Skocz do zawartości

I ty możesz adoptować wilka, rysia bądź panterę!


Sowenia

Recommended Posts

2 minuty temu Polineks96 napisał:

Bardzo bym chciał. Takie tematy to coś wspaniałego. Naprawdę chciałbym zaadoptować panterę czy rysia, ale słabo z funduszami. Może jednak uda się coś zorganizować, bo zwierzakom pomagać trzeba.

 

Nic na siłę. 

Ale zawsze można zrezygnować z jakiegoś drobiazgu i wpłacić chociaż te jednorazowe 50zł. Na pewno i to im pomoże :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć ideę?

Cytuj

 

Toć przecież wszystko wytłumaczyłam w pierwszym poście. 

Wpłacasz jednorazowo bądź miesięcznie jakąś kwotę by pomóc WWF realizować wybrany przez ciebie projekt. Jeśli na przykład zdecydowałeś się na rysia i wybrałeś jednorazową wpłatę 50zł to po wpłacie dostaniesz na e-mail certyfikat adopcyjny rysia. Tymczasem twoje pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie polskiej populacji rysia nizinnego. 

 

Aha... @Uszatka a możesz mi powiedzieć, co ja na tym zyskam? Bardziej o taką ideę mi chodziło.

 

Cytuj

Satysfakcję i radość z pomocy?  To jest akcja charytatywna. 

Podziękuję. Wolę charytatywnie kupić kosz na śmieci i postawić przed blokiem. Jestem pewny, że przyda się bardziej, niż przeszkadzanie ewolucji w jej działaniu.

Edytowano przez WhiteHood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu WhiteHood napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć ideę?

 

Toć przecież wszystko wytłumaczyłam w pierwszym poście. 

Wpłacasz jednorazowo bądź miesięcznie jakąś kwotę by pomóc WWF realizować wybrany przez ciebie projekt. Jeśli na przykład zdecydowałeś się na rysia i wybrałeś jednorazową wpłatę 50zł to po wpłacie dostaniesz na e-mail certyfikat adopcyjny rysia. Tymczasem twoje pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie polskiej populacji rysia nizinnego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem sobie książki, ale nie mieli na magazynie jednej i zostało mi troszkę kasy. Mam chyba z pięć dyszek, może to pomoże jakiejś słodziaśnej panterce bądź rysiowi :x
Wydrukowałem sobie już druczek przelewu i jutro jak będę na mieście to im wyślę ^^
Jeśli wykonuję przelew, że tak powiem, ręczny, to czy mogę nadal dostać druczek adopcji na mejla? Poszperam jeszcze jutro na tej stronce, wielkiej różnicy mi to nie robi, ale zawsze to coś sympatycznego ;p
Fajna sprawa z tą stronką, za miesiąc pewnie też im coś sypnę.
623c7aa6e4.jpg

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu WhiteHood napisał:

a możesz mi powiedzieć, co ja na tym zyskam?

 

Satysfakcję i radość z pomocy? :grumpytwi: To jest akcja charytatywna. 

 

@Ebenezer sKrucz Nie wiem jak to jest z druczkami, ale pewnie jakoś to przewidzieli ^^ Nie mogę się doczekać aż ja też będę mogła zaadoptować jakieś zwierzątko :fabulous:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, nie wysyłają medali honoru, to od razu "a po cholerę mi to"? Po cholerę? Żeby za jakiś czas wymienione gatunki nie podzieliły losu tarpana. Owszem, może okazać się, że pieniądze poszły w błoto, a wysiłek WWF na marne, ale lepsze to niż "nic nie robienie" (moim zdaniem) :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

Tja, nie wysyłają medali honoru, to od razu "a po cholerę mi to"? Po cholerę? Żeby za jakiś czas wymienione gatunki nie podzieliły losu tarpana. Owszem, może okazać się, że pieniądze poszły w błoto, a wysiłek WWF na marne, ale lepsze to niż "nic nie robienie" (moim zdaniem) :)

Jak najbardziej się zgadzam. Lepsza taka chęć pomocy, niż siedzenie z założonymi rękoma.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu WhiteHood napisał:

przeszkadzanie ewolucji w jej działaniu.

