Skocz do zawartości

Dwa tła do filmików, czyli grafik-minimalista pilnie poszukiwany


Midday Shine

Recommended Posts

Jak wspomniałam w temacie, potrzebuję pomocy grafika. Ale najpierw trochę kontekstu.

 

Jakiś rok temu po raz pierwszy usłyszałam "Kołysankę dla księżniczki" – i zakochałam się w tej piosence na zabój. Wkrótce natrafiłam na kilka różnych polskich wykonań. Wokalistki były na ogół zdolne, ale wszystkie wersje tekstu miały w sobie coś, co mi nie pasowało – rytm, gramatykę, jakieś sformułowania, itp. W związku z tym zaczęłam pracować nad własnym przekładem "Kołysanki" i (równolegle) "Luna's Soliloquy", które nazwałam "Tyradą Luny", a które polskiej wersji jeszcze nie ma. Obecnie jestem na etapie nagrywania gotowych przekładów*; i choć nie jestem profesjonalistką, niewiele mi już brakuje do poziomu, który by mnie zadowalał na tyle, żeby zmontować muzykę z jakimś obrazkiem i wrzucić całość na YouTube.

 

I w tym momencie pojawia się największa z przeszkód, jakie dotąd napotkałam. Nie mam odpowiedniego tła. Myślałam wprawdzie, żeby do "Kołysanki" wykorzystać screena z animacji WarpOuta, ale najprostszy z tych, którymi dysponuję, i tak oferuje za mało miejsca (z powodu ramki); a do "Tyrady" w ogóle nie mam nic odpowiedniego. Już nie mówiąc o tym, że jestem totalnie nieogarnięta w programach graficznych.

 

Krótko mówiąc: nie jestem w stanie zrobić tych teł samodzielnie. Dlatego też zwracam się do Was, współfani kucyków. Potrzebuję kogoś, kto zna się na grafice komputerowej na tyle, żeby zaprojektować dwa minimalistyczne tła – jedno inspirowane Celestią, drugie Luną/Nightmare Moon – które miałyby dostatecznie dużo miejsca, żeby swobodnie zmieścić ze 3 linijki tekstu wielkości ok. 24-26 pkt.

 

Rzecz jasna, autor teł zostanie podpisany w obu filmikach, a linki do nich trafią na forum. :giggle:

 

Kontakt ze mną możliwy w tym wątku oraz przez prywatne wiadomości.

----

* – Nie jestem żadną znaną osobistością w fandomie, więc ta forma zaprezentowania owoców mojej pracy wydaje mi się najskuteczniejsza.

Edytowano przez Midday Shine
Miałam wstawić linki do piosenek i w końcu zapomniałam. DERP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...