Skocz do zawartości

Test Wiedzy o Grach


BiP

Recommended Posts

U mnie słabo.

Ja 9/30, mój brat 14/30, choć praktycznie wszystko strzelaliśmy bądź na jakieś domysły braliśmy.

 

I w sumie opis się zgadza, bo gustuje i znam tylko te gatunki, w jakie gram. Coś takiego jak gothic, wow, cod czy final fantasy są mi zupełnie obce, a niektóre z tych gier to już w ogóle w życiu o nich nie słyszałem ani nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 punkt, i to strzelony.

 

Podobnie jak Talar należę raczej do casualowych graczy, więc większość z tych produkcji była mi kompletnie nieznana.

I może powinienem wyjąć kij z tyłka, ale ciągłe wyzywanie mnie od "zwichniętych parów" lekko mnie zirytowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tego typu "Wielkie testy o grach" trzeba już powoli dzielić na kategorię, bo trzeba być chyba no-lifem, aby odpowiedzieć poprawnie na więcej niż 20 odpowiedzi z tego testu. Większość pytań dotyczy mega szczegółów o produkcjach z różnych gier i nie zdziwiłbym się, gdyby nawet fan pewnej serii miałby z tymi pytaniami problemy. Tylko tego typu testy są dla mnie bezsensowne, bo to udowodni jak bardzo jesteś wciągnięty w świat wirtualny, a nie o to w tym chodzi.  

 

A tak zdobyłem 2 punkty, które były strzałami. 

Edytowano przez Cheese
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...