WhiteHood, może sprawdzisz dlaczego te gatunki są zagrożone? Nie dlatego, że nie dostosowały się do zmian w środowisku, ale dlatego, że to my, ludzie, je zabijaliśmy. Nie można tu mówić o ratowaniu tych zwierząt jako przeszkadzaniu ewolucji, gdyż samo to, że te gatunki są zagrożone wyginięciem jest winą ludzi. Wybijano je w takim tempie, że nie miały najmniejszej szansy się dostosować, bo ewolucja jest procesem powolnym.

 

Nie mówię, że masz WWF i innym takim organizacjom pomagać, ale proszę, nie pisz bzdur.

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*eep* Takiego wilczka chętnie bym adoptował, nawet i do domciu! (Może by mnie nie pogryzł.) x3

 

To bardzo pozytywny temacik Uszatka, godny charakteru Fluttershy. :3

 

Ciekawa sprawa z tą 'wirtualną' adopcją.

 

9.12.2016 at 19:23 WhiteHood napisał:

Aha... @Uszatka a możesz mi powiedzieć, co ja na tym zyskam? Bardziej o taką ideę mi chodziło.

Jak wpłacisz im 50zł, to zyskasz 100zł ... albo nie.. 400 expa ... nah, to też nie... 7 punktów dobrej karmy. To jest akcja charytatywna...

Pomyśl co Flutteshy ma w zamian za opiekę nad zwierzętami. Nie dostaje nic w zamian, robi to z własnego dobra i zainteresowań.

I tak masz tutaj kwitek i zdjęcia, więc i tak zyskujesz coś, jakby nie patrzeć. :celgiggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

I tak masz tutaj kwitek i zdjęcia, więc i tak zyskujesz coś, jakby nie patrzeć. 

I to już jest jakiś argument.

 

Cytuj

Jak wpłacisz im 50zł, to zyskasz 100zł ... albo nie.. 400 expa ... nah, to też nie... 7 punktów dobrej karmy.

Retrybucja? Nie, dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi, plotki są prawdziwe! Możecie już dziś adaptować WilkA. Na dniach podam konto bankowe, gdzie będziecie mogli mi przelewać grube hajsy! 

 

 

A tak serio, fajna inicjatywa, możliwe, że sam się będę pisał i wilk dostanie coś od Wilka na święta. ;) 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem "ręcznym" przelewem w sobotę. Kwota: 50 zł
Nie klikałem nic na stronce i nie "adoptowałem" żadnego zwierzaka, przelałem na fundację, niech sobie robią co chcą. Ja i tak bym nie umiał wybrać, każde zwierzątko tam by było smutne jakbym wybrał drugie :fluttershy3:
Liczę, że niebawem ktoś z forum się dołączy ^^ 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiem, że za pisanie posta pod postem tutaj tną głowy, ale co mi tam, może tryknę i się jakiś ziomeczek chętny na wpłatę znajdzie.
Nie dostałem dokumentu adopcji, bo nie klikałem na stronce, ale ludziska z WWF nie zostawili mnie z pustymi rękami za wpłatę ^^

 

 

599abbd80b.jpg


      :lunaderp:  

Edytowano przez Kruczek
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 month later...
58 minut temu, Fluttershy MLP napisał:

Uwielbiam WWF jak tylko będę miała pieniądze, to od razu wpłacę.  Na razie mam kastracje kota na głowie :fluttershy5:

Ogólnie Otwarte Klatki i CIWF to też bardzo dobre organizacje. 

A jakieś konkretne zwierzę sobie "adoptujesz"? Czy wpłacasz ogólnie? :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adoptowałam sobie pszczółkę na czas akcji z innej stronki, ale niestety coś mi nie wyszło. Pierwsza wpłata się wysłała, a potem już mi nic z konta nie schodziło, mimo, że subskrybcję miałam. Ciągle tylko dostawałam sms'y, że automatyczny przelew się nie powiódł z powodu limitów czy coś...szukałam w ustawieniach limitów o co może chodzić, ale nic tam nie znalazłam :sunburst2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...