Skocz do zawartości

Ogłoszenia


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie. Moim pierwszym ogłoszeniem będzie przywitanie się. Jak już wspomniałem w dziale Fluttershy, zrezygnowałem z funkcji opiekuna. Doszedłem do wniosku, że nie potrafię wcielić się w tą postać (mimo, że jest moją ulubioną). O wiele lepiej "czuję" Lyrę i Bon Bon, dlatego postanowiłem wrócić na stare śmieci. Mam nadzieję, że wystarczy mi pomysłów, czasu i sił. :lyra:

 

Póki co jest tu pusto, ale pracuję nad dwiema nietypowymi zabawami. Pojawi się także druga edycja "gry paragrafowej". Oczywiście wszystko w swoim czasie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Witam ponownie! 

 

Bycie Opiekunem Działu jest jak uprawianie sportów ekstremalnych, wciąga. I nawet jeśli zrezygnujesz, to prędzej czy później zacznie ci tego brakować :YEtmX: Póki co wkradło się tu trochę chaosu (dosłownie i w przenośni) ponieważ komuś pomyliły się działy. Nie wiem co tu robi Discord, ale od jutra zabieram się za sprzątanie. A póki co, zachęcam do zadawania pytań w temacie "zapytajek". Na pewno się ucieszą.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Już wkrótce wystartuje "gra paragrafowa", czyli coś, co można nazwać "interaktywnym opowiadaniem". Mówiąc krótko, losy Lyry będą zależeć tylko i wyłącznie od was. Szczegóły tuż po premierze Half-Life 3... Znaczy się niedługo :) 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Ja tylko na chwilę. Ze względu na brak zainteresowania zabawa "Jaskinia Przedwiecznych" zostaje zawieszona. :fluttersad: Jeśli znajdą się osoby, które zadeklarują stały udział, to ją wznowię. 

 

Po drugie, chciałbym przeprosić za to, że na Ławeczce nic się nie dzieje. Po pracy jestem trochę zmęczony (6-7 godzin spędzonych przed komputerem robi swoje). Od niedzieli zabiorę się za dział i wrzucę coś nowego. :YEtmX: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Uwaga, w dziale galerii pojawiła się aktualizacja "regulaminu". Oto nowe zasady:

 

- Maksymalnie trzy arty na post. Każdy w oddzielnym spoilerze. 

- Zastrzegam sobie prawo do usunięcia obrazka/ów (zawsze będę podawać przyczynę - np. coś, co już było)

- "Sugestywne" arty należy oznaczyć słowem "sugestywne". 

 

Dziękuję za uwagę :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Uwaga! Ważna informacja dotycząca trwającego eventu. W związku z pracą, odpowiedzi w Tawernie pojawią się:

 

- od rana do 10:00, oraz od 22:00 do 24:00.

 

Natomiast od środy 18 października:

- od 18:00 (jeśli to pilne) lub od 20:00 do 24:00

 

Dlaczego w ogóle o tym piszę? Nie chcę żebyście niepotrzebnie czekali :dunno:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam serdecznie. Postanowiłem zrezygnować z funkcji opiekuna działu. Powód jest bardzo prosty i przyziemny - praca, która wymaga sporej uwagi i skupienia. Po powrocie do domu nie mam ani chęci, ani siły na robienie czegoś w miarę sensownego. Wychodzę też z założenia, że opiekun musi prowadzić dział częściej niż raz w tygodniu. Właśnie dlatego postanowiłem zrezygnować. Dziękuję za zrozumienie i życzę miłego dnia :) 

  • Smutny 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...