Skocz do zawartości

Hoffman

Recommended Posts

W sekretnym, zamkowym laboratorium, gdzie Twilight Sparkle prowadzi badania z zakresu magii i technologii, a przy tym spełnia się jako zapalona wynalazczyni, znajduje się machina, która służy do quasi-podróży w przestrzeni czasowej. Oczywiście, ale jak się to ma do Was, zapytacie?

 

Ha! Już wyjaśniam! Otóż dzięki tej maszynce możemy szybciutko przenieść dowolny wątek albo grę do zamku! :twilight7: Mam na myśli rzeczy ze starej biblioteki, a później wspólnego z moimi przyjaciółkami działu. :giggle: To, co będzie się cieszyło największą popularnością, na pewno znajdzie swą drogę do mojego pałacu.

 

Dziękuję. Temat na propozycje oraz ocenę pracy jest poświęcony całkowicie nowym, bieżącym przedsięwzięciom, zaś niniejszy wątek tym, które działy się w przeszłości, a mają szanse na drugą młodość. Aktualnie, chodzą mi po głowie dwie rzeczy.

 

Pierwsza sprawa to oczywiście Magiczne Pojedynki. Chcielibyście ich powrotu, a przy okazji pewnych zmian, by tchnąć w nie nieco świeżości i usprawnić wymianę zaklęć?

 

Sprawa druga to zabawa „Odgadnij stwora!”. Mam wrażenie, że na dzisiejsze warunki miałaby największe wzięcie. Co Wy na to?

 

Wszystko gotowe! Rzućcie propozycją co można by przywrócić, a my zobaczymy co da się zrobić! :twilight8:

Edytowano przez Hoffman
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w magicznych pojedynkach nigdy nie brałem udziału (z braku czasu oraz lenistwa :twiblush:), ale kusiły mnie nieraz. Odgadnij stwora natomiast było fajna zabawą, i sądzę, że znaleźliby się chętni uczestnicy. Ja sam z chęcią pogłówkowałbym nieco nad niewyraźnymi obrazami istot mitycznych :)

 

Ze swojej strony zasugerowałbym "Magiczne szyfry"; myślę, że mogłyby się przyjąć, gdyby jakoś je urozmaicić jeszcze; oraz nieśmiało także te zabawy z opisywaniem zaklęć lub magów. Wprawdzie wątpię, by te ostatnie miały wielu uczestników, sądząc po doświadczeniach ze starego działu, ale musiałem je zasugerować, ponieważ lubiłem te zabawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...