Skocz do zawartości

[Dyskusja] Znaczek Sombry


Prlixu

Recommended Posts

Witam was wszystkich! Jak pewnie wiecie nasz władca nie posiada swojego znaczka. I tutaj nasuwa się nam pytanie, dlaczego go nie ma? Według powszechnie rozgłaszanej teorii Król Sombra nie posiada znaczka z powodu "zawarcia paktu" z cieniem. Choć moim osobistym zdaniem Sombra w młodości nie przywiązywał wagi do tego typu spraw, dlatego też nie posiada on znaczka. Jaka jest wasza teoria? Może macie własne przemyślenia co do tego? Sam Król nie chce mi wyjawić dlaczego tak owego nie posiada. Może komuś z was uda się wydedukować tą sprawę.

Piszcie, i niech poniesie was mroczna fantazja! Niech żyje Sombra!

Edytowano przez Ciaran (Prlixtilicious)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sombra, którego widzimy w serialu nie jest prawdziwym Sombrą, a jedynie jego cieniem czy czymś tego rodzaju. Złą imaginacją. Prawdziwy król albo zginął, albo jest w zupełnie innym miejscu. No, a skoro Cień nie jest prawdziwym kucykiem to i nie posiada znaczka. 

 

Osobiście chcę wierzyć, że prawdziwy Sombra nie zginął i jeszcze powróci. Tak tylko dodam. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
10 godzin temu Uszatka napisał:

Moim zdaniem Sombra, którego widzimy w serialu nie jest prawdziwym Sombrą, a jedynie jego cieniem czy czymś tego rodzaju. Złą imaginacją. Prawdziwy król albo zginął, albo jest w zupełnie innym miejscu. No, a skoro Cień nie jest prawdziwym kucykiem to i nie posiada znaczka. 

 

Osobiście chcę wierzyć, że prawdziwy Sombra nie zginął i jeszcze powróci. Tak tylko dodam. 

^

Racja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Według oryginalnego komiksu nie ma, bo nie jest kucykiem, tylko Umbrum (istotą cienia), ale przyjąl postać kucyka.

 

Ale w sumie dyskutujemy tu o serialu, a nie o komiksie... 

 

W takim razie zgadzam się z Uszatką ^^

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...