Skocz do zawartości

Konkurs literacko-artystyczny "Najdłuższa noc"


Sosna

Recommended Posts

Witajcie w pierwszym, oficjalnym konkursie literacko-artystycznym w Enklawie Pani Nocy. Tematem przewodnim tego konkursu jest najdłuższa noc w roku, dlatego też konkurs startuje dokładnie w dniu przesilenia zimowego. Hm cóż więcej mogę powiedzieć? Zachęcam do wzięcia udziału, gdyż tym razem jest o co walczyć. Dodatkowo każda praca zostanie zrecenzowana. Powodzenia i natchnienia życzę :D

 

1. Tematem konkursu jest najdłuższa noc w roku zwana także przesileniem zimowym. Interpretacja dowolna

2. Tag obowiązkowy to [ADVENTURE] i maksymalnie trzy dowolne. Tagi [GORE] i [CLOP] zakazane

3. Regulamin jest wspólny dla części literackiej i plastycznej, to znaczy, że zarówno arty jak i opowiadania mają zawierać tag obowiązkowy

4. Limit słów w opowiadaniu to 2000. Do limitu nie liczą się: autor, tytuł opowiadania oraz tagi.

5. Technika w części artystycznej dowolna

6. Każdy uczestnik może zgłosić jedno opowiadanie oraz maksymalnie trzy obrazki własnego autorstwa

7. Po zamieszczeniu prac nie wolno dokonywać w nich żadnych poprawek.

8. Opowiadanie nie może zostać poddane korekcie ani wcześniejszemu prereadingowi przez osoby trzecie.

9. Opowiadanie, jak i obrazki muszą być w klimacie MLP

10. Jedną z postaci musi być księżniczka Luna

Skład sędziowski: @Sosna, @Uszatka, @Dolar84.

Dla zdobywców pierwszych miejsc zarówno w części literackiej, jak i artystycznej przewidziana jest nagroda w postaci obrazka wykonanego przez Uszatkę

 

Termin oddania prac to 27 stycznia 2017 do godziny 23.59.59

Edytowano przez Sosna
  • +1 9
Link do komentarza

Coś odnoszę wrażenie, iż ostatnio [Adventure], jest popularnym tagiem w konkursach.

No nic, coś tam napisałem.

 

Wieczna straż[Adventure][Dark][Violence][Sad]

 

Co do [Violence], to tej przemocy w opowiadaniu nie ma wiele, ale poczułem się w obowiązku zaznaczyć, iż nieco występuje.

 

Życzę i sobie, i Wam, organizatorzy, aby dopisała liczba uczestników i była zaciekła (jak na literacko-artystyczny konkurs) rywalizacja :giggle:

  • +1 2
Link do komentarza
2 godziny temu Arkane Whisper napisał:

Jeszcze 10, słownie "dziesięć", dni. Piszcie Panie i Panowie, ponieważ ja naprawdę nie chcę "wygrać" tego konkursu :twiblush:

 

Spoko, ja też coś napiszę, tylko muszę dzisiaj przesiedzieć i jutro dobrze kolokwium napisać i potem będę miał parę dni wolnego na dokończenie opowiadania i inne rzeczy ").

  • +1 2
Link do komentarza

Mój fik, pisany "na urywki" i oceniony przy okazji przez Ziemowita.

25.01.2017 at 20:11 Polineks96 napisał:

Tylko szkoda, że nie mogłem paru rzeczy rozwinąć, ale cóż, limit.

Brak mi słów. Czytasz mi w myślach?

 

Noc [Adventure][Konkurs]

 

Błagam, oceniajcie.

 

[Adventure] malutkie, ale cóż z tego.

Edytowano przez Catniss
  • +1 2
Link do komentarza

Chciałbym was przeprosić, ale niestety nie udało mi się napisać mojego opowiadania. Zwyczajnie zabrakło mi czasu albo sobie go źle zorganizowałem. A szkoda, bo bardzo liczyłem, że będę mógł coś zamieścić i być potem oceniony.

 

No cóż, może innym razem.

Edytowano przez Wuchta
  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...