Skocz do zawartości

Prlixu

Jaka gra?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra?

    • Team Fortress 2
    • World of Tanks
    • Age of Empires II
    • World of Warships
    • League of Legends
    • Smite
      0
    • Brawlhalla
    • Counter Strike: Global Offensive
    • Counter Strike 1.6
    • Half-Life
    • WarThunder
    • Kozacy
    • Twierdza
    • Guild Wars 2
    • Project reality
    • Starcraft
    • Arma II
    • Quake 3 Arena
    • Unreal Tournament
    • S.K.I.L.L. - Special Force 2
  2. 2. Jaka gra? (druga lista)

    • Warhammer 40,000 Dawn of War
    • C&C Generals Zero Hour
    • Tzar
    • Warcraft


Recommended Posts

Witam wszystkich, ten temat to swojego rodzaju off-top. Jak pewnie wiecie na Król oraz....Thorax, nie mają dobrych stosunków. Więc ja oraz @MasterOfRainbows planowaliśmy rozstrzygnąć ten spór czymś w stylu takich zawodów drużynowych bądź właśnie wojny. To wydarzenie odbędzie się na 100%. Lecz jeszcze nie określiliśmy kiedy :v I teraz pytanie do was. W jakiej grze bądź w jaki sposób chcieli byście udowodnić który władca jest lepszy. Na ankiecie znalazło się kilka gier moim zdaniem odpowiednim do tych celów, oraz są one dostępne dla każdego :P. Napiszcie czy chcieli byście owe wydarzenie, czy może mamy dać sobie spokój z tym.

Edytowano przez Rarilicious
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Rarilicious napisał:

To zależy, ja starałem się wybrać gry darmowe, bądź takie które są popularne i posiadane przez prawie każdego. Więc prawdopodobnie ten pomysł odpada :/

Napewno h-l jest bardziej popularny niż smite i brawlhalla ( pierwszy raz, o nich słyszę ) gdyby nie h-l to cs by nie powstal o tym prawie nikt nie wie heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Napewno h-l jest bardziej popularny niż smite i brawlhalla ( pierwszy raz, o nich słyszę ) gdyby nie h-l to cs by nie powstal o tym prawie nikt nie wie heh

Zdaje sobie z tego sprawę, więc dodam to na listę, ale nie oczekuję dużego odzewu :rarity5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Rarilicious napisał:

XD nie wpisywałem tego tutaj booo to prawie to samo co warplanes więęęęc nie czułem potrzeby to wpisywać xd

 

Nie obrażaj kolego, World of Warplanes jest nie grywalne. A WT nawet w czołgi lepiej wyszło od WOT-a.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...