Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Zapraszam was wszystkich do gry w osu! ja mam lvl 27 ciągle zmieniający się i gram hardy/normale rzadko insane i nie zniechęcajcie się gdy będzie za szybkie bo to tylko tak z początku ^^ Przykładowe video (Polak gra)[insane]

Jakieś pytania można mi zadawać na osu lub forumowym PW albo oczywiście w temacie. Resztę zasad poznacie w samouczku, mapy trzeba pobierać nicki można pisać tutaj a ja dodam je do listy. Edytowano przez Nister
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nister a w jaki sposób mialbys mnie uczyc? :D Próbuję teraz "zmasterować" BBBFF i cienko mi idzie, jestem na 700 pozycji xD Ale powoli do przodu. W ogole wlasnie zauwazylem ze w top 6 tej piosenki jest misiek200m ._. Skubaniec, muszę go wyprzedzić, brb ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, ja nawet BBBFF nie mogę przejść na easy bezbłędnie. Nie widzę siebie w tej grze :D Poza tym myszka mnie irytuje, czasami mam tak że kursor mi sam wędruje po ekranie mimo iż jej nie dotykam, a w tej grze okazało się to tak zwanym "pain in the ass" ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, ja nawet BBBFF nie mogę przejść na easy bezbłędnie. Nie widzę siebie w tej grze :D Poza tym myszka mnie irytuje, czasami mam tak że kursor mi sam wędruje po ekranie mimo iż jej nie dotykam, a w tej grze okazało się to tak zwanym "pain in the ass" ;d

Troche praktyki i hard każdy ogarnąć moze :)

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśkowaty, Y U SO GOOD AT THIS GAME?! ლ(ಠ益ಠლ) Nie wiem, ja widocznie jestem jakimś wyjątkowym noobem, bo nie moge skończyć głupiego BBBFF na easy bez pomyłki :D

Też nie mogę przejść Easy bez pomyłki. Za wolne :rainderp:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=HovlXAlWrJA

Próbował ktoś to przejść? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Audiosurfa lepszy jest Beat Hazard :D Totalna sieczka :rainderp:

Beat Hazard to jedna z moich ulubionych gier :P Nagrałem nawet kilka filmików na poziomie Suicidal :3 Tutaj jeden z nich:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IoxMt1Q_Jik

Niestety efekty wizualne [tak to sie zwie?] mialem niskie, bo przy nagrywaniu mój PC nie wytrzymywał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli! Panie kapitanie OT na horyzoncie! :D To ja mam pytanie z innej beczki - na jakim skinie gracie w Osu? Mnie osobiście irytują dymki pojawiające się po.. hmm... zbiciu(?) kółek. Gram na skinie złożonym z kilku innych. ^^ Przezroczyste kółka, brak dymków, (tylko mały napis 100) czerwony kursor i trochę kucyków. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli! Panie kapitanie OT na horyzoncie! :D

To ja mam pytanie z innej beczki - na jakim skinie gracie w Osu? Mnie osobiście irytują dymki pojawiające się po.. hmm... zbiciu(?) kółek. Gram na skinie złożonym z kilku innych. ^^ Przezroczyste kółka, brak dymków, (tylko mały napis 100) czerwony kursor i trochę kucyków. ;D

Ja jestem leniem to używam Łajt Łółv 1.4 bo ma fajny... celownik? i nie ma dymków, a więcej mi nie potrzeba :P Jak mi się będzie chciało to zmienię sobie tylko section pass na jakiś kucykowy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...