Twilight, w końcu od czego są przyjaciele, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2018 o 15:15, Yukonora napisał:

Wielka i wspaniała Pani Nocy. 
Nurtuje mnie jedno pytanie.
Dlaczego co noc mam koszmary? Przecie co wieczór oglądam kucyki....

Nawyki, nawyki, nawyki. Jak wspomniałam wcześniej, sny składają się z emocji. Nie ważne co oglądasz. Jeśli emocje które posiadasz, odczuwasz, są negatywne, to nie spodziewaj się dobrych snów. Zasypianie z uśmiechem nie gwarantuje przespanej Nocy.

 

Dnia 25.06.2018 o 10:09, PusheenRoza napisał:

Witam!

1. Kto jest twoimi rodzicami?

2. Jak to się stało że kucyki mają znaczki?

3. Ile znasz zaklęć?

Dziwne pytanie ale sporo już padło.

1. Moja mama i mój tata, a kto inny miałby być? Państwo Cake?

2. Nie stało się. Brzmisz jakby to był przypadek albo co najmniej niespodziewana rzecz. Pierwszy kucyk zrobił coś, w czym był, lub była, wyjątkowo dobry, lub dobra. Wtedy pojawił się na jego, lub jej, boku znaczek. I nie był to jednostkowy przypadek, bowiem inne kuce szybko znalazły swoje wyjątkowe talenty. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, jestem pewna, że Cheerilee na swoich lekcjach może powiedzieć ci o tym znacznie więcej.

3. Hmmm....to, to, tamto też. A właśnie, te chyba wypada też policzyć.:lunathink:Mogę się mylić o kilka sztuk, ale gdzieś 152. :lunasmile:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Księżniczko Luno!

Mam do ciebie dwa pytania:

1. Lubisz placki?

2. Wiem że to jest mało prawdopodobne, ale jakbyś zareagowała gdyby niespodziewanie Sunset Shimmer stała się alikornem?

Edytowano przez Zafira
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2018 o 19:07, Zafira napisał:

Witam Księżniczko Luno!

Mam do ciebie dwa pytania:

1. Lubisz placki?

2. Wiem że to jest mało prawdopodobne, ale jakbyś zareagowała gdyby niespodziewanie Sunset Shimmer stała się alikornem?

1. Dobre pytanie. Widzisz, niektóre tak, innych już nie. Ale to chyba każdy kucyk tak ma. Te z jabłkami jednak smakują mi najbardziej.

2. Twilight opowiadała mi o tym incydencie po drugiej stronie lustra. Sunset przekazała jej wszystko na bieżąco przez ich księgę. Technicznie, jej róg i skrzydła były tworem magicznym, ale poniekąd czy to właśnie nie jest definicja alikorna? Jeśli masz w sobie aż tyle magicznej energii, żeby stworzyć skrzydła i róg w jednym subiekcie, to nie różni się to zbytnio od zaklęcia którym obdarzyliśmy z siostrą Twilight. A Sunset udowodniła, że umie taką mocą odpowiednio dysponować. Odpowiednio i co ważniejsze, odpowiedzialnie.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

WItaj Luno *skłania głowę w wyrazie szacunku*

Księżniczko, pozwól że zadam kilka pytań. 

 

Czy w swoich wędrówkach po snach spotkałaś kiedyś taki koszmar, którego bałaś się na tyle aby ten sen opuścić?

Czy znasz jakiegoś kucyka który również potrafi wchodzić w sny?

Jak aktualnie układają się twoje relacje z Księżniczką Celestią?

Czy opiekowałaś się kiedyś snem własnej siostry?

Jak bardzo męczące jest unoszenie księżyca magią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2018 o 21:52, misterspauls napisał:

Cześć Lulu jak tam zdrówko?Czy twoja siostra Celestia pozdrowiła cie od te mnie?

1.Co sądzisz o szkole Twilight?

2.Co sądzisz o Tempest?

3.Czy czytałaś fanfiki o was?

Nie wiemy kim jest ta Lulu, o której wspominasz. Może powinieneś udać się na jej poszukiwanie, skoro tak bardzo chcesz zadawać jej pytania?

Em...on chyba miał na myśli ciebie...powinnaś bardziej się cieszyć że ktoś przychodzi z pytaniami.

Pozwól że wstrzymamy swój entuzjazm. Ale skoro już tu jesteśmy.

1. Twilight to inteligentna klacz. Z pewnością rzecz tak prosta jak szkoła nie jest niczym trudnym dla niej.

2. TO silna klacz jeśli kiedykolwiek widzieliśmy taką. Nie jest aż tak potężna magią jak My czy nasza siostra. Ale wystarczająco silna by osiągnąć to, czego chce.

3. Nie siedzimy z nosem w starych historiach. Wolimy za to tworzyć nowe, z dnia na noc.

 

55 minut temu, Stormy Mood napisał:

Czy w swoich wędrówkach po snach spotkałaś kiedyś taki koszmar, którego bałaś się na tyle aby ten sen opuścić?

Czy znasz jakiegoś kucyka który również potrafi wchodzić w sny?

Jak aktualnie układają się twoje relacje z Księżniczką Celestią?

Czy opiekowałaś się kiedyś snem własnej siostry?

Jak bardzo męczące jest unoszenie księżyca magią?

Są te łatwiejsze i te trudniejsze. Naszym zadaniem jest radzić sobie ze wszystkimi. Nawet tymi, khm, bardziej nieprzyjemnymi.

Każdy potrafi. Fakt że nie w cudze, ale jednak każdy.

Siostra jest ostatnimi czasy zajęta prowadzeniem dnia. Ale mamy też więcej dni, gdzie spędzamy je wspólnie. To miła odmiana.

Wiele razy, po ciężkim dniu czasami ciężko o dobry sen. Naszym zadaniem było dać jej możliwość wypoczynku, zwłaszcza we własnym śnie.

Nie jest męczące. To tak jakbyś pytał, jak męczące jest wbicie gwoździa młotkiem, albo otworzenie drzwi kluczem. Gdybyśmy poprosiły cię żebyś zmienił narzędzia z poprzedniego zdania i próbował wykonać te same rzeczy - to mogło by być męczące. Mamy stosowne zaklęcia, stosowną ilość mocy magicznej i stosowny talent do zadania, z jakim staje nam się zmierzyć każdego wieczora. Zatem nie ma mowy o byciu męczącym.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...