Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

Wypatrzyłem dziś dwa ciekawe tytuły:

Mutant Year Zero: Road to Eden - Postapokaliptyczny stalker z mutantami i taktyczną xcomową turową walką oraz ciekawym klimatem. No powiem że jaram się na to, i na pewno zagram :D
Police Stories, czyli taktyczna policyjna strzelanka z widokiem z góry, z gameplayem łudząco podobnym do tego z Hotline Miami, ale bardziej wskazanym na taki przykładowo ze SWAT 4, czyli wbijamy, uwalniamy zakładników, próbujemy aresztować agresorów. Brakuje mi porównania i pewnie robię to źle, tu również jestem ciekawy.

Oczywiście poza tymi grami nadal czekam na parę innych pozycji, na szybko napiszę poszczególne:

Wasteland 3 - Kontynuacja znakomitych rpg-strategii turowych w drużynie, brata falloutów, tym razem w settingu zimowym. Jeszcze tylko rok, cały czas czytam update'y!

Phoenix Point - Gra tworzona przez ojca pierwszych XCOM'ów, Juliana Gollopa. Co prawda oparta na zasadach z tych nowszych części xcoma, ale jestem pewien że wyjdzie cudo. Inspirowana Lovecraftem, różnymi horrorami, co ilekroć widzę postęp to tym bardziej już ją chcę.

Dark Souls Remastered - nie muszę chyba mówić. Działające multi w jedynce? Yes, please :P

Metro Exodus - Książki przeczytane, gry ograne, wiem czego się spodziewać i wystarczy tylko jedno słowo: hype.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, BiP napisał:

Bijatyka która miała być o Mane6, ale Hasbro się dopierdzieliło i musieli zmienić postaci, nie mniej sama Lauren pomagała przy tej grze.

Można już ją kupić w ramach wczesnego dostępu. Proszę :huhwha:

 

Co prawda gra wygląda znakomicie, ale to nie dla mnie. I to z dwóch powodów. Po pierwsze, nie przepadam za bijatykami (kompletnie sobie nie radzę). Po drugie to tytuł na PC i wątpię czy ruszy na moim laptopie. A nawet jeśli, to wolę grać na konsoli. :dunno:

 

A tak na temat. W tej chwili czekam na rocznicową edycję specjalną Mysta. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać i ile kosztować. Niby mam komplet, ale jeśli będzie ciekawie wyglądać to rozważę kupno. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Na Steam jest już do kupienia za ok 70 zł gra " The Forest", jest to horror, w którym chodzi o przeżycie w lesie, w którym musimy budować osadę, narzędzia, itp. Musimy się też bronić, przed mutantami kanibalami, którzy to nas atakują. Gra wygląda obiecująco i jest nie droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniałem sobie o The Crew 2, które zapowiada się znakomicie. Tym razem autorzy postawili na kompletne szaleństwo. Najciekawiej zapowiada się możliwość błyskawicznej zmiany typu pojazdu. Wygląda to tak:

 

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"Detroit: Become Human" gra na ps4, która co prawda dopiero co wyszła, ale ja dowiedziałem się o niej dopiero dzisiaj, oglądając inne materiały dotyczące gier na YT. I z każdym kolejnym filmikiem, jestem coraz bardziej skory do kupna tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BiP napisał:

"Detroit: Become Human" gra na ps4, która co prawda dopiero co wyszła, ale ja dowiedziałem się o niej dopiero dzisiaj, oglądając inne materiały dotyczące gier na YT. I z każdym kolejnym filmikiem, jestem coraz bardziej skory do kupna tej gry.

Grałem w demo i jestem rozczarowany. I to bardzo. Praca kamery jest tak zła, że zniechęciła mnie do kupna pełniaka, a z tego co czytałem wiele wyborów nie ma znaczenia. Postawili na ilość, a nie jakość :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Triste Cordis napisał:

Grałem w demo i jestem rozczarowany. I to bardzo. Praca kamery jest tak zła, że zniechęciła mnie do kupna pełniaka, a z tego co czytałem wiele wyborów nie ma znaczenia. Postawili na ilość, a nie jakość :fluttersad:

 

Mnie, oglądając filmiki na youtubie bo PS4 prędko sobie nie sprawię, bardzo wciągnęła historia Markusa, a także i Kary. Connor to taka powtórka z Heavy Rain, i w sumie tak średnio chce mi się śledzić jego poczynania. Jest jeden moment w historii Markusa, który po prostu wbija w fotel; klimatem oraz prezentacją. Mi się osobiście podoba jak ta gra działa i się prezentuje, bo jest mega realistyczna w porównaniu z poprzednimi częściami, taka bardziej ludzka i to widać po historii jaką prowadzimy. W tym czymś jest coś głębszego, coś czego nie potrafiłem poczuć przy Heavy Rain oraz Beyond.  

