Skocz do zawartości

Dziedziniec pałacu – powitanie oraz słowo wstępu


Hoffman

Recommended Posts

Witajcie kochani! :giggle: Nawet nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę, że wreszcie Was widzę i to w odnowionym zamku! :twilight2: Jak się macie?

 

Jak pewnie zauważyliście, bardzo wiele się zmieniło, ale ufam, że szybko się tu odnajdziecie. Jeśli mam być zwięzła, postawiliśmy na nowe rzeczy, ale jeśli tylko tego zapragniecie, przywrócimy wybraną przez Was zawartość! Zależy mi na – a jakże – merytorycznych dyskusjach, dobrej atmosferze i przede wszystkim Waszej obecności.

 

Cóż. Czujcie się jak u siebie. Aczkolwiek, nie za bardzo. :twilight3: Ekhm... Może to jest odpowiedni moment, by Opiekun przedstawił Wam kilka obowiązujących tu zasad.

 

 

A, dziękuję! ;)

 

Generalnie, w dziale Twilight, jak na całym forum, panuje... Regulamin forum! Nie jest to zbyt szokująca niespodzianka, ale pomyślałem, że to będzie dobry pierwszy punkt.

 

Drugi punkt, to wątki. Macie pełną swobodę zakłądania własnych dyskusji oraz gier o ile nie godzą w regulamin forum i o ile wiążą się jakoś z postacią Twilight Sparkle, czy tematyką przyjaźni, nauki, tudzież księżniczkowania. Nie zapomnijcie upewnić się, że nikt wcześniej nie założył podobnego wątku. Jeśli chodzi o tematy ze starego działu, możecie je zgłaszać w wechikule czasu.

 

Punkt trzeci to grafiki. Ogółem, uprasza się o chowanie wszelkich obrazów w spoilery. Dotyczy to również królewskiej galerii. Podobnie mają się sprawy z filmami.

 

Punkt czwarty to pytania do naszej księżniczki. Istnieje jeden wątek, w którym możecie zadawać pytania i w którym Twilight będzie Wam odpowiadać, nawiązując swego rodzaju dialog. Użytkownicy NIE mogą odpowiadać za nią, ani zakładać oddzielnych wątków na pytania. Te mogą zostać założone tylko przez Opiekuna działu i tylko w przypadku określonego eventu.

 

Punkt piąty to kolorek. Zarezerwowany jest tylko dla Opiekuna Działu i oznacza samą Twilight Sparkle.

 

Punkt szósty to Wasza pomoc. Obojętnie czy macie na oku konkurs, event, czy magiczny turniej, możecie napisać do mnie na PW, albo w odpowiednim temacie. Wspólnymi siłami organizacja czegokolwiek w dziale będzie jeszcze łatwiejsza.

 

Punkt siódmy to zabronione treści. Od krwi i flaków, poprzez erotyki wszelakie, na przekrętach kończąc.

 

Punkt ósmy? Nie ma punktu ósmego. A przynajmniej, póki nie wymyślę czegoś nowego. Pamiętajcie – ostatnie słowo zawsze należy do moderacji i naszej drogiej Księżniczki Przyjaźni!

 

 

Dziękuję. Zatem, zapraszam do odkrywania pałacu i pisania! :interesting:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...