Skocz do zawartości

Elex


BiP

Recommended Posts

Właśnie powstaje nowa gra, twórców serii Gothic , jest to Elex. Premiera tej gry ma być około czerwca 2017. Ma mieć największą mapę jaką kiedykolwiek stworzyło te studio i ma też mieć całkowicie otwarty świat, bez ładowania jak to miało miejsce w Wiedźminie 3. Nie wiem jak wy, ale ja już odliczam dni...!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zapowiedzieli, że już nigdy nie powstanie nowa część, ani nawet dodatek z tej serii, a tutaj mamy zupelnie coś nowego, choć i tutaj będą 3 frakcje, a także nauczyciele od których będziemy nabywać nowe umiejętności... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że podobieństw na pewno nie będzie brakować. W sumie to sam bym nie chciał żeby wychodziła nowa część Gothica bo to na pewno nie byłoby to samo nawet gdyby próbowało takie być. Jednak remasterem bym nie pogardził. 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak powstal Gothic 1 lub 2 we współczesnej grafice i z ewentualnie kilkoma dodatkowymi misjami, to ja kupiłbym to i tak... Ale nowej części raczej też bym nie chciał, bo "ostatnia" część podsumowała całą historię, choć ostatecznie orkowie nie zostali pokonani...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu WhiteHood napisał:

Widziałem, i wieszcze. Ta gra to będzie crap.

Chyba tylko dla tych, którzy nie grali w serię Gothic, bo fani tej serii raczej się ucieszą.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie będzie crapem, obstawiam że będzie tak średnio-dobra. Gothiki mnie nie jarały, Risen podobnie, ale we wszystkie zagrałem, były w pewnym stopniu przyjemne, to i pewnie z Elexem będzie tak samo. Piranie lubią się powtarzać i do tej pory było to widać, co prawda stary schemat nie jest zły, ale nie spodziewam się przez to rewelacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu Triste Cordis napisał:

Obejrzałem materiał na YT. Wygląda fajnie, ale raczej podziękuję. Nie przepadam za grami w których nie można iść do miejsca X ponieważ są tam zbyt potężni przeciwnicy. 

Tego nie wiadomo czy tak będzie... W Wiedźminie np tego nie było, więc można zrobić duży otwarty świat, bez tego typu blokad.

9 godzin temu WhiteHood napisał:
  Ukryj zawartość

 

 

Ym8ikDw.gif a tak serio, to daruj sobie ten spam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to tutaj. 

Spoiler

 

 

Sam pomysł na grę jest znakomity. Frakcje zapowiadają się bardzo ciekawie. To że nie trzeba do nich dołączać to kolejny plus (chociaż i tak na końcu pewnie trzeba będzie opowiedzieć się po jednej ze stron). Zróżnicowanie świata robi wrażenie: od Stalkera do Mysta, od miecza do karabinu plazmowego. Potencjał ogromny. Pytanie - czy go nie zmarnują. Wiele gier zapowiadało się znakomicie, a efekt końcowy był taki sobie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...