 

Ja bym tam nie spisywał gry na straty bo kamera ... mów to do ludzi, którzy musieli grać w Dark Souls 1 na PC, i to na klawiaturze i w czasie gry domyślna myszka hulała po ekranie, a nie powinna, nie mówiąć już o pracy kamery :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Silver Cheese napisał:

Ja bym tam nie spisywał gry na straty bo kamera ... mów to do ludzi, którzy musieli grać w Dark Souls 1 na PC, i to na klawiaturze i w czasie gry domyślna myszka hulała po ekranie, a nie powinna, nie mówiąć już o pracy kamery :D.

Jeżeli komuś nie przeszkadza ograniczenie rodem z Silent Hill 2, to proszę bardzo. Ja podziękuję. W grze z 2018r chciałbym się swobodnie rozglądać, a nie kombinować jak koń pod górkę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Co do zakończeń...

Spoiler

 

Tutaj jest to wyjaśnione, że w dużej mierze wiele zakończeń może się różnić np "kolorem koszulki danej postaci", czyli wiele godzin gry aby zobaczyć bardzo znikome różnice między naszym poprzednim zakończeniem...

Mnie urzekła grafika i poniekąd fabuła, ALE co do pracy kamery, to na nie jednym filmiku z YT, ludzie na to narzekają, że chcieli coś kliknąć, a tu zmiana kamery i odwrotnie...

Nie mniej gra kosztuje od 250 do 300 zł na Allegro więc na razie poczekam, może najpierw kupię najnowszego God of War na PS4, gdzie będzie zdecydowanie więcej akcji niż w tej grze.

Po za tym widziałem kilka filmików i widzę, że to taki bardziej symulator chodzenia, a żeby jak najwięcej rzeczy odblokować, należy "lizać ściany" i zaglądać pod każdy kamień, bo a nuż coś przegapimy...

Ponad to, te wszystkie interakcje wyglądają na nużące, bo nie można zwyczajnie kliknąć guzika na padzie, a trzeba używać gałek odpowiednio je wychylając...

I jeszcze te dochodzenia wyglądają na męczące, ogólnie to sporo do klikania w grze będzie, co też średnio mi pasuje.

Dlatego póki co, ograniczam się do obserwacji tego tytułu, ale z decyzją poczekam.

 

 

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co prawda to nie jest nowa gra, ale gigantyczna aktualizacja. Mowa o "No Man's Sky NEXT", które wprowadzi wiele fajnych rzeczy. Niestety póki co nie ujawniono wszystkiego :( 

 

Póki co wiadomo o:

1. Nowe, lepsze audio - i tak jest świetne, nie mogę się doczekać. 

2. Planety z pierścieniami - to tylko bajer, ale wprowadzi większe urozmaicenie (i błędy ;) )

3. Zniesienie limitu jednej bazy - podobno będzie można mieć jedną na układ planetarny. Oby to była prawda

4. Pełnoprawne multi - będzie można grać razem z niewielką ekipą. 

5. Nowy model postaci - nie obchodzi mnie to 

 

Osobiście liczę na lepszą optymalizację i poprawienie błędów (spadanie pod powierzchnię planety) na PS4 :) Ktoś jeszcze czeka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dwa słowa: DOOM Eternal. Sequel fantastycznego remake'u z 2016 zapowiada się znakomicie. To typowe "więcej tego co sprawdzone + kilka nowości". Niestety nie będzie posiadał trybu Snap Map (tworzenie własnych map) :fluttersad:  Mimo to "biere na premiere" (2019r). 

 

Dość długi gameplay. Dla świętego spokoju - to brutalna gra. Masz 12 lat lub/i delikatną, wrażliwą duszyczkę? Nie oglądaj 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Triste Cordis napisał:

Dwa słowa: DOOM Eternal. Sequel fantastycznego remake'u z 2016 zapowiada się znakomicie. To typowe "więcej tego co sprawdzone + kilka nowości". Niestety nie będzie posiadał trybu Snap Map (tworzenie własnych map) :fluttersad:  Mimo to "biere na premiere" (2019r). 

 

Dość długi gameplay. Dla świętego spokoju - to brutalna gra. Masz 12 lat lub/i delikatną, wrażliwą duszyczkę? Nie oglądaj 

  Ukryj treść

 

 

Też  jest na mojej liście zakupów,  aczkolwiek muszę  dokończyć obecnego Dooma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mount & Blade II: Bannerlord to jest gra na którą czekam od 2 lat , w M&B Warband z modami myślę , że grałem około 500 h . W czystego M&B Warband grałem na xbox one około 70 h . Także nie mogę się doczekać M&B II: Bannerlord

 

Edit:Swoją drogą to więcej grałem tylko w Fifę :) 

Edytowano przez Elantir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...