Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Wiedziałam! Ale nie sądziłam że tyle osób stąd gra... *.* Mój nick xDiz4Sx 74 lvl na standardzie i 40 na manii... Tak swoją drogą jest ktoś chętny w najbliższym czasie na multi pograć? Sugeruję na osu!mania... Ale to oczywiście tylko sugestia XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, Nogalik, że grasz głównie ctb. Na tablet można się przesiąść, gdy ogarniemy już poziomy insane na dobrym poziomie. :twilight3:

Na tablecie można zaczynać od początku - Nikomu to jeszcze nie zaszkodziło :>

To, że gram na CTB, wcale nie oznacza, że nie mogę wyrazić własnej opinii na temat gry na standardzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie można zaczynać od początku - Nikomu to jeszcze nie zaszkodziło :>

To, że gram na CTB, wcale nie oznacza, że nie mogę wyrazić własnej opinii na temat gry na standardzie.

Tak, ale nie wiadomo czy wciągnie na dłużej. ;D Jeśli ktoś rysuje i ma tablet - Ok. Jeśli tablet specjalnie do osu! ... :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo White Wolf lub Cookiezi - Oni kupili tablety tylko i wyłącznie do gry i nie narzekają.

Nie rozumiesz, WW czy ciastek to nałogowcy. Nie wiadomo czy ktoś nowy wciągnie się od razu na dłużej. Szkoda kupować tablet, pograć miesiąc i sprzedawać. (już po niższej cenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, WW czy ciastek to nałogowcy. Nie wiadomo czy ktoś nowy wciągnie się od razu na dłużej. Szkoda kupować tablet, pograć miesiąc i sprzedawać. (już po niższej cenie)

Wolf już w to nie gra :D

Ta gra nie wciąga na długo, po prostu chce się do niej wracać :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zobaczymy jak to będzie :D

Ja liczę, że będzie grał dalej, fajne filmiki z gry wstawiał na yt.

Ps: Shadow właśnie wbił się na 2, Wolf jest 3 :D

Widziałem dwie ostatnie rozgrywki OWC i grał WW. (+ fartownik, Niko, wiciu. Kogoś rEdo zmienił na jednej mapie) :twilight3: Są emocje jak się to ogląda. Z Włochami ciężko było, silną ekipę mają. Chyba czeka nas mecz z... Japonią... (w zeszłym roku przegraliśmy z nimi) ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dwie ostatnie rozgrywki OWC i grał WW. (+ fartownik, Niko, wiciu. Kogoś rEdo zmienił na jednej mapie) :twilight3: Są emocje jak się to ogląda. Z Włochami ciężko było, silną ekipę mają. Chyba czeka nas mecz z... Japonią... (w zeszłym roku przegraliśmy z nimi) ;-;

W tym pewnie też przegramy, Japończycy to maniacy w OSU! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...