Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] [Problem] Popsute SCP


Prlixu

Recommended Posts

Elo

Bez zbędnego przedłużania przejdę do rzeczy. Czy znajdę tu osobę która zna się trochę bardziej na SCP niż ja? Chodzi mi dokładnie o samą grę SCP-Contaiment Breach. Więc kiedy odpalam gre, ta wczytuję się pieruńsko długo. Kiedy już się odpali wszystkie napisy zaczynają mrygać (na ekranach ładowania jest to samo). Więc kiedy wejdę już do samej gry (uprzednio zaznaczając "intro sequecne") wszystko wygląda normalnie, z małym wyjątkiem. Kiedy mamy już się dostać do komory z SCP-173 strażnik zatrzymuję się w przejściu i ma wszystko w przysłowiowej dupie.

Użycie konsoli nic nie daje. Strażnik stoi jak stał. Pobrałem 5 razy tą samą wersje (1.2.3) i w każdym było to samo. I teraz pytanie. Czy jest to wada samej wersji, czy może mojemu kalkulatorowi zwanemu komputerem coś dolega? Jeśli znajdzie się osoba która się na tym zna, bardzo bym prosił o podanie instrukcji, w jaki sposób mógł bym to naprawić. Jeśli oczywiście da się to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu CalevaN napisał:

Też miałem ten sam problem z wersją 1.2.3, ale po pobraniu najnowszej 1.3.2 problem zniknął ze strażnikiem.

Spróbuj zainstalować tą najnowszą, a być może gra będzie lepiej Tobie chodziła, bo mi działa bardzo dobrze.

Aaa widzisz, dobrze wiedzieć że mojemu komputeerkowi nic nie dolega :D Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...