Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

3 godziny temu, BiP napisał:

No i stało się...

  Ukryj treść

EsTrr.jpg

Co prawda mam to na PS4 i jeszcze tego nie skończyłem, ale sam nie wiem czy nie kupię sobie tego też na PC, o ile cena nie będzie jakaś wygórowana...

 

 Kit z ceną, ja tylko czekam na mod pokroju redux z gta 5 do red dead 2... trzeba odkładać hajs na nowy komputer :spitfire2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Spoiler

 

King's Bounty 2 

 

A odnośnie RD2 na PC, to podobno ma mieć jeszcze bardziej podrasowaną grafikę niż na konsoli, plus do PC mają być na wstępie dodane wszystkie dodatki jakie do tej pory się ukazały na konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się zbytnio Death Stranding, ale ta recenzja pokazała mi, że warto się nią zainteresować :) Oczywiście nie kupię jej na premierę, bo póki co mam w co grać, ale na pewno dam jej szansę. Niektóre pomysły są po prostu genialne. Ot chociażby możliwość zostawienia różnych przydatnych rzeczy (drabiny, surowce), z których skorzystają inni gracze. Już teraz wiem, że spędzę wiele godzin na pomaganiu innym. Poza tym, sam projekt świata robi ogromne wrażenie, i już w recenzji ocieka mrocznym klimatem.  

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam na nowe Pokemony, które zapowiadają się znakomicie :) Na 3DSie też są spoko, ale poruszanie się po mieście w wersji "X" to męczarnia. Tutaj będzie swobodna kamera, wygodniejsze sterowanie, i takie tam. Poza tym, jeden Pokemonów to istny odpowiednik Celestii. 

 

Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=jHUD5FAFZeI

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Borderlands 3: Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot

 

Pierwsze fabularne DLC do Borderlands 3 nie zapowiada się jakoś rewelacyjnie, ale i tak czekam :sunburst7:. Wraz z niewielką ekipą trafimy do kasyna należącego do Handsom Jacka. Mam nadzieję, że w końcu podniosą maksymalny poziom umiejętności bohaterów, bo osiągnąłem 50 i mogę rozwijać co najwyżej "guardian rank". Premiera - 19 grudnia

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Myślałem, że bardziej shype'ować się mnie już nie da, a tu... BUM! :fsscream:

 

Spoiler

 

 

 

Senua's Saga: Hellblade 2

 

Przygody Senui będą kontynuowane! Wyszedł niedawno trailer, ale nie wrzucę go tutaj, ponieważ jest mocno niepokojący i zawiera treści typu GORE, więc zapewne byłoby złamaniem regulaminu. Jest do znalezienia na YT. Ostrzegam, że wywołuje palpitację serca... :wut:

 

Spoiler

...I O TO CHODZI! :chainsaw:

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 minutę temu, Batista71w napisał:

Najnowszy Assassin's Creed. Ciekaw jestem świata wikingów i tego, jak go pokarzą :)

Przecież gra nie została oficjalnie zapowiedziana :wtf:  Po sieci krążą jedynie "niepotwierdzone informacje", czyli plotki.  Ok, często się sprawdzają, ale nie zawsze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokemon Sword/Shield: Isle of Armor and The Crown Tundra DLC 

 

Spoiler

 

 

Oto pierwsze w historii duże DLC do Pokemonów, które będzie typowym "więcej tego samego". Wprowadzi dwa nowe otwarte tereny (śnieg i tropiki) oraz 200 "nowych" pokemonów. Co prawda sprzedawanie wyciętych wcześniej stworków to "fujowa" zagrywka godna EA, ale dla mnie to nie przeszkadza. Żeby nie było - na ogół nie popieram takich akcji i nie kupuję takich "uzupełniających DLC", ale tym razem jest mi to kompletnie obojętne. Najzwyczajniej w świecie nie jestem fanem kieszonkowych potworków (przynajmniej na razie) i nie odczuwam tego braku. Czekam na dwie nowe wyspy, a nie "uzupełnienie pokedexu" :) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, BiP napisał:

Obecnie to czekam na najnowszego Assasyna, który tym razem będzie o Wikingach. 

