Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

@R2. Nie można się tak łatwo poddawać! Jak zaczynałem to nie mogłem przejść poziomu na easy, a teraz powoli wchodzę na 4,5 gwiazdki. Tylko trzeba wchodzić na te trudniejsze poziomy i nawet jeśli przegrasz to przynajmniej takimi grami poćwiczysz zręczność, aż w końcu przejdzie się mapę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero ogarniam hidena i doprowadza mnie to do nerwicy :P HardRock DoubleTime i Flashlight to już tylko kwestia praktyki nad zręcznością. Bezczelnie się pochwale :P Wczoraj ogarnąłem i zdobyłem 2 miliony na Party With Pinkie :P (wiem nie ma czym się chwalić :D ale S nie wbiłem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio - jeśli brak Wam mapek to wpiszcie w wyszukiwarce 'Pony' i macie z 8 piosenek Jest też Gangnam Style więc nudzić się nie będziecie xP Btw jaki macie celownik? Ja gram na tym z Pony Swag'a z podwójnym tłem (poza tym normalnym, szarym tłem mam drugie, że gwiazdki lecą z zza celownika ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kropka? I... tyle? ._. To ja kocham jak z celownika napieprzają na boki gwiazdki/dym/cienie czy podobne w tym klimacie :3

Ja z kolei tego nie lubię, bo to mi utrudnia grę. Szlag mnie trafia jak jakiś utwór ma celownik z którego leją się potoki gwiazdek, a jego rozmiar jest porównywalny z rozmiarem kółek, które są przyozdobione kwiatkami, a po każdym trafieniu wyskakuje piękny dymek "300!!" :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kropka bez żadnych fajerwerków. Nie wyