Skocz do zawartości

Zapytaj Lunę


Sowenia

Recommended Posts

4 godziny temu, misterspauls napisał:

Witaj pani nocy. Jak tam w Equestrii?

1. Co sądzisz o drzewie harmonii?

2. Co sądzisz o Discordzie?

3. Czy kara dla Crozy Glow nie była zbyt surowa?

Proszę o odpowiedz.

PS. Pozdrów od te mnie swoją siostrę Celestię.

Twój lojalny fan:

Misterspauls

Equestria chwilowo jest spokojna. Miła rzecz, spokój. Pozwala ci spojrzeć na pewne rzeczy z dystansem.

1. Jest wspaniałe. Potężne, lecz jednocześnie delikatne. Powstało by chronić Equestrię, lecz w zamian Equestria musi chronić je. Jak dotąd ta współpraca działa.

2. Uhhh. Jest uciążliwy, kłamliwy, bezczel...khm...znaczy się, mamy swoje prywatne sprawy z nim, wolimy żeby pozostały prywatnymi.

3. To ciężki temat. Tartar to straszne miejsce. Ale kara jest adekwatna do przewinienia. Nawet Discord nie doprowadził Equestrii do takiego stanu. A mówimy to o osobniku który jest uosobieniem chaosu.

 

Uważamy że nasze pozdrowienia dla Siostry są zbyteczne - o wiele bardziej ucieszy ją, jeśli zrobisz to osobiście.

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Luna ty moja pani nocy :rwink: mam mały prezent dla ciebie ( podaje bukiet róż i pudełko czekoladek ) do dla ciebie moja pani.

1. Kto stworzył elementy harmonii?

2. Jak powstała Equestria?

3. Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii?

O to wszystkie moje pytania i życzę miłej nocy o moja pani.

  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 21.12.2018 o 21:54, misterspauls napisał:

1. Kto stworzył elementy harmonii?

2. Jak powstała Equestria?

3. Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii?

 Ponownie ty(patrzy z zaskoczeniem na słodycze i kwiaty). Nie uważasz, że lepiej było by przyjść z czymś, co jakkolwiek pasowało by do nas, a nie do naszej drogiej siostry?

A co do twoich pytań:

1. Technicznie stworzyło je Drzewo Harmonii. Drzewo stworzyły zaś Filary Equestrii. 6 kucyków o ponadprzeciętnych umiejętnościach. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się od Twilight, ale też od Sunbursta możesz sporo na ten temat wyciągnąć. O ile znajdzie odpowiednią książkę.

2. O ile się nie mylimy, co Wigilię Serdeczności jest wystawiany z tego powodu spektakl. Dobra sztuka, jeśli możemy ją tak osądzić. Opowiada o czasach sprzed powstania Equestrii, jak to trzy rasy - kucyki ziemskie, pegazy i jednorożce musiały nauczyć się współpracować w obliczu nadchodzącej zagłady. Nic, czego nie można puścić dzieciom, na dobranoc.

3. Nic. Nie zrozum nas źle - jeśli ten człowiek postanowi zrobić coś naprawdę nierozważnego, wtedy stosownie dostosujemy wielkość gwiazdy jaką zechcemy mu zrzucić na głowę. Ale do tego czasu zostawimy politykę między-wymiarową kucom, które się na niej znają lepiej niż my.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj o wspaniała Pani Nocy.

Czy mógłbym zadać Ci kilka pytań?

Potrafisz obserwować sny mieszkańców Equestrii... a czy kiedykolwiek zapuszczałaś się do snów istot przebywających w Tartarze jak np Tirek albo Cozy?

Czy masz jakieś wspomnienia z czasów, gdy byłaś Nightmare Moon?

I ostatnie pytanie odnośnie do Twojego więzienia na księżycu. Byłaś tam cały czas świadoma czy więzienie było czymś w rodzaju tysiącletniego snu?

 

To wszystko moja Pani. Cierpliwe oczekuję Twej odpowiedzi. 

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 19.01.2019 o 00:39, Starlight Sparkle napisał:

Witaj o wspaniała Pani Nocy.

Czy mógłbym zadać Ci kilka pytań?

Potrafisz obserwować sny mieszkańców Equestrii... a czy kiedykolwiek zapuszczałaś się do snów istot przebywających w Tartarze jak np Tirek albo Cozy?

Czy masz jakieś wspomnienia z czasów, gdy byłaś Nightmare Moon?

I ostatnie pytanie odnośnie do Twojego więzienia na księżycu. Byłaś tam cały czas świadoma czy więzienie było czymś w rodzaju tysiącletniego snu?

 

To wszystko moja Pani. Cierpliwe oczekuję Twej odpowiedzi. 

 Witaj. Widzę w tobie ciekawość Twilight. Zatem odpowiem na twe pytania, zgodnie z ich naturą i twą ciekawością.

 

Jako Opiekunka Snów, Ta Która Tka, mam nieskrępowany dostęp do snów wszystkich istot w zasięgu naszego królestwa. Niezależnie od tego, jak daleko się znajdziesz, mogę wniknąć w twoje sny. Zasada ta niestety nie obejmuje innych wymiarów/światów itp.

