Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

a czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak w to grać ? ;-;

i mean... te piosenki

nie mam innej niż tutorialowej ;-;

Dzisiaj założyłem temat z kucykowymi beatmapkami. A grać uczysz się właśnie w tej tutorialowej mapce. Chociarz jak mi pierwszy raz znajomy pokazał tą grę, to nawet samouczek był dla mnie czarną magią... Radzę wybrać sobie jakąś beatmape na odpowiednim poziomie i ćwiczyć aż się ją zaliczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem temat z kucykowymi beatmapkami. A grać uczysz się właśnie w tej tutorialowej mapce. Chociarz jak mi pierwszy raz znajomy pokazał tą grę, to nawet samouczek był dla mnie czarną magią... Radzę wybrać sobie jakąś beatmape na odpowiednim poziomie i ćwiczyć aż się ją zaliczy.

Ja samouczka nie przeszedłem do dzisiaj i nie zamierzam tego zrobić :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samouczek? To coś takiego istnieje? Moją pierwszą beat-mapą był Nyan Cat :D

Jaką wersję Osu ściągnąłeś, że podstawową i startową beatmapą był Nyan Cat? Zresztą ten tutorial jest wyposarzony w tak zaawansowany system omiawiania elementów gry, że na spinerze padłem. Czy tylko ja kiedy pierwszy, a właściwie drugi raz zobaczyłem te dzieło szatana, to próbowałem nim kręcić bez przytrzymania przycisku myszki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to było całkiem łatwe  ;-;

chwaląc się swoimi wybitnymi osiągnięciami powiem, iż zdobyłem 100% w samouczku, dziękuję ;-;

HARDCOR. Teraz przejdź na 100% ten tutorial Z WSZYSTKIMI MODAMI! (chyba nie muszę tłumaczyć, że chodzi o te utrudniające?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem temat z kucykowymi beatmapkami. A grać uczysz się właśnie w tej tutorialowej mapce. Chociarz jak mi pierwszy raz znajomy pokazał tą grę, to nawet samouczek był dla mnie czarną magią... Radzę wybrać sobie jakąś beatmape na odpowiednim poziomie i ćwiczyć aż się ją zaliczy.

więc tak to się nazywa ;-;

 

 

HARDCOR. Teraz przejdź na 100% ten tutorial Z WSZYSTKIMI MODAMI! (chyba nie muszę tłumaczyć, że chodzi o te utrudniające?)

 

nie krzycz ;-; 

tylko żartowałę ;-;

~Człowiek Ironia ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem jeszcze nowy jeżeli chodzi o osu! ale radziłbym ci zmienić sobie na mod "No Fail" wtedy będziesz mogła przećwiczyć sobie beatmapkę, nawet jeśli będziesz failowała.

No Fail jest dla frajerów. Ja failowałem na jednej mapie tak długo, aż ją przeszedłem. Przy okazji nauczyłem się na pamięć "Rainbow Factory".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...