Uszatka

Zapytaj Lunę

Recommended Posts

Witaj pani nocy. Jak tam w Equestrii?

1. Co sądzisz o drzewie harmonii?

2. Co sądzisz o Discordzie?

3. Czy kara dla Crozy Glow nie była zbyt surowa?

Proszę o odpowiedz.

PS. Pozdrów od te mnie swoją siostrę Celestię.

Twój lojalny fan:

Misterspauls

• +1 1

4 godziny temu, misterspauls napisał:

Witaj pani nocy. Jak tam w Equestrii?

1. Co sądzisz o drzewie harmonii?

2. Co sądzisz o Discordzie?

3. Czy kara dla Crozy Glow nie była zbyt surowa?

Proszę o odpowiedz.

PS. Pozdrów od te mnie swoją siostrę Celestię.

Twój lojalny fan:

Misterspauls

Equestria chwilowo jest spokojna. Miła rzecz, spokój. Pozwala ci spojrzeć na pewne rzeczy z dystansem.

1. Jest wspaniałe. Potężne, lecz jednocześnie delikatne. Powstało by chronić Equestrię, lecz w zamian Equestria musi chronić je. Jak dotąd ta współpraca działa.

2. Uhhh. Jest uciążliwy, kłamliwy, bezczel...khm...znaczy się, mamy swoje prywatne sprawy z nim, wolimy żeby pozostały prywatnymi.

3. To ciężki temat. Tartar to straszne miejsce. Ale kara jest adekwatna do przewinienia. Nawet Discord nie doprowadził Equestrii do takiego stanu. A mówimy to o osobniku który jest uosobieniem chaosu.

Uważamy że nasze pozdrowienia dla Siostry są zbyteczne - o wiele bardziej ucieszy ją, jeśli zrobisz to osobiście.

• Lubię to! 1

Cześć Luna ty moja pani nocy :rwink: mam mały prezent dla ciebie ( podaje bukiet róż i pudełko czekoladek ) do dla ciebie moja pani.

1. Kto stworzył elementy harmonii?

2. Jak powstała Equestria?

3. Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii?

O to wszystkie moje pytania i życzę miłej nocy o moja pani.

Dnia 21.12.2018 o 21:54, misterspauls napisał:

1. Kto stworzył elementy harmonii?

2. Jak powstała Equestria?

3. Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii?

Ponownie ty(patrzy z zaskoczeniem na słodycze i kwiaty). Nie uważasz, że lepiej było by przyjść z czymś, co jakkolwiek pasowało by do nas, a nie do naszej drogiej siostry?

A co do twoich pytań:

1. Technicznie stworzyło je Drzewo Harmonii. Drzewo stworzyły zaś Filary Equestrii. 6 kucyków o ponadprzeciętnych umiejętnościach. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się od Twilight, ale też od Sunbursta możesz sporo na ten temat wyciągnąć. O ile znajdzie odpowiednią książkę.

2. O ile się nie mylimy, co Wigilię Serdeczności jest wystawiany z tego powodu spektakl. Dobra sztuka, jeśli możemy ją tak osądzić. Opowiada o czasach sprzed powstania Equestrii, jak to trzy rasy - kucyki ziemskie, pegazy i jednorożce musiały nauczyć się współpracować w obliczu nadchodzącej zagłady. Nic, czego nie można puścić dzieciom, na dobranoc.

3. Nic. Nie zrozum nas źle - jeśli ten człowiek postanowi zrobić coś naprawdę nierozważnego, wtedy stosownie dostosujemy wielkość gwiazdy jaką zechcemy mu zrzucić na głowę. Ale do tego czasu zostawimy politykę między-wymiarową kucom, które się na niej znają lepiej niż my.

• +1 1

Witaj o wspaniała Pani Nocy.

Czy mógłbym zadać Ci kilka pytań?

Potrafisz obserwować sny mieszkańców Equestrii... a czy kiedykolwiek zapuszczałaś się do snów istot przebywających w Tartarze jak np Tirek albo Cozy?

Czy masz jakieś wspomnienia z czasów, gdy byłaś Nightmare Moon?

I ostatnie pytanie odnośnie do Twojego więzienia na księżycu. Byłaś tam cały czas świadoma czy więzienie było czymś w rodzaju tysiącletniego snu?

To wszystko moja Pani. Cierpliwe oczekuję Twej odpowiedzi. 

Edytowano przez Starlight Sparkle

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się