Skocz do zawartości

[Dyskusja][Święta] Jakie prezenty warto dać na Święta Bożego Narodzenia?


The Silver Cheese

Recommended Posts

Pinkie_Pie_and_her_family_enjoying_their

 

Święta są już prawie za pasem. Jest to też ten czas kiedy niezwykła atmosfera panuję wśród rodziny jak i bliskich przyjaciół i znajomych. Nie chcemy o nich zapomnieć i dlatego wytężamy umysł, aby dać najlepsze prezenty dla nich. Co jednak jeśli brakuje nam pomysłów, a czas biegnie nieubłaganie i nadal nie umiemy niczego znaleźć?

Ja, ja jestem kreatywna !! Zawsze warto dać coś mega dobrego !! Pierniczki, babeczki, ciasto ... :wrWgR:

A coś konkretnego Pinkie :D?

Konkretnego? Coś innego oprócz babeczek i ciastek?

Zgadza się. Cóż łakociami na pewno nikt nigdy nie pogardzi, ale zawsze warto pomyśleć o przydatnym drobiazgu.

 

Ty kierujemy do was pytanie. Co warto dawać na nadchodzące Święta? Może ktoś z nas nadal szuka dobrego prezentu dla rodziców, rodzeństwa, babci, dziadka, cioci, wujka, itd. i może dzięki temu tematowi wpadnie na jakiś pomysł. Są tylko 2 przypadki, których nie chcielibyśmy widzieć w postach:

1) Nie mówimy, że dajemy pieniądze, bo to zbyt tandetne i jest to pójście na łatwiznę, a Pinkie lubi zaskakiwać podarkami;

2) "Najlepiej się spytać i z głowy". Znów pójście na łatwiznę.

 

Podzielmy się swoimi pomysłami na prezenty na Święta :mikolaj:.

   

Edytowano przez Cheese
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gronie rodziny/przyjaciół to według mnie najlepiej jest obdarować kogoś jakąś grą, albo czymś z czego każdy będzie mógł skorzystać i się dobrze bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu Cheese napisał:

1) Nie mówimy, że dajemy pieniądze, bo to zbyt tandetne i jest to pójście na łatwiznę, a Pinkie lubi zaskakiwać podarkami;  

 

Ale pieniądze to takie kochane pociechy. <3

 

A tak na poważnie to z prezentem zawsze warto celować w zainteresowania. ^^ Zwykle święta spędzam sam więc prezent jaki sobie kupuje to coś z militariów itp. ( najczęściej nowe ubranie w wojskowym stylu albo wiatrówka do treningu). W tym roku jednak moja mama wróci z za granicy na święta i kupuje jej takie fajne radio samochodowe. Moja mama pasjonuje się samochodami, jeździ już od bardzo dawna, muzykę również lubi- jednak ostatnio coś jej się zepsuło więc pora na wymianę sprzętu!

 

A jak robimy sobie taką "wigilię" z kolegami ( najczęściej ok. tydzień przed świętami) to zwykle kupujemy sobie coś drobnego/niedrogiego ale przydatnego. Wiemy co chcemy nawzajem więc nigdy problemu z prezentem nie było. Rok temu dostałem od znajomych świetnego gamepada, którego używam do dzisiaj.

 

Na podsumowanie- jeśli dobrze zna się osobę to kupić prezent pod to, czym się interesuje/pasjonuje a jeśli nie- przydatny i praktyczny drobiazg powinien również ucieszyć.

 

I raczej nie powinno się zapominać, że wartość prezentu nie jest czynnikiem najważniejszym ale sama pamięć i gest.

 

@edit

 

PS +1 za arta bo jest cudny!

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że najważniejsze jest to, że się o danym członku rodziny, przyjacielu pamięta i przez to daję się jakikolwiek prezent. Cóż ja od paru lat mam taką sytuację, że mama, ciocia i siostra do mnie podchodzi i prosto z mostu "Co chcesz na Dzieciątko/pod choinkę". W tym roku poczułem, że ten typ pytania zaczyna burzyć magię Świąt i w sumie sam próbuje jakieś drobne upominki rodzinie dać, zupełnie bez pytań, sama niespodzianka.

 

A co najlepiej dać? Jednym z lepszych prezentów jest prezent własnoręczny, typu rysunek. Nic nie cieszy jak zrobienie czegoś własnymi rękami, a potem dać to w ręce ukochanej osobie z rodziny czy przyjacielowi. A tak warto też myśleć o czymś uniwersalnym, typu kalendarz, kubek, książka, film, notatnik ... Oczywiście jeśli zna się zainteresowania drugiej osoby to można szukać w takich kategoriach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretekst do rozmowy o polityce. Wszyscy będą uradowani.

 

Cytuj

Wyjaśnij, bo ja jedynie widzę post, który w ogóle nie pasuje do tematu . A trochę ludu mnie tu zna i stronię od wszelkich tematów politycznych, bo polityka to jedno wielkie bagno, w którym można się utopić, i z którego potem trudno się wydostać.

święta i polityka są nieodłącznymi elementami. A pretekst do rozpoczęcia rozmowy o polityce przez rodzinę jest rzeczą bardzo cenną. (sarkazm)

Edytowano przez WhiteHood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi. W teorii prezent powinien być uzależniony od zainteresowań, oczywiście w miarę możliwości i pieniędzy.

Choć ja uważam że prezent powinien być od serca i nie zawsze musi być to coś drogiego.

Bo zazwyczaj najbardziej cieszą Nas rzeczy małe.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...