Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

2 porty standardu usb potrafią bardzo dużo urządzeń obsłużyć (w tej chwili nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta 127 urządzeń (hub to nie urządzenie)) :rainderp: baw się dobrze.

 

I Jim dobrze mówi, jak ci się dobrze myszą gra, zostań przy myszce którą masz/wymieć na lepszą. Tak jak wcześniej wspominałem, mnie osobiście najlepszy wzrost "formy(jeśli można tak nazwać moje losowe klikanie)" nastąpił po kupnie mechanicznej klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik faktycznie robi swoje... ale nie przez konstrukcje (no... może trochę) a przez fakt że nieźle męczy palce. Im lepiej wycwiczone paluszki tym szybciej i dłużej można nimi ruszać ( :wow2: )

Jeżeli ktoś takowej szuka mogę pomoc z wyborem, wyjaśnić czym się różnią poszczególne switche

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I Jim dobrze mówi, jak ci się dobrze myszą gra, zostań przy myszce którą masz/wymieć na lepszą.

 

Granie myszką nie jest najgorsze, jednak jak pojawia się krótki spinner w połowie mapki to już mogę powiedzieć R.I.P Combo [*], bo spinowanie sprawia mi problemy. Jednak zaryzykowałbym i spróbował zagrać na tablecie, bo jednak co do klawiatury to moja od Natec'a wyjątkowo dobrze się spisuje przy streamach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja gram myszką 2 lata, 85 lv i jakoś udaje mi sie przejść (bardzo) proste insane.

To to trochę słabo jak w dwa lata przechodzisz dopiero proste insane'y. Co do tych myszków to nie mówię, że nie macie racji, bo macie. W większości... Ale jednak nie oszukujmy się. Na tablecie lepiej wchodzi skill. Mogą się zdarzyć wyjątki, ale jeżeli brać to pod uwagę to nie moglibyśmy niczego dowieść. Gram z kumplem ponad 1,5 roku. Ja z początku grałem myszką. On też. Później zauważyłem, że można grać na tablecie graficznym, a że przypomniałem sobie, że owy 8 letni mam, to go wyciągnąłem i zacząłem grać. Niewiele zajęło mi zdobycie umiejetności dwukrotnie lepszych niż mój kolega, w bardzo krótkim czasie. Z początku byłem tym zniesmaczony i zastanawiałem się nad graniem na myszce, ale wiedziałem, że na tym nie dojdę daleko. No chyba, ze po 4 latach gry... Gdy zacząłem grać na tablecie, jakieś 2 miesiące od poznania osu! to moje pierwsze gry na nim były jak pierwszego dnia na myszce. Tymbardziej, że był to duży pentagram. Potem mój kolega kupił sobie też tablecika, tak samo ja mniejszego i teraz jest lepszy ode mnie, no ale dlatego, bo miałem dłuuugą przerwę.

Echhh... sorki za tak nieestetyczną forme pisania. Natomiast nastawienie z jakim gra JimJoy podoba mi się. Sam chciałbym być tak uparty i grać, żeby zbierać skilla ;) Co do reszty to się z wami zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał*

Aktualnie przerzucam się na manie :v (a to dlatego że jeszcze przyzwyczajam się do kailhowyh redow)

W tym momecie nie mam też na czym grać więc zanim wrócę do osu to wyrzucicie mnie z forumowej topki ;]

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już kiedyś pomysł turnieju i zgłosiło się całe (werble w tle) W sumie to nie zgłosił się nikt :v

Jednak jeśli pomysł przejdzie mógłbym prosic o przeczekanie kilku tygodni? Zdążę załatwić jakiegoś takiego złomka i pomogę przy organizacji, mappoolu

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs byłby możliwy do zrobienia, problem w tym jakie byłyby nagrody. No i pozostaje kwestia jakie poziomy byłyby grane, bo jednak jakby nie patrzeć niewiele jest osób zdolnych do ukończenia Insane, choć sądzę że beatmapy na poziomie "Hard" pasowałyby większości.

 

Pomysł przemyślę, jednak z realizacją trochę poczekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy na turniejowy tiebreak AR0 (tak, zero) i zliczajmy to jako Last Man Standing

Zaloze się że nikt z was nie przeżyje nawet 20 sekund w tym zestawie :ming:

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, nie będziesz wiedział co nacisnąć mając ponad 2 sekundy na reakcje

 

 

Tuż przed sekundą - "From Dusk Till Dawn - Normal (HT)", full combo na S'kę :ming:

 

Jeśli chcesz to jak znajdę jakiegoś Insane'a to też go przejdę, nawet screena pokażę na dowód  :crazytwi:

Edytowano przez Scarred
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do turnieju to jesli poziom bedzie rowny to bede mogl sfinansowac supportera na miesiac. Jakby ktos mial ok. 13 czas pograc to dajcie znac tutaj/na pw. Przechodze okres czasu w ktorym na kazdej mapce spalam pod koniec bo mnie reka od klikania boli :v A na multi gro sie dla funu ~ :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do turnieju to jesli poziom bedzie rowny to bede mogl sfinansowac supportera na miesiac. Jakby ktos mial ok. 13 czas pograc to dajcie znac tutaj/na pw. Przechodze okres czasu w ktorym na kazdej mapce spalam pod koniec bo mnie reka od klikania boli :v A na multi gro sie dla funu ~ :3

 

Z chęcią zagramy ja i mój kolega. Nicki to mój: "FrendzeLPL", a kolegi "Bioware55"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że temat "Wspólne Granie 2014!" jest założony, a osoby (m.in te które mają zarezerowane miejsce) które chcą grać wspólnie proszone są napisanie postu w tamtym wątku, do którego dołączona będzie sygnatura ze statystykami, którą można utworzyć na: http://osusig.ppy.sh/

 

Edit: Widzę że niektórzy niezupełnie zrozumieli co miałem na myśli. :ming: Sygnatura ma być widoczna w poście, w wątku "Wspólne Granie 2014!", aby się potem nie okazało że podczas oczekiwania na wszystkich w pokoju niechcący zamiast nieproszonego gościa wywaliłem członka grupy.  :rainderp:

Proszę także o składanie propozycji na nazwę pokoju, wierzę że jesteście bardziej kreatywni niż ja  :fluttershy5:

Edytowano przez Scarred
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kreatywność jest tak dziwna, że aż nie wiem po co pisze ten post. Najwyżej walniecie (albo ja walne) facepalma. Oto moje propozycje nazw pokoju:
a) OsuPonyMeet;
b) Wyimaginowane stado taboretów;
c) Equestria po zmierzchu.
Niewiem w którym wątku to napisać, więc piszę tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...