Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

6 godzin temu, Cheerful Sparkle napisał:

Mniam mniam :pinkiesmile:

 

  Ukryj treść

 

 

Ma powstać nowy Quake? :O

Ja natomiast wczoraj się dowiedziałem, że ma powstać nowy Gothic i remaster Gothic 1, jeśli to prawda, to kupuje obie te gry.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiP napisał:

Ma powstać nowy Quake? :O

 

Owszem :) Właściwie to odnowiona wersja starego jeśli chodzi o ścisłość :NjdaT:

 

Quake Champions, który ma wyłącznie tryb multi będzie chyba jeszcze rozwijany. Niektóre areny to odnowione miejsca z QIII. 

 

A niedługo wyjdzie Doom External. JEST MOC :trixie:

Edytowano przez Cheerful Sparkle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cheerful Sparkle napisał:

 

Owszem :) Właściwie to odnowiona wersja starego jeśli chodzi o ścisłość :NjdaT:

 

Quake Champions, który ma wyłącznie tryb multi będzie chyba jeszcze rozwijany. Niektóre areny to odnowione miejsca z QIII. 

 

A niedługo wyjdzie Doom External. JEST MOC :trixie:

Widzę, że stare klasyki powracają dla nowego pokolenia, chętnie pogram w to.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cheerful Sparkle napisał:

 

Owszem :) Właściwie to odnowiona wersja starego jeśli chodzi o ścisłość :NjdaT:

Jeśli chodzi o ścisłość, to odnowiono tylko grafikę. Cała reszta jest bez zmian. No, ale skoro gra jest zupełnie darmowa, to nie ma co narzekać.

 

PS. Nie "Zewnętrzna Zagłada" (external), a "Wieczna Zagłada" (eternal) :ohmy: I też na nią czekam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
18 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Remember... In EA there is no one you can trust! TRUST NO ONE! ;) A tak na serio, to jakoś specjalnie na to nie czekam. Jestem niemal pewien, że dostaniemy przeciętniaka

Z tego co słyszałem, to super rewolucji tam nie będzie i dostaniemy raczej to samo co w innych grach o SW, ale ta właśnie gra, ma być podobno najlepszą grą z tego uniwersum. Poczekam na premierę i jak będzie jakiś gameplay w necie, a nie same trailery i obietnice. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiP napisał:

...ale ta właśnie gra, ma być podobno najlepszą grą z tego uniwersum. 

 

Najlepszą grą? 

Spoiler

 

 

Nie wiem kto to powiedział, ale najwidoczniej gra w gry Star Wars od 2010 roku, i nie słyszał o KotOR, Jedi Academy, Republic Commando i wielu innych. Ewentualnie jest pracownikiem EA lub dostał wczesną betę na wyłączność.:sweetbook:

 

Szczerze wątpię, żeby system walki na miecze świetlne dorównał temu z Jedi Academy. Tam pojedynki były szalenie dynamicznym tańcem. A tutaj? Póki co go nie pokazano, co biorąc pod uwagę poniższy gameplay jakoś mnie nie dziwi. 

 

Gameplay z E3

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem kto to powiedział," jakiś redaktor bodaj z PSX.

"dostał wczesną betę na wyłączność." dokładnie, podobno w to zagrał, a sama gra ma przypominać Uncharted, czyli sporo zakradania się, skakania po ścianach i gzymsach itp. No ja póki co czekam na jakiś gameplay z gry z serii "zagrajmy w...", lub jakąś recenzję niezależną.

Edytowano przez BiP
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Istnieją plotki jako, że Death Stranding miałoby wyjść na PC. W sumie nigdzie nie zaznaczają, że jest to ekskluziw, a w dodatku tytuł zniknął z oficjalnych list gier ekskluzywnych PS4. Warto dodać, że wcześniej tam był, a teraz go nie ma. 

Trochę nie wiem co o tym myśleć, bo nie ma preorderów na PC, a jakby miało być na PC to chyba bym wolała tutaj... Chociaż zależy też od wymagań gry, bo mój komputerek już nie należy do najlepszych. :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

[wdech:fsscream:Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition [dłużej chyba się nie dało]

 

Pobrałem demo z ciekawości, i muszę przyznać, że gra jest naprawdę fajna. Ot, typowy jRPG, który ma bardzo ładną grafikę, bajkowy klimat i wciągający gameplay. Premiera pełnej wersji pod koniec września. W tym roku raczej nie pogram (Borderlands 3... i reszta kupki wstydu:isee:), ale nie odpuszczę temu tytułowi

 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.09.2019 o 23:53, BiP napisał:

Nice nie wiedziałem, że to wyjdzie też na PC,

  Odkryj ukrytą treść

EdFt2.jpg

 

Ja parę dni temu to kupiłem i jestem bardzo zadowolony... wspomnienia z PSX wróciły :)

Oprócz gry kupiłem też pada, bo to w sumie jedyna gra na PC w którą nie wyobrażam sobie grać na myszce i klawiaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, turbo638 napisał:

Ja parę dni temu to kupiłem i jestem bardzo zadowolony... wspomnienia z PSX wróciły :)

Oprócz gry kupiłem też pada, bo to w sumie jedyna gra na PC w którą nie wyobrażam sobie grać na myszce i klawiaturze.

Ja to mam na PS4 i też mi się podobało, ale od miesięcy w to nie zagrałem, bo jakoś czasu brak na gry konsolowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eter napisał:

Ja kupiłem xbox one x pół roku temu i grałem z cztery dni :ming:

To jeśli go nie chcesz, lub nie potrzebujesz, to ja go mogę przytulić :enjoy:

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...