Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts


A po cholerę jakaś fancy nazwa? Niech po prostu osoba zakładająca pokój wpisze jakieś "kek" i pozaprasza ludzi przez bancho

 

Po to żeby była jedna i ta sama, pozatym ładniej to wygląda niż jakieś "dsafksdigk90t5343fldxfxdl" :ming:

 


b) Wyimaginowane stado taboretów;

 

Zbierasz mnie z podłogi.  :partycannon:

opcje a) i c) brzmią całkiem nieźle  :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nie propozycja, to sugestia żeby nie tworzyć nazwy przy której ludzie od razu pomyślą 'o boże kucozjeby' :v

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

O tym właśnie mówię -_-

v

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... "Stado pedałów onanizujących sie na niewidzialnych, kolorowych kucykach ponny(suodkich kotkach aby nie bylo "o, kucozjeby" :I)"? :v

Mozna tez najprostsza w swiecie nazwe typu:

~TurniejMLPPolska [wim, wim, fani kucykow, o nie]

~Forumowe Granie

Itp.

Edytowano przez BROccoli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well... Nie mówię że to nie ma być związane z mlp... po prostu nie rozumiem takiego publicznego ogłaszania czegoś wszystkim. Kojarzy mi się to z paradą równości na której jakiś pedał biega półnagi połykając dildo po drodze (Między pedałem a gejem jest ogromna różnica. Do gejów nic nie mam, sam osobiście znam kilku i to są naprawdę fajni ludzie)

Kopytko tutaj nie było przypadkowe, jest to przykład hasła które tylko określone grono ludzi odbierze w danym sensie

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kopytko tutaj nie było przypadkowe, jest to przykład hasła które tylko określone grono ludzi odbierze w danym sensie

 

Nie wiem jak ty, ale ja w internecie szczególnie uwielbiam dawać powód do cudzysłowiowego "bólu dupy", szczególnie jeżeli są to hejterzy. :ming: Oczywiście ja nie będę o tym decydował, jaka będzie nazwa, tylko wy.  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę się sprzeczał, nazwą pokoju będzie randomowe słowo, osoby będę zapraszał przez bancho, i będzie najlepiej. :ming:

 

Edit: Widzę że nasz projekt wydostał się poza obszar forum, 16 godzin temu na osu! dostałem prywatną wiadomość od osoby z prośbą o dopisanie jej na listę.  :fluttershy5:  Jeżeli ktoś z was ją o tym poinformował, prosiłbym o informowanie jej o czasie wspólnej rozgrywki. Jeżeli jutro będę miał czas zarządzę pierwsze głosowanie dotyczące spotkania, więc zalecam regularne sprawdzanie tamtego wątku.  :NjdaT:

Edytowano przez Scarred
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...


Oho, widzę że cały projekt się sypnął... jak zresztą wszystko co z osu na tym forum

 

No taka cisza nastała przez jakiś czas była, jednak nie oznacza to że projekt się sypnął do końca. Kiedy jest 3-4 osób dostępne to z nudów gramy na multi, bo dogadanie się na jeden termin graniczy z cudem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam narzekasz, da się i jest nawet fajnie jak się przyzwyczaisz :v

Udało mi się zmuśić na tym nibytabletogównie osu do działania (o dziwo w stabilnych 120fps o_O)

Myślałem że gdy podepnę pod jedno usb (na hub) kartę słuchawek, zewnętrzny dyst, klawiature i tablet to bedzie sporawe opóźnienie ale o dziwo wszystko śmiga ładnie (mam tylko zarzuty do kilkusekundowego ładowania beatmap, mam nadzieje że jak wgram ich więcej to nie będzie gorzej)

Tak więc.... Jak ktoś chce zagrać to jestem nawet bardziej niż chętny, muszę przyzwyczaić rękę do nowych ustawień... i odbić 2 miechy bez gry (muszę dogonić Wilchq, ja tu sobie spokojnie nicnierobie a ten się wbił do ~600... kij mu w plecy, do następnego UMCS'a go dogonię :ming: )
Łapta mnie w grze, nick ten sam :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rank jakkolwiek się liczy? Ja tam zawsze grałem dlatego ze lubię tą grę, na rank mam wywalone

W tym momencie ta liczba mówi tylko tyle ze 2 miechy temu grałem za*ebiscie, teraz ledwo wyrabiam na ar9 (a już dawałem rade na 10.33 ;-;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzeć rank "odzwierciedla umiejętności gracza", choć raczej w przypadku osu "odzwierciedla czas spędzany na grze".

Wracając do tematu myszki: wszystko zależy od mapy jak i samej myszki. Osobiście staram się narazie przerzucić na większe DPI, żeby nie latać po całym biurku jak "niemądry", jednak zobaczę co z tego wyjdzie. Co do mojej obecności to jestem losowo niczym lotto z powodu innych zajęć, choć w godzinach wieczornych da radę mnie wyłapać, ewentualnie zostaje Steam, na którym pojawiam się częściej.  :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rainderp: Może to śmisznie zabrzmi, ale rank jednak coś oddaje, nie do końca ale jednak... wysokiego ranku nie wbijesz grając same easy/normal/hard. Musisz już coś umieć, żeby uciułać jakieś PP.

