Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

16 godzin temu, BiP napisał:

Nice, szkoda że jednak nie udało mi się ukończyć jedynki, ale widzę, że gra się rozwija, bo dodali możliwość pływania pod wodą, wygląda ciekawie...

Z tego co pamiętam, to zniechęciły ciebie między innymi zbyt długie walki z przeciwnikami. Dla mnie to akurat ogromna zaleta, bo każde większe bydle robi za mini-bossa. Warto też wyłączyć wskaźnik zdrowia maszyny, dzięki czemu jest o wiele bardziej emocjonująco :) Poza tym, absolutną podstawą jest strzelanie w czułe punkty w odpowiedniej kolejności. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Triste Cordis napisał:

Z tego co pamiętam, to zniechęciły ciebie między innymi zbyt długie walki z przeciwnikami. Dla mnie to akurat ogromna zaleta, bo każde większe bydle robi za mini-bossa. Warto też wyłączyć wskaźnik zdrowia maszyny, dzięki czemu jest o wiele bardziej emocjonująco :) Poza tym, absolutną podstawą jest strzelanie w czułe punkty w odpowiedniej kolejności. 

Nie tyle zbyt długie, bo to też swoją drogą, co zbyt częste. Nie dało się przejść kilku metrów, aby jakaś maszyna mnie nie atakowała, co szybko stawało się nużące i monotonne, za dużo tego było napakowane, to już wolałem walkę z ludźmi, której jak dla mnie było strasznie mało. Owe walki irytowały mnie na podobnym poziomie co w Far Cry 2 zwalczanie posterunków na niemal każdym skrzyżowaniu i jeśli nie używało się szybkiej podróży, tylko wszędzie z buta, to po kilku takich wypadach, walki zaczynały męczyć swoją powtarzalnością.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Cóż gra już się ukazała, ale może niektórzy byli lub nadal są zainteresowani nią, ja jednak już przestałem być, po obejrzeniu tego materiału...

Spoiler

 

 

Dnia 11.06.2020 o 23:25, Triste Cordis napisał:

Nurkowanie? Mechaniczne mamuty? Tropiki? DAWAĆ MNIE TEGO HORAJZONA DWA!!! 

Teraz jak gra ukazała się na PC i którą miło ogrywam, to pewnie i ja kupię dwójkę, o ile też wyjdzie na PC ;)

Pragmata - Announcement

Spoiler

 

https://www.gram.pl/news/2020/06/11/pragmata-capcom-oficjalna-zapowiedz-science-fiction-playstation-ps5-prezentacja-zwiastun.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapowiedziano ostatnie fabularne DLC do Borderlands 3. Akcja "Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck" rozgrywać się będzie wewnątrz umysłu tytułowego Kriega, czyli psychola z Borderlands 2. Zapowiada się bardzo ciekawie. Nic tylko powiedzieć: "Welcome to Weirdmageddon" :) Premiera - 10 września. 

 

Zwiastun

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Spoiler

GHeqD.jpg

Już tuż tuż :kuph:

Spoiler

GHeqM.jpg

A tutaj ciekawostka o Originie

Spoiler

GHer1.jpg

 

 

EDIT:

https://biznes.wprost.pl/technologie/gry/10381662/cyberpunk-2077-opozniony-po-raz-kolejny-na-trzy-tygodnie-przed-zapowiadana-wczesniej-data-premiery.html

Cyber znowu przeniesiony tym razem na 10.12 :(

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 3: Season Pass 2

 

A to ci numer. Plotki dotyczące drugiej przepustki sezonowej okazały się prawdziwe. Tym razem nie będzie zawierać fabularnych dodatków. Zamiast tego dostaniemy dwa nowe tryby gry oraz nowe drzewka umiejętności. Pierwszy z nich to Arms Race, który jest swego rodzaju... battle royale :wut: Zaczynamy bez broni, bez zdolności specjalnych i musimy przetrwać. Oczywiście nie zabraknie stopniowego ograniczania mapy. W tym przypadku będzie to "murdercane".  Początkowo kręciłem nosem, ale po obejrzeniu go w akcji zmieniłem zdanie. Zapowiada się bardzo ciekawie. Drugi tryb to "Director's Cut", o którym nic nie wiadomo. Premiera - 10 listopada. Cena - 30$.

