Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

To było straszne.  :ivXRI:  Skończyłam mając ok. 26%, ale nie wiem dlaczego było ustawione na najtrudniejszy poziom. Jak to zmienić? DA się to zmienić?

EDIT: Już znalazłam.

Edytowano przez łuna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Logujesz się na stronę osu, wchodzisz w swój profil i po najechaniu na nick (ten pod avatarem) po prawej stronie pojawi Ci się "change?". Klikasz w to i masz tam wszystko opisane :> 

 

tak ale według tego muszę zapłacić.... a ja nie zamierzam płacić, więc sobie odpuszczę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale według tego muszę zapłacić.... a ja nie zamierzam płacić, więc sobie odpuszczę

 

Aby móc zmienić nick, musisz przynajmniej raz zakupić supportera osu. Jeśli minie okres jego trwania, opcje takie jak zmiana nicku czy user page - pozostają. Pamiętaj, że nick można zmienić tylko jeden raz.

Edytowano przez miskof
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wiecie co, przeglądam tak ten temat od kilku tygodni, widzę że nikt tu już nic nie pisze, ogólnie temat został troszkę pogrzebany.
Zastanawia mnie tylko czy ktokolwiek jeszcze w to gra, czy tylko nie udzielają się tutaj, jak niektórzy pamiętają w kwietniu,maju graliśmy o 20 zawsze pokój Bronies Polska 
Ostatnio nawet wróciła mi chętka do osu, więc tu pojawia się pytanie ode mnie, chcecie w weekend jak za dawnych czasów pograć o 20?, jeżeli tak to napiszcie zobaczę czy jest
sens dalej przeglądać wgl. ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...


PS. Fajnie się gra na multi?

Prawie tak samo jak na singlu tylko na koniec gra porównuje twój wynik z innymi...

Chyba że grasz na trybie co-op to po prostu nie klikasz w kółka które mają szary kolor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...