Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Co?? ._.

Jak to na hardzie ssie O.o

I jak chcesz lepiej grać to zbijaj punkty na klawiaturze (klawisze Z i X) bo na myszce robi się to do bani

A WhiteWolf i reszta tak wymiata bo oni zamiast zwykłego gryzonia mają tablety (miałem okazje na takim pograć i na serio jest łatwiej)

No co poradzę że lamie :D Ale spróbowałem BBBFF na hardzie, niby przeszedłem ale z 9 (potem udało się z tylko 3 pomyłkami :3 ) pomyłkami, oh well ^^ Próbowałem też tak jak Ty mówiłeś, jednak ja wolę chyba myszkę :D Leżąc praktycznie na biurku wygodniej jest grać jedną ręką :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lvl, próbowałem grać z modami ale to nie dla mnie, wtedy nic nie umiem zrobić :ming: A ocena "S" czy "A" świadczy o tym jak przeszlismy dana mape, czyż nie? Wiec skoro na normalach nie moge uzyskać "A" to znaczy że cienko mi idzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trebuh

Ja próbowałem tylko kilka hardów, ze dwa odziwo udało sie skończyć, ale zapewne dlatego że były raczej proste. Ale na ogół jak widzę jakies hardy to taka jest moja reakcja:

Dołączona grafika

i wracam do normali xd Btw, jak wiesz i jesli chce Ci sie zobaczyc jak gram, mozesz mnie poszpiegować jak Lukpik, ja próbowałem ale nie potrafie :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem :P

Da się wyłączyć te niestandardowe kółeczka i pierdółki, bo nie mogę się skupić na nich i się gubię xP

Wolę, jak są zwykłe czyli zółte, zielone, niebieskie itd. a nie jakieś gwiazdki.

Jest chyba taka opcja ale często zablokowana. Wejdź w folder z danym utworem i powywalaj wszystkie customowe grafiki tych kółek. Najlepszy sposób :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na twoje pytanie Radox jest na twoje szczęście pozytywna ^^ Otóż da się to wyłączyć (chyba nazywa się to wyłączenie skina beatmapki lub coś w tym rodzaju) ale jest to możliwe dopiero po conajmniej jednokrotnym przejściu ten mapki. Z tego co pamiętam to po załączeniu owej mapki trzeba najechać mychą na lewą krawędź osu! i w tym momencie powinny pojawić się trzy opcje a jedna z nich powinna być tą magiczną ^^ Sorki że pisze tak troche bez ładu i składu ale jest późno i jestem zmęczony, ale mam nadzieję że ktokolwiek zrozumiał cóś z mojego "wywodu". A i jeszcze przepraszam za błędy, ktore (znając siebie) pewnie się pojawią z wyżej wymienionego powodu.Dziękuję za wyrozumiałość ^^


Jeśli o czymś zapomniałem to prawdopodobnie dopisze to rano.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem coraz lepiej mi wychodzi i jak piosenka jest wolna to często failuje :P

Najgorsze jest to, że nie wiem w jakim momencie kliknąć to kółko. Niby pokazuje, kiedy trzeba ale czasami daje mi 300, czasem 100 albo nawet 50... dziwne

100 jest chyba jak uderzysz za szybko, 50 za wolno a 300 jak wcelujesz idealnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...