Skocz do zawartości

Gry, na które czekacie.


BiP

Recommended Posts

Hot Wheels Unleashed

Trackmania United to jedna z najlepszych gier wyścigowych jakie kiedykolwiek powstały (cytat z mojej recenzji pojawił się na pudełku! Serio Żałuję, że ją sprzedałem). Tak czy inaczej, na konsolach dostępna jest jedynie Trackmania Turbo, która jest jednym wielkim niewypałem (serwery szybko opustoszały). Na szczęście już za kilka miesięcy do sprzedaży trafi istny "duchowy następca". Gra zamówiona, nie mogę doczekać się premiery.

 

Zwiastun

Spoiler

 

 

Edycja kolekcjonerska ma w zestawie resoraka (i taką też zamówiłem) :chryseyes:

Spoiler

i-hot-wheels-unleashed-challenge-accepte

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
4 godziny temu, BiP napisał:

 

Ja właśnie instaluję :)  Szykuje się świetna zabawa. 

 

A tak na temat. Wczoraj wieczorem ogłoszono spin-off moich ukochanych Borderlandsów. Tytuł gry to Tiny Tina's Wonderlands, a data premiery została ustalona na początek 2022 roku. Czekam bardziej niż na Horizon: Forbidden West. 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cipher 618 napisał:

Ja właśnie instaluję :)  Szykuje się świetna zabawa. 

 

A tak na temat. Wczoraj wieczorem ogłoszono spin-off moich ukochanych Borderlandsów. Tytuł gry to Tiny Tina's Wonderlands, a data premiery została ustalona na początek 2022 roku. Czekam bardziej niż na Horizon: Forbidden West. 

 

  Ukryj treść

 

 

Ja chciałem też kupić, ALE najpierw chce skończyć poprzednią część i teraz ją ogrywam, a dwa cena ok 330 zł mnie odrzuciła, zatem skończę obecną wersję a do tego czasu może będzie cena ciut niższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
Spoiler

IUqJP.png

Zapowiada się spoko platformer z postacią równie fajną co Spyro.
Póki co to zastanawiam się na co tą grę kupię, na PC, na PS5, czy na Switch, bo to że ją kupię, to jestem akurat pewien...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Ja obecnie najbardziej to czekam na "Hogwarts Legacy"/"Dziedzictwo Hogwartu" ale na Nintendo, będzie to godny następca "Wiedźmina 3" którego ogrywam na tej właśnie konsoli. Gra ma mieć premierę za niecałe 3 miesiące coś około 80 dni jeszcze zostało. Jednak jeśli okaże się że na Nintendo będzie mega słabym portem i wyglądać będzie koszmarnie, to kupię wersję na PC, lub PS5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEGO 2K Drive 

 

Oto wyścigi LEGO, w których sami sobie budujemy pojazdy! Co prawda dawno temu było coś takiego, ale dopiero teraz dostaniemy aż tak dużą swobodę budowania, a do tego otwarty świat pełen sekretów. Premiera już 19 maja, zaś ci co mają droższe edycje zagrają trzy dni wcześniej (czyli ja :) )

 

Zwiastun

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tower of Fantasy [PS5]

 

ToF miał być pogromcą Genshin Impact. Oczywiście nic z tego nie wyszło, bo mniejszy budżet i mniejsze doświadczenie deweloperów zrobiły swoje. Trochę w to grałem na tablecie, ale dałem sobie spokój bo za bardzo się cięła. Na szczęście już 8 sierpnia gra wyjdzie na PS5. 

 

I tutaj robi się ciekawie. Na PC i urządzeniach mobilnych gra jest darmowa. A tym czasem na PS Store już teraz dostępny jest jedynie pre-order na jeden z trzech zestawów. Co tak naprawdę płacimy za walutę premium, a nie za grę, ale to trochę dziwne podejście. Tak czy inaczej, ja zamówiłem bo to naprawdę fajna gra, która na PS5 będzie wyglądać rewelacyjnie. 

 

Zwiastun

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...