 

I tu mam mieszane uczucia. Z jednej strony trudno oczekiwać aby ktoś pracował za darmo, ale z drugiej strony takie Hello Games od czterech lat wydaje darmowe dodatki do No Man's Sky. Kupić, kupię, bo uwielbiam Borderlandsy, a trójeczka to moja ulubiona odsłona (teksty Zane'a to ZŁOTO!), ale mimo wszystko... Lekki niesmak pozostaje. W końcu kupiłem najbardziej wypasioną edycję, która swoje kosztowała (Super Deluxe).

 

Zwiastun

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Planuję te dwie gry kupić.

Spoiler

146862466_3581677585262789_7959682040478053286_n.thumb.jpg.a77e4fb331cf8919d6b73dc33fc03a4f.jpg147262055_168302984818009_7614639744165619846_n.thumb.jpg.66599688f266bc4102c122353a5958d6.jpg

Kena jeszcze nie wyszła na rynek, ale wygląda obłędnie, szkoda jedynie, że nie ma pl wersji, ale zobaczę może da radę grać... Natomiast Visage, już można kupić i horror ma swoje mocne momenty.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną czekam jedynie na Super Mario 3D World + Bowsers Fury, czyli najbardziej futrzastego Mariana w historii. Ta gra to coś więcej niż prosty remaster. Tak się bowiem składa, że oprócz (podobno) znakomitego SM3DW wydanego na konsolę o którą nikt nie prosił, i której nikt nie kupił (WiiU) zawiera dość duży dodatek Bowsers Fury. Premiera już za tydzień :) 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Był nowy Direct, było nowe A State of Play, a do tego Pokemon Presents. Także obrodziło ciekawymi grami :) 

 

Pokemon Brilliant Diamond / Shining Pearl

Plotki się potwierdziły. Powstaje remake Pokemon DP. Wygląda naprawdę nieźle, zapowiada się ciekawie, dla mnie pozycja obowiązkowa :) 

 

Spoiler

 

 

Pokemon Legends: Arceus

Oto pierwsze w historii pokemony, których akcja rozgrywa się w pełni otwartym świecie. Mało tego, w dość odległej przeszłości.  Niestety, ale po obejrzeniu zwiastuna mój entuzjazm nieco opadł. No bo spójrzcie na te animacje pokemonów. Niektóre wyglądają jak animacja poklatkowa :burned: Premiera dopiero +/- za rok, także może to jeszcze naprawią. 

 

Spoiler

 

 

New Pokemon Snap!

Zapowiada się ciekawie, ale póki co jest zbyt wiele niewiadomych. Najbardziej interesuje mnie to, czy można swobodnie zwiedzać lokacje, a może będzie to Pokemonowa wersja "celowniczka na szynach". Jeśli to drugie, to raczej podziękuję. Premiera - kwiecień. 

 

Spoiler

 

 

Splatoon 3

Na finał Directa zapowiedziano sequel "Symulatora Malarza". Premiera - w przyszłym roku. Czekam :) 

Spoiler

 

 

Star Wars: Republic Commando

Ta absolutnie genialna gra wraca na PS4 i Switcha :starcute: Od razu warto zaznaczyć, że to zwykły port i nie ma co liczyć na jakiekolwiek poprawki. No, ale dla mnie to nie problem. Premiera - kwiecień. Ja już zamówiłem

 

Spoiler

 

 

A teraz coś na platformę Sony :) 

 

Kena: Bridge of Spirits

Jakie to jest PIĘKNE! :X Grafika, muzyka, animacje, postacie. No po prostu cudo. Twórcy ujawnili, że gra będzie liniowa, ale lokacje rozbudowane. Trzymam za słowo. Co ciekawe, nasza bohaterka będzie dość krucha, a najpotężniejszą bronią będą małe czarne stworki (co widać na zwiastunie). Premiera - wrzesień. Bierę na premierę... 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Kena: Bridge of Spirits

 

Kena spokojnie mogłaby być jakąś animacją. Bardzo ładnie się prezentuje. I fajnie, że ma być też na PC (acz zakładam, że później niż na PS).

 

13 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Najbardziej interesuje mnie to, czy można swobodnie zwiedzać lokacje, a może będzie to Pokemonowa wersja "celowniczka na szynach". Jeśli to drugie, to raczej podziękuję.

 

Oryginał był celowniczkiem, więc zakładam, że tutaj będzie tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
5 godzin temu, Cipher 618 napisał:

Ratchet & Clank: Rift Apart 

 

Ja pierniczę... Jak ta gra obłędnie wygląda!!! :rdscared: Miałem czekać aż stanieje, ale walić to. Bierę na premierę. 

 

Gameplay (są polskie napisy)

  Ukryj treść

 

 

Ja tak samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...