Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Rada wujka trebuha: Nie rób własnej mapy - żeby była sensowna zajmie co to od paru godzin do paru dni :P


Dobre beatmapy: Winter Wrap Up Spin That Record Vinyl Scratch Rainbow Factory Ready to Die - Andreaw W. K. (znane też jako Cupcakes HD ^^) Party with Pinkie - Alex S. Więcej nie pamiętam a nie ma mnie aktualnie w domciu :D Jak wróce (czyt. 30.08) to możesz zahaczyć mnie na osu pod nickiem (chyba) trebuhpl [kto by się spodziewał :rainderp: ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki specjalny mi to wychodzi gorzej niż tragicznie żadnej nie mam bezbłędnie :P A robię je nie raz po kilkanaście razy :D

http://osu.ppy.sh/u/1871655 Tutaj masz mój profil. Kliknij na "Historical". BBBFF na easy i normal udało mi sie przejsc bezbłędnie moze po 3 razy :ming: I miałem tam też kilka innych ktore przeszedłem za pierwszym razem z "S" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyka, aktualnie rozegrałeś jakieś 300 partii. Z czasem się wprawisz. :lyra2:

Mam nadzieję. Enyłej, zadam to pytanie jeszcze raz, bo nikt mi nie odpowiedział wcześniej. To normalne że osu! włącza mi się tak długo? Aktualnie czekam już jakieś 20 min :rainderp: Jeśli jednak nie powinno się włączać tak długo, jakieś pomysły od czego to albo/i jak to naprawić? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję. Enyłej, zadam to pytanie jeszcze raz, bo nikt mi nie odpowiedział wcześniej. To normalne że osu! włącza mi się tak długo? Aktualnie czekam już jakieś 20 min :rainderp: Jeśli jednak nie powinno się włączać tak długo, jakieś pomysły od czego to albo/i jak to naprawić? :D

Zdecydowanie nie, uruchomienie osu! To kwestia kilku sekund. Beatmapy są ładowane chwilę po uruchomieniu, więc to też odpada. Od zawsze tak miałeś? :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie, uruchomienie osu! To kwestia kilku sekund. Beatmapy są ładowane chwilę po uruchomieniu, więc to też odpada. Od zawsze tak miałeś? :twilight3:

No właśnie nie. Na początku było dobrze, sciągnąłem sobie tylko BBBFF, Winter Wrap Up i Discorda i śmigało ładnie, problem sie zaczął gdy ściągnąłem beat mapy od Ciebie miśkowaty :ming: A wczoraj dorzuciłem nową paczke, więc myślałem że to przez to tak długo się włącza. Hmm, spróbuję przeinstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacja najwidoczniej pomogła, ale i tak włącza mi się od 30 sek do 1min. Wazne ze działa. Btw, spróbowałem kilka beat map na normalnym poziomie, a potem włączylem jakąs na easy i cały czas źle klikałem bo zbyt wolno było :ming: Niby co raz lepiej mi wychodzi, ale rzadko udaje mi się zdobyć "A" albo "S" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, ja nawet BBBFF nie mogę przejść na easy bezbłędnie. Nie widzę siebie w tej grze :D

Co?? ._.

Jak to na hardzie ssie O.o

I jak chcesz lepiej grać to zbijaj punkty na klawiaturze (klawisze Z i X) bo na myszce robi się to do bani

A WhiteWolf i reszta tak wymiata bo oni zamiast zwykłego gryzonia mają tablety (miałem okazje na takim pograć i na serio jest łatwiej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...