Jump to content

Hoffman
 Share

Recommended Posts

Wstępując w progi tejże Sali, otrzymujecie sposobność do nasycenia oczu licznymi, wyjątkowymi dziełami, powstałymi w wyniku unikalnego splotu magii, sztuki rzemieślnictwa oraz niegasnącej pasji. Ich celem jest upamiętnienie tych, którzy całokształtem swych działań, nierzadko poświęcając mnóstwo czasu i energii, okryli się płaszczem sławy. To dzięki ich wysiłkowi wszelkie inicjatywy zakończyły się sukcesem, a pałac, podobnie jak niegdyś biblioteka, tętnił życiem.

 

Podziwiajcie zatem zebrane pośród ścian Sali Chwały pamiątki! Poznajcie imiona zasłużonych, wyróżnionych przez Księżniczkę Przyjaźni, lub przypomnijcie sobie minione dni, odnajdując siły które pozwolą Wam niezłomnie walczyć o słodką chwałę w przyszłości!

 

 

~ Wieszcz Zmierzchu ~

 

Wiedza to potęga, lecz tylko ci, którzy potrafią posługiwać się nią właściwie będą w stanie dokonać wspaniałych rzeczy. To właśnie oni są mianowani Wieszczami Zmierzchu, jako iż dowiedli swej mądrości, tworząc żywe świadectwa prawdziwej mocy tworzenia.

 

 


qsK4niG.png

~ Gandzia ~
Za I miejsce w zabawie „Odgadnij stwora!”

 


qsK4niG.png

~ Reguś ~
Za I miejsce w zabawie „Bądź mądry jak Twilight!”
 

 

 

~ Czcigodny Mędrzec ~

 

Droga do potęgi jaką niesie za soba wiedza bywa męcząca, nieprzewidywalna. Wydaje się zmieniać każdego dnia, przynosząc nowe troski, ale także chwile wytchnienia. Każdy ma swoją własną drogę, a ślepy los nie jest tu jedynym przewodnikiem. Ci, którzy nie zatracili się w dążeniu do doskonałości i wciąż kroczą krętą ścieżką, uzyskują miano Czcigodnego Mędrca.

 

 


qODQKfE.png

~ Arkane Whisper ~
Za II miejsce w zabawie „Odgadnij stwora!”

 


qODQKfE.png

~ SPIDIvonMARDER ~
Za II miejsce w zabawie „Bądź mądry jak Twilight!”
 

 

 

~ Pojętny Adept ~

 

Każdy kiedyś przeżywał początek – czy był to zalążek dzisiejszego „ja” tego kogoś, czy też projekt będący ucieleśnieniem ówczesnych marzeń, to nie jest istotne. Istotne jest tylko to, że nawet na tak wczesnym etapie drogi ku doskonałości ci Pojętni Adepci potrafili się wyróżnić.

 

 


kYaeQKX.png

~ Nyxgrim ~
Za III miejsce w zabawie „Odgadnij stwora!”

 
kYaeQKX.png

~ Losse ~
Za III miejsce w zabawie „Bądź mądry jak Twilight!”
 

 

 

~ Złota Iskra ~

 

Złoty blask pochwycony magicznym zaklęciem i przemieniony w stałą formę skupia w sobie wszystko to, co symbolizuje poświęcenie, kreatywność oraz dobry humor. Ten szczególny klejnot powstaje na cześć tych, którzy swą obecnością i aktywnością tchnęli nowe życie w komnaty tegoż pałacu.

 

 


xM1Wbh8.png

~ Dayan ~

 
xM1Wbh8.png

~ Arkane Whisper ~
 

 

 

~ Błękitna Iskra ~

 

Iskra o barwie błękitu, choć powtaje tak jak ta złota i skupia w sobie podobne wartości, to jednak oznacza coś innego. Mianowicie, nieprzemijającą chęć dążenia do celu połączoną z umiarkowaniem i zdrowym rozsądkiem. Błękitne Iskry noszą imiona  tychże wytrwałych, kreatywnych istnień, które jednak nie ujawniły charakterystycznego „nerwu” I dobrze – wszakże każdy jest wyjątkowy na swój sposób.

 

 


Dk06Br5.png

~ Sajback Gray ~
 

 

 

~ Brązowa Iskra ~

 

Powiadają, że brązowa barwa emocji skupionych w tej iskrze pochodzi od zbyt wysokiej temperatury, która towarzyszy magicznej inkantacji. Początkowo iskra przybiera barwę złotą, jednak zaczyna jaśnieć coraz bardziej i bardziej, aż ulega „spaleniu”. Brąz reprezentuje zatem wspaniałe chęci, godne pochwały plany, olbrzymi zapał oraz siłę. Niech ulotna konsekwencja i kontrola nad umiejętnościami będzie zachętą do dalszego doskonalenia się!

