Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

Dnia 16.12.2017 o 13:49, BiP napisał:

Kolejny grudzień i kolejny wysyp spoko gier.

  Ukryj treść

yHCIB.jpg

Zapowiada się ciekawie, ale oceny są średnie. Choć jak dla mnie dubbing to nie minus...

yHCIH.jpg

 

Nie rozumiem hejtu na nowego Battlefronta. Owszem, miał koszmarny start, kampania rozczarowuje, ale multi jest świetne. Ba, teraz nawet karty nie przeszkadzają (przynajmniej dla mnie). Podstawowe wersje można stworzyć samemu za 40 części (to tyle co i nic), te lepsze są w skrzynkach, których  nie można już kupić za pieniądze. No, ale to nie temat o tej grze :) 

 

@BiP Jaką ocenę dostał dodatek do Horizon Zero Dawn?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ten temat powstał, żeby wbijać mi noże w plecy, serce i wszystko co możliwe D:

Niestety PS4 raczej prędko mieć nie będę, ale gdybym teraz miała to z pewnością bym czekała na Red Dead Redemption 2 oraz The Last of Us 2. Obie części ograłam na PS3 i obie te gry były zajebiste.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dużo w obecnej sytuacji.

Niestety te tytuły, które ja wymieniłam tylko na konsoli będą.

 

A, i jeżeli ktoś nie grał na poprzedniczkach, to znaczy PS2 albo PS3, to ogromnie polecam jedną z lepszych gier wszechczasów, która będzie remasterowana na PS4, a mianowicie Shadow of the Colossus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, naszła mnie ochota na zagranie w tę przygodówkę, moim zdaniem świetną, ze spoko grafiką i dubbingiem.

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15893

Niestety, gra ma swoje lata i nie wyszła na PS4, ani PS2 którą też mam. Dlatego zastanawiam się czy nie kupić PS3, dla tej gry, którą można kupić za 80/99 zł na OLX, a konsolę też na OLX, już za ok 200/300 zł. Oczywiście jeśli bym się zdecydował, to mam do dyspozycji gry takie jak Red Dead Redemption .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BiP napisał:

Cóż, naszła mnie ochota na zagranie w tę przygodówkę, moim zdaniem świetną, ze spoko grafiką i dubbingiem.

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15893

Niestety, gra ma swoje lata i nie wyszła na PS4, ani PS2 którą też mam. Dlatego zastanawiam się czy nie kupić PS3, dla tej gry, którą można kupić za 80/99 zł na OLX, a konsolę też na OLX, już za ok 200/300 zł. Oczywiście jeśli bym się zdecydował, to mam do dyspozycji gry takie jak Red Dead Redemption .

Cóż, na PS3 jest sporo fajnych gier. Co prawda takie Heavy Rain czy God of War 3 wyszło na PS4, ale po co przepłacać za port? Jeśli masz dużo gier w które chciałbyś zagrać, a nie ma ich na PS4/PC to czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Myślę też nad kupnem Xbox 360 za niecałe 400 zł, w pełnym zestawie, gwarancją, słuchawkami i 4 grami... Chyba czekają mnie zakupy w najbliższym czasie... Ale najpierw nowy monitor do kompa.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy miesiąc, to i nowe gry...

Spoiler

ziyei.jpg

Tę grę kupuję w ciemno, tak dobrze się zapowiada...

Spoiler

ziyeg.jpg

Tą grę tylko może kupię, bo jakoś mało o niej słychać, na plus jest fakt, że po części jest to Polska gra.

Spoiler

ziye5.jpg

ziye8.jpg

Kolejny hicior jaki chcę mieć, ale raczej na PC.

Spoiler

ziyec.jpg

Gra na PC, która ma potencjał.

Spoiler

ziyek.jpg

Taka ciekawostka.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Burnout moja ulubiona gra,na ps3 kupuję remaster odrazu po premierze.Ale moim zdaniem cena 150zł,to lekka przesada bo to w sumie ta sama gra tylko że z lepszą grafiką ale i tak kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako że  nienawidzę gier sportowych i wyścigowych,  to przy tej grze bawiłem się super. Gra ma super grafikę,  muzykę i dubbing. Niestety z minusów jest to, że nie można powtórzyć wyścigu od razu, tylko trzeba cofać się na start.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, BiP napisał:

Ja jako że  nienawidzę gier sportowych i wyścigowych,  to przy tej grze bawiłem się super. Gra ma super grafikę,  muzykę i dubbing. Niestety z minusów jest to, że nie można powtórzyć wyścigu od razu, tylko trzeba cofać się na start.

Poprawili to. Teraz trzeba wejść do tego menu (prawo na padzie) i wybrać odpowiednią opcję. Co prawda to nie to samo co restartowanie wyścigu z poziomu menu, ale zawsze to coś. A co do ceny, to moim zdaniem jest sprawiedliwa. I tak to cud, że nie dali tych 220zł (to w końcu EA).  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niedawno poznaliśmy datę premiery Detroit: Become Human i przez sam ten fakt, że gra wyjdzie już w maju mój hype bardzo wzrósł. Albowiem David Cage (twórca gry) to prawdziwy artysta, a jego Heavy Rain jest jedną z moich ulubionych gier ogranych już kilka razy. Tylko czekać.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co czekam jedynie na Burnouta Paradise Remastered (jeszcze 8 dni, ech). Tak się tylko zastanawiam... Co tym razem schrzani EA? :twilight3:  Bo coś zepsuć muszą, taka tradycja.  Mam też nadzieję, że kiedyś wyjdzie jakieś kompletne wydanie Assassin's Creed Origins. A z innych tytułów, to na pewno Far Cry 5. Rampy rozstawione w lasach, quady, ciężarówka, samolot i ciekawe miejsce akcji kuszą. 

 

@BiP Może by tak zmienić nazwę tematu na "gry na które czekacie", czy coś? Dzięki temu będzie można pisać o PC, Xboxie czy Switchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Triste Cordis napisał:

 

@BiP Może by tak zmienić nazwę tematu na "gry na które czekacie", czy coś? Dzięki temu będzie można pisać o PC, Xboxie czy Switchu. 

Ok, ale ja nie mogę zmieniać tematu. Pisz do moda, lub admina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...