 

Jeszcze mając ten swój magiczny rank #3000 (+/- 40) zastanawiałem się jak ludzie z #4000 mogą nie dawać rady z pewnymi elementami, a ludzie #2000 wyrabiają z czymś czego sam nie ogarniam.

 

Owszem rank nie odzwierciedla pełnych umiejętności, ale jest pewną wskazówką... Grałem kiedyś z gościem o jakieś 500 miejsc niżej... "Nah, pewnie nie ogarnie" :ming: grał lepiej niż ja. Najwyraźniej skończyły mu sie mapki do nabijania PP, albo dość krótko gra. W CTB bardziej się (imo) patrzy na poziom wbity niż rank, ale to tylko moje subiektywne odczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to śmisznie zabrzmi, ale rank jednak coś oddaje, nie do końca ale jednak... wysokiego ranku nie wbijesz grając same easy/normal/hard.

 

 

Oj nie przesadzaj, 1.200 pp na CtB wbiłem grając normal+HR/Hard, także najgorzej nie jest :rainderp:

...

To teraz na poważnie: może i faktycznie wbiłem 1.200 pp szybko, jednak teraz kiedy dostanę 2 punkty to szczęka opada bo "aż tyle?" , ale to chyba bardziej przez fakt że mi się skończyły mapki do nabijania owych punktów, i póki nie pobiorę torrentem 100 paczek to nawet mi się nie marzy żeby narazie tykać CtB, zresztą z normalnym trybem tak samo.

 

Takie pytanie do ciebie, Kuoth: znasz jakieś mapki do treningu jumpów/hyperdashów na CtB? widzę że na Insane'ach są już sporo trudniejsze, a najlepiej mi nie wychodzą :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Oj nie przesadzaj, 1.200 pp na CtB wbiłem grając 1a normal+HR/Hard, także najgorzej nie jest :rainderp:

...

To teraz na poważnie: może i faktycznie wbiłem 1.200 pp szybko, jednak teraz kiedy dostanę 2 punkty to szczęka opada bo "aż tyle?" , ale to chyba bardziej przez fakt że mi się skończyły mapki do nabijania owych punktów, i póki nie pobiorę torrentem 100 paczek to nawet mi się nie marzy żeby narazie tykać CtB, zresztą z normalnym trybem tak samo.

 

2 Takie pytanie do ciebie, Kuoth: znasz jakieś mapki do treningu jumpów/hyperdashów na CtB? widzę że na Insane'ach są już sporo trudniejsze, a najlepiej mi nie wychodzą :v

 

1. To wynika z tego jak liczone są PP, sam nie wiem jak to jest wyliczane, ale jak chcesz wbić więcej PP musisz grać trudniejsze/popularniejsze mapki (jak chcesz farmić to lecisz mapki vocaloidów i yousei teikoku) 

1a. :ming: Normal+HR+DT+HD i nadal nie dostaję PP Hard+HD/DT i uczę się grać HR na hardach, :ming: ba, raz mi się rzuciło zagrać rog-unlimitation AngelHoney na DT (AR11) :ming:

Jeżeli chcesz się uczyć modów to na początek HR próbuj do AR6.0(bazowe) grać, HD graj minimum na AR8 (wolniejsze są dużo trudniejsze)

 

2. https://osu.ppy.sh/b/76677&m=0  tu masz trochę jumpu(?)

ale ogólnie najlepiej ćwiczyć na mapkach typowo pod CTB. :rainderp: Rain/Salad na bank nie zagrasz, więc narazie próbuj Platter (poziom trudności?) Przyznam się, że sam nie wszystkie plattery na S wyciągam, ale są dobre do ćwiczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. https://osu.ppy.sh/b/76677&m=0  tu masz trochę jumpu(?)

 

Hmm, mam akurat tę mapkę, męczę się z nią na standardzie i za nic nie przyszło mi do głowy żeby spróbować ją ukończyć na CtB :rainderp:

 


Jeżeli chcesz się uczyć modów to na początek HR próbuj do AR6.0(bazowe) grać, HD graj minimum na AR8 (wolniejsze są dużo trudniejsze)

 

To już mam za sobą, tym sposobem kilka razy się załapałem do top 50, najgorzej z HD które mi ciężko ogarnąć.

 


najlepiej ćwiczyć na mapkach typowo pod CTB.

 

Takowe już szukałem, jednak najwidoczniej coś z filtrami pomieszałem, nieważne, czas pobrać kolejne kilka GB map :ming: W każdym razie dzięki za pomoc, zobaczymy co się dalej będzie działo, a póki mam trochę wolnego czasu - PP I'm coming!   :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jump jest wtey kiedy "skaczesz" z jednego fragmentu mapy na drugi (nie musi to byc przez caly ekran) w krótkim czasie.

(gdyby ktoś wrzucił link do slowniczka community bylbym wdzięczny)

osu.ppy.sh/wiki/Performance_Points co to PP

btw. Scarred, spróbuj odpalic Flying High [hard] na hard rock xd. i jak masz gg wez do mnie napisz :rainderp:

Edytowano przez Kuoth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...