A czy UbiSoft oficjalnie potwierdziło, że nowy AC będzie o wikingach? Nie żebym jakoś specjalnie na niego czekał, ale zapowiada się ciekawie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Triste Cordis napisał:

A czy UbiSoft oficjalnie potwierdziło, że nowy AC będzie o wikingach? Nie żebym jakoś specjalnie na niego czekał, ale zapowiada się ciekawie. 

Tak napisali o tym w PSX luty 2020 (270)

Spoiler

F6449.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Animal Crossing: New Horizons

 

Gdy dowiedziałem się, że najnowszy Nintendo Direct będzie poświęcony tej grze, to pomyślałem sobie: "meh... gra mnie nie interesuje, ale obejrzę z ciekawości". Z każdą kolejną minutą materiału (do obejrzenia poniżej) byłem co raz bardziej zachwycony. Toż to istne Stardew Valley, tyle że jeszcze bardziej rozbudowane! A ja uwielbiam Stardew Valley! :starcute: AC: NH wychodzi 20 marca, czyli w dniu premiery nowego DOOMa. Co prawda miałem nie kupować nowych gier (za wyjątkiem The Last of Us: Part 2), ale tej nie odpuszczę. Szykują się setki godzin znakomitej zabawy. 

 

Krótko o grze

Spoiler

 

 

Cały Direct

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock (czyli drugie fabularne DLC). 

 

O matko... Ależ będzie hejtu. Nic tylko brać popcorn i patrzeć jak homofoby wychodzą z siebie :nipples:  Dodatek do strzelanki, którego fabuła "kręci się" wokół organizacji ślubu i wesela dwójki homoseksualnych emerytów? A to wszystko w świecie inspirowanym mitologią Cthulhu? Nie mogę się doczekać. Aha, i jeszcze jedno - WRACA GAIGE!!!! :fsscream:

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Snowrunner

Mudrunner jest świetny, ale bardzo monotonny. Jedyne co możemy przewozić, to ścięte drzewa oraz paliwo. I tak w kółko... Na szczęście tym razem, będzie tego zdecydowanie więcej. Miałem czekać, aż stanieje, ale spójrzcie no na ten zwiastun. Tym razem to na serio Euro Truck Simulator w wersji off-road :starcute:

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na chwilę obecną czekam na:

 

Borderlands 3: Bounty of Blood A Fistful of Redemption 

Akcja trzeciego fabularnego rozszerzenia rozgrywa się na planecie, która jest swego rodzaju "japońskim dzikim zachodem". Tym razem dostaniemy nowy pojazd, teleporty, "katapulty" i jakiegoś tam narratora. Zapowiada się naprawdę ciekawie :) Swoją drogą, ten zwiastun jest beznadziejny. 

 

Spoiler

 

 

Pokemon Shield (Isle of Armor)

Pierwsze z dwóch DLC wprowadza więcej tego samego. Na więcej nie liczę :) Aha. Ta "koala" na starcie dostaje ode mnie everstone'a. Ten słodziak jest zbyt uroczy żeby zmieniać się w jakiegoś pakera.

 

Spoiler

 

 

 

The Last of Us: Part 2

Jak ja na to czekam! :starcute: Trzeba będzie odświeżyć jedynkę i odciąć się od YT i FB na czas grania. Nie chcę żeby jakiś cymbał zepsuł mi zabawę z poznawania fabuły. No i oby nie zabrakło scen takich jak kłótnia Joela i Ellie, w trakcie której padło jedno z najbardziej wzruszających i wymownych zdań w całej grze (piszęz pamięci): "wszyscy moi bliscy albo poumierali, albo mnie zostawili. Wszyscy... Kurwa... Wszyscy poza tobą. Więc nie mów mi, że będę bezpieczniejsza z twoim bratem, bo prawda jest taka, że będę się tylko bardziej bać:sab:

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...