Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

W tym temacie podawajcie tytuły gier, które są tylko na konsolach i na które najbardziej obecnie czekacie.

Ja obecnie czekam na 3 gry.

Druga część moim zdaniem najlepszej gry na PS4 w jaką grałem, czyli "The Last of Us" 

 

 NGN4HVH.jpg

Także druga część mega hitu z PS3, "Red Dead Redemption" 

 

 SeDF4a3.jpg

I kolejna kontynuacja, do "Gravity Rush"

 

 T3DysqZ.jpg

A na jakie gry, wy czekacie?

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu LeqTune napisał:

W pierwszą część Gravity Rush nie miałem okazji zagrać, jednak chętnie bym ogarnął kontynuację wraz z remasterem jedynki. Mam nadzieję, że gra będzie warta swojej ceny.

Ja gram właśnie teraz w tę część, jest dostępna na PS4 od lutego tego roku, a kosztuje stosunkowo niewiele jak na grę na konsolę. Osobiście polecam, bo fabuła dość wciąga. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej gry na którą czekam jak na zbawienie, ale chętnie pogram w God of War, Gran Turismo czy Horizon Zero Dawn. South Park też może być fajny. Żadnej nie kupię w dniu premiery. W tej chwili gry szybko tanieją (Skyrim - 149zł. Nowa w folii ze sklepu) :) Z "myślenia życzeniowego" chciałbym zobaczyć Tearaway 2 czy Doom 2 (2017?)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz BiP napisał:

Jest już zapowiedź kontynuacji tej najnowszej części? Czy też, może będzie to coś zupełnie nowego?

Nie. Nic nie zapowiadali. Po prostu to takie "myślenie życzeniowe" - "fajnie by było, żeby była" :) To samo tyczy się Tearaway - gra jest świetna. Chciałbym pograć w jakąś kontynuację. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wiele gier bo nie mam PS4 ;-; 

Ja to w ogóle mam szczęście.. czekałem 9 lat na "The Last Guardian" bo miało być na PS3.. i nagle wyszło... na PS4 xd

Ale kiedyś sobie kupię PS4. A odpowiadając na pytanie to chętnie bym zagrał  w "The Last of Us 2" i nowego "God of War" ale czy będę już miał ps kiedy wyjdą ? Nie wiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pod koniec marca do sprzedaży trafi kolekcja aż sześciu pierwszych części (na jednej płycie, żeby nie było) Nie mogę się doczekać. Pograłem trochę w wersję na PSP i jestem oczarowany (zachwycony to za mało). Od lat nie widziałem tak niesamowitego, baśniowego klimatu. Mówiąc krótko. Weź lekką, łatwą i przyjemną japońską grę RPG nastawioną na akcję. Dodaj do tego uniwersum Disney'a. Co wyjdzie? Bojowa myszka Mickey. System walki jest uproszczony (póki co?), ale zdaje egzamin na piątkę. Z reguły nie kupuję gier w dniu premiery, ale dla tej zrobię wyjątek. To sześć długich (?) gier :) 

 

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Obduction trafi na PS4 :sweetiebelle: Dla niewtajemniczonych - to gra "ojców" Mysta. Widać i czuć to na każdym kroku. Wersja PC jest dość długa i zbiera dobre oceny. A już myślałem, że pozostanie mi czekać na Talos Principle 2 (o ile to nie plotka). 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...