 

 


FSGvoAU.png

~ Uszatka ~
 

 

 

~ Księga Wielkiego Maga Equestrii ~

 

Ten oto leksykon magii i alchemii wręczany jest tym, którzy swą niezwykłą moc wykorzystali do pomocy innym – aby również oni mieli szansę dowieść odwagi, potęgi oraz mądrości, pośród Aren Magicznych Zmagań. Księżniczki uwielbiają cieszące oko, emocjonujące pojedynki, dlategoteż chętnie wypisują swe dedykacje dla magów, którzy odpowiadają za te wspaniałe widowiska. Taka księga to prawdziwy dowód uznania.

 

 


DSZy8VR.png

~ Hoffman ~


DSZy8VR.png

~ Kapi ~


DSZy8VR.png

~ Tric ~

 
DSZy8VR.png

~ Zegarmistrz ~
 

 

 

~ Srebrny Amulet ~

 

Władczynie Equestrii nie mogły jednak zapomnieć o śmiałkach, bez których nie rozegrałaby się choćby jedna magiczna batalia. Używając swej magii, stworzyły one cudowne amulety – dowód wielkiej mocy, hartu ducha oraz bystrości. Srebrnymi Amuletami księżniczki nagradzają tych, którzy zwyciężyli w trzech magicznych pojedynkach.

 

 


DsyFwUn.png

~ KochamChemie ~


DsyFwUn.png

~ Zegarmistrz ~
 

 

 

~ Złoty Amulet ~

 

Naturalnie, kiedy magiczne pojedynki zyskały na popularności, a do bram aren pukało coraz więcej i więcej żądnych uwielbienia śmiałków, księżniczkom nie pozostało nic innego jak stworzenie nowych amuletów. Te wspaniałe, szczerozłote trofea są nagrodą dla tych, którzy odnieśli zwycięstwo w pięciu magicznych pojedynkach.

 

 


ckrVzXI.png

~ Zegarmistrz ~
 

 

 

~ Platynowy Amulet ~

 

Ten wyjątkowy, rzadki amulet ponoć jest koncepcją samej księżniczki Luny, a który to koncept bardzo przypadł do gustu Celestii i pozostałym czcigodnym władczyniom. W tymże artefakcie skupiona została kosmiczna materia oraz mrok nocy. Tylko oczy tych, którzy zwyciężyli w ośmiu magicznych pojedynkach były w stanie się przez ów mrok przebić.

 

 


TVBxP0c.png

...

 
Ta nagroda jeszcze nie została nadana
 

 

 

~ Statua Glorii ~

 

Piękno tejże statuy jest już niemal legendarne. Ten cudowny twór jest efektem pracy najznakomitszych artystów, boskiej magii księżniczek oraz pasji, która zaprowadziła najpotężniejszych magów najpierw na wyżyny swej mocy, a później szczyt magicznych zmagań – zwycięstwo w Turnieju Magicznych Pojedynków. Chwała im!

 

 


Lc1e7qM.png

~ Fisk Adored ~


Lc1e7qM.png

~ Hoffner ~
 

 

 

~ Statua Uznania ~

 

Choć zwycięzca Turnieju może być tylko jeden, nie wolno zapominać o tych, którzy na zawsze zostali zapamiętani przez spragnionych wrażeń entuzjastów magii i czarodziejstwa, wsławiając się nie tylko mocą, czy stylem, ale także... Poczuciem humoru! To właśnie dla nich – uwielbionych przez publiczność – zostało wykonane to trofeum.

 

 


ORNwkJv.png

~ Alberich ~
 


ORNwkJv.png

~ Dolar84 ~

 


ORNwkJv.png

~ Matalos ~


ORNwkJv.png

~ Seluna ~


ORNwkJv.png

~ Serox Vonxatian ~
 

 

 

~ Klejnot Uznania ~

 

Ten niezwykle rzadki szlachetny kamień jest spotykany wyłącznie w nasyconych naturalnymi minerałami podziemnych grotach Kryształowego Imperium. Tylko dzięki oku Elementu Szczodrości byliśmy w stanie wydobyć go spod lodu, a nadzwyczajna precyzja tej klaczy uczyniła z niego trofeum, które otrzymali ciepło zapamiętani uczestnicy i uczestniczki Turnieju Magicznych Pojedynków.

 

 


HvuVMEJ.png

~ Advilion ~


HvuVMEJ.png

~ Bosman ~


HvuVMEJ.png

~ Monti ~


HvuVMEJ.png

~ Sajback Gray ~
 

 

 

~ Order Uznania ~

 

Ten wyjątkowy medal otrzymują ci, którzy również zdołali zapaść w pamięć publiczności. Choć nie dopisało im szczeście, a moc magiczna musiała ustąpić silniejszym, nigdy nie zapomnimy o ich sportowej postawie oraz godnym podziwu duchu walki.

