Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

Przeczytałem jedynie kilka stron z najnowszego CD-Action, ale już mam kilka perełek na oku...

Już 07.09.2018 pojawia się nowy Spiderman na PS4, nowy Assasin's zapowiada się na najlepszą odsłonę od powstania serii, a do tego pojawiła się zapowiedź nowej części Europy Universalis, czyli Imperator Rome, na rok 2019 :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2018 o 22:32, BiP napisał:

Przeczytałem jedynie kilka stron z najnowszego CD-Action, ale już mam kilka perełek na oku...

Już 07.09.2018 pojawia się nowy Spiderman na PS4, nowy Assasin's zapowiada się na najlepszą odsłonę od powstania serii, a do tego pojawiła się zapowiedź nowej części Europy Universalis, czyli Imperator Rome, na rok 2019 :enjoy:

Co do Spider-Mana... Chyba warto było czekać.

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nintendo zapowiedziało kolejny port z WiiU. Tym razem jest to coś, na co naprawdę czekałem - New Super Mario Bros U, czyli klasyczne Mario. Co prawda można by ponarzekać, że: "dlaczego port, a nie nowa część?", ale czy to ma sens? Przecież kolejne odsłony są praktycznie takie same. Ot, odpowiednik serii FIFA. :dunno: Poza tym, do gry wciśnięto  komplet DLC + poziomy z NS Luigi Bros U, dzięki czemu będzie naprawdę bogato. Mówiąc krótko - "bierę na premierę" i mam nadzieję, że na Switcha trafi kiedyś Mario Maker.  

 

Zwiastun

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo czekam na Death Stranding. To w sumie jedna z gier, na które naprawdę ogromnie jestem napalona. Podoba mi się klimat strasznie. Wiem, że mogę liczyć na dobrą fabułę, dobry rozwój postaci i wyciągnięcie z maszyny to co się da (i nie mówię tutaj o grafice). Póki co gameplay jest niewyjaśniony, nawet gatunek też nie, ale na pewno będzie mieściło się to w grze akcji.

Niestety nie wiem, czy nawet wyjdzie na PC. Co mnie ogromnie teraz boli...

 

Tak samo RDR2. Pierwszą część ubóstwiam, w drugą raczej nie pogram. Aczkolwiek istnieje cień szansy, że jednak na PC wyjdzie. Chociaż tak szczerze nie podoba mi się to, jak twórcy ciągle wyjawniają jakie to smaczki i szczegóły nas czekają. Ciekawe, czy w finalnej wersji też to tak będzie wyglądać. :sunburst3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Nie czekałem jakoś specjalnie na AC: Odyssey, ale po obejrzeniu kilku materiałów zmieniłem zdanie. 

No to jedna z tych gier jakie kupuję po wypłacie, a mam do kupienia jeszcze Far Cry 5, God of War, RDR2, czyli łącznie za te 4 gry wydam kilka ładnych setek, ale myślę że warto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, BiP napisał:

No to jedna z tych gier jakie kupuję po wypłacie, a mam do kupienia jeszcze Far Cry 5, God of War, RDR2, czyli łącznie za te 4 gry wydam kilka ładnych setek, ale myślę że warto ;)

 

Ja nie kupuję tak często premier. I nie chodzi tu tylko o pieniądze. Wolę poczekać na opinie i przede wszystkim, łatki :) W najbliższym czasie planuję jedynie kupno Resident Evill 7 GOTY. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Triste Cordis napisał:

Ja nie kupuję tak często premier.

Ja też nie, ale tylko jeśli idzie o gry, o których mało wiem, ale co do Assasina, czy RDR2, to idę w ciemno i nic nie zmieni mojej decyzji, no chyba że nagle wyjdzie na jaw, że te wszystkie zapowiedzi pokazywały tylko nieliczne fragmenty, które działają, ale cała reszta nie, w co wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Spoiler

 

Mi wystarczy choć połowa tych wszystkich obietnic, abym się jarał tą grą, bo te wszystkie zapewnienia są tak piękne, że aż mało realne, a po za tym im bardziej złożona gra, tym większa szansa na bugi, oby tutaj tego nie było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Dlaczego na Nintendo Switch do tej pory nie było Super Mario Makera? Dlaczego nie zrobili portu z Wii U z dopiskiem "Deluxe"? A no dlatego, że...

 

Powstaje Super Mario Maker 2 :YEtmX: "biere na premiere"

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W najnowszym CD-Action:

Spoiler

D041d.jpgPolski Stalker? Horror, otwarty świat, Zona, rozbudowany craftin...Ja czekam ;)

 

Spoiler

D041z.jpg

Gra ma raczej średnie noty, ma pewne niedoróbki i niektóre tryby są raczej martwe, a do tego bardzo wyśrubowany poziom trudności, bo ginie się na 1 strzał, ale spoko cena bo ok 75 zł.

 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

All around the Sta-actus plant, the stalker chased the bandit.

The stalker thought 'twas all in fun.

BOOOOOOOM!!! Goes the bandit. 

~Tiny Tina

 

Borderlands wraca w pełnoprawnym sequelu! :YEtmX: W Borderlands 3 zobaczymy ponownie całą ekipę, co mnie bardzo cieszy. Tym razem akcja rozgrywać się będzie na kilku planetach, ale nie oszukujmy się... To po prostu odpowiednik "biomów" z dwójki. Czekam i liczę na to, że w ten czy inny sposób Tiny Tina będzie grywalną postacią.  

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mario Maker 2 zapowiada się rewelacyjnie. Nintendo wrzuciło do sieci 15 minutowy filmik, w którym omówiono grę. Po jego obejrzeniu z miejsca zamówiłem edycję limitowaną, do której dołączają roczny abonament, steelbook i stylus (idealny prezent na imieniny) :YEtmX:

 

Spoiler

 

 

PS. Zanim ktoś napisze "nie lepiej poczekać aż stanieje?" - Nie... Bo gry Nintendo nie tanieją (niestety). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...