 

Pamiętam wszystko.Wszystkie te okropne słowa którymi obwiniałam Siostrę...wszystkie złe rzeczy. To ważne by pamiętać takie rzeczy. NA dobre i na złe.

 

Nie spałam. Zaklęcie które wygnało mnie na księżyc i zamknęło w jego wnętrzu, zrobiło dokładnie to, do czego zostało stworzone. Nie usypiało, bo inaczej miała bym dostęp do snów innych. Zatem pierwsza część twojego pytania jest niestety bardziej bliska prawdy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj księżniczko Luno. Jest już późno i pewnie wybierasz się do pracy, ale może zechcesz odpowiedzieć mi na kilka pytań? 

 

Kiedyś Starlight zamieniła Ci znaczek. Ty dostałaś moc Celestii, a ona Twoją no ale mniejsza o to... Spędziłaś cały dzień wykonując obowiązki Celestii i wiadomo jak, to się skończyło, ale czy przeszło Ci kiedyś przez myśl, a może nadal byś chciała czasem zamienić się z nią obowiązkami? 

Dawniej żyłyście w zamku w lesie Everfree. Jakie masz najprzyjemniejsze wspomnienia z tamtego miejsca? 

Czy zamek kryje jeszcze wiele tajemnic? Wiadomo, że Spike odkrył jakiś komiks, który wciągnął jego i resztę kucykowej drużyny. Innym razem Spike odkrył przeklętą księgę. Czy w zamku istnieje jeszcze więcej tego typu niespodzianek? 

 

To by było wszystko... nie chcę Cię dłużej zatrzymywać.... ahh zanim zapomnę. Daj Rainbow Dash jakiś super słodki sen. :5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Dnia 21.02.2019 o 23:39, Starlight Sparkle napisał:

Kiedyś Starlight zamieniła Ci znaczek. Ty dostałaś moc Celestii, a ona Twoją no ale mniejsza o to... Spędziłaś cały dzień wykonując obowiązki Celestii i wiadomo jak, to się skończyło, ale czy przeszło Ci kiedyś przez myśl, a może nadal byś chciała czasem zamienić się z nią obowiązkami? 

Dawniej żyłyście w zamku w lesie Everfree. Jakie masz najprzyjemniejsze wspomnienia z tamtego miejsca? 

Czy zamek kryje jeszcze wiele tajemnic? Wiadomo, że Spike odkrył jakiś komiks, który wciągnął jego i resztę kucykowej drużyny. Innym razem Spike odkrył przeklętą księgę. Czy w zamku istnieje jeszcze więcej tego typu niespodzianek? 

Nie, nie i jeszcze raz nie. Każda z nas ma swoje miejsce na nieboskłonie. I niech tak zostanie na wieki. Obie dostałyśmy nauczkę i obie powinnyśmy wiele z niej wyciągnąć.

Pamiętam kwiaty, Tia biegnąca korytarzem, nucąca jakąś piosenkę. Pamiętam głos rodziców, krzątanie się służby. Gwiazdy na niebie, jak dawno to było. Pamiętam ciepło łóżka i porannej owsianki, grę świateł na witrażach.

O ile mnie pamięć nie myli, komiks który czytał Spike nie pochodził z zamkowej biblioteki. Przynajmniej tak twierdziła Twilight. Zamek miał i wciąż ma wiele ukrytych komnat, korytarzy i pomieszczeń, jak każdy szanujący się zamek. By jak najbardziej ułatwić obrońcą walkę. I utrudnić ją potencjalnemu atakującemu.

 

7 godzin temu, Darkbloodpony napisał:

Chciałabyś urządzać wycieczki na księżyc, dla kucyków? 
Co powiedziałabyś na zmianę księżyca na jakiś inny? Jeśli tak to, który by ci się podobał najbardziej? 

Masz jakieś hobby? 

Księżyc to nie jest miejsce w które chciała bym się wybrać w najbliższym czasie. Zbyt wiele złego się z nim kojarzy by był dobrym miejscem na wycieczki. Nie lepiej robić takie do Cukrowego Kącika Pinkie?

Jak to zmianę? W co takiego ty chcesz zmieniać coś tak ważnego jak Księżyc?!

Moje ulubione hobby to spędzanie czasu z Tia. Przy naszych godzinach urzędowania, dłuższe spotkania są niestety tylko marzeniem. Ale co poradzić, państwo nie poprowadzi się same.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
2 minuty temu, KLGDiamond napisał:

Mam pytanko. Czy jeśli Luna czuwa nad moimi snami w nocy ale ja zamiast spać siedzę np. na forum. To ona wtedy przyjdzie do mnie jak będę spać w dzień czy to już jest zadanie Celestii?

Czuwanie nad snami to ważne zadanie, lecz nie wymagające stałego wysiłku. Nie wszystkie sny są tak złe, że trzeba nad nimi czuwać. A kiedy śpimy, także przechadzamy się po snach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...