 

 


qoPhzM3.png

~ Cień ~


qoPhzM3.png

~ Magus ~


qoPhzM3.png

~ Ohmowe Ciastko ~


qoPhzM3.png

~ Razorhead ~


qoPhzM3.png

~ Riddle ~


qoPhzM3.png

~ Szydło ~
 

 

 

~ Ogniste Piórko ~

 

To wyjątkowe piórko niesione jest magią inspiracji pochodzacą od przebudzonego umysłu twórcy, przebudzonego przez bogactwo przeczytanych ksiąg, poznanych światów. Natchnienie pochodzi z małych rzeczy i ci twórcy wiedzą jak spożytkować tę energię na porywającą historię – taką, która daje zwycięstwo w konkursie literackim.

 

 


ZWm6wwq.png

~ Arkane Whisper ~
Za I miejsce w konkursie literackim „Zakochane klacze z Mane 6”


ZWm6wwq.png

~ Arkane Whisper ~
Za I miejsce w konkursie literackim „Jesień!”
 

 

 

~ Indygowe Piórko ~

 

Piórko indygowe symbolizuje natchnienie przychodzące nocą. Twórcy opowiadań znają doskonale uczucie, kiedy impuls przychodzi nagle, ręka sama chwyta za pióro, a chwilę później myśli zostają przelane na papier. Przypływ natchnienia bywa jednak okupiony nieprzespaną nocą i apatią za dnia, co pozostawia skazę na napisanych dziełach.

 

 


A7En6gO.png

~ Sparkle ~
Za II miejsce w konkursie literackim „Zakochane klacze z Mane 6”


A7En6gO.png

~ Favri ~
Za II miejsce w konkursie literackim „Jesień!”
 

 

 

~ Pąsowe Piórko ~

 

To delikatne piórko skupia w sobie śmiałe myśli i nietuzinkowe pomysły, które jednak w większości pozostają skryte pod grubą pierzyną niepewności. Jest to symbol bujnej wyobraźni i niecodziennego uroku, ale także pewnej blokady, którą każdy początkujący twórca musi sforsować, zanim zacznie pewnym krokiem dążyć do perfekcji.

 

 


i1RnxqB.png

~ Ziemowit ~
Za III miejsce w konkursie literackim „Zakochane klacze z Mane 6”


i1RnxqB.png

~ Foley ~
Za III miejsce w konkursie literackim „Jesień!”
 

 

 

~ Złote dziełko ~

 

To niewielkie, acz niezwykle urokliwe dziełko zostało odlane z niezwykłą precyzją, tuż zanim zostały mu nadane odpowiednie kształty, wraz ze szczegółami. Złoty blask daje znak, że jego posiadacz wsławił się artystycznym nerwem.

 

 


hCOgkaR.png

~ Triste Cordis ~
Za I miejsce w konkursie fotograficzno-plastycznym „Wakacje 2016 (To se ne vrati...)”
 

 

 

~ Srebrne dziełko ~

 

Jest na czym oko zawiesić – połyskująca w świetle srebrna statuetka doskonale wkomponuje się w każde otoczenie, przypominając swemu posiadaczowi czy posiadaczce o słodkim smaku zwycięstwa. Nie byłoby ono możliwe bez zmysłu artysty.

 

 


vyv2CSx.png

~ Foley ~
Za II miejsce w konkursie fotograficzno-plastycznym „Wakacje 2016 (To se ne vrati...)”


vyv2CSx.png

~ Ziemowit ~
Za II miejsce w konkursie fotograficzno-plastycznym „Wakacje 2016 (To se ne vrati...)”
 

 

 

~ Brązowe dziełko ~

 

Dziełko to ma w sobie pewną aurę dostojności, najlepiej pasuje do tradycyjnych teł, nacechowanych ciepłymi barwami. W takich oto warunkach artysta tworzy sztukę, która daje mu uznanie, pewien rozgłos. Brąz statuetki nieustannie mu o tym przypomina.

 

 


oOg7Ebx.png

~ Vezz ~
Za III miejsce w konkursie fotograficzno-plastycznym „Wakacje 2016 (To se ne vrati...)”
 

 

 

~ Lawendowa figurka ~

 

Ta wyjątkowa, nasycona magiczną materią figurka jest wyróżnieniem dla każdego, kto wprawdzie nie zajmie żadnego miejsca na podium, ale stworzy dzieło obok którego nie da się przejść obojętnie.

 

 


8W12rJn.png

~ Lucas ~
Wyróżnienie w konkursie fotograficzno-plastycznym „Wakacje 2016 (To se ne vrati...)”


8W12rJn.png

~ Dayan ~
Wyróżnienie w konkursie fotograficzno-plastycznym „Wakacje 2016 (To se ne vrati...)”
 

 

 

Czyżbyśmy zapomnieli o jakimś wyróżnieniu? A może ktoś postanowił zmienić swój nick? Braki i pomyłki możecie śmiało zgłaszać tutaj.

Edited by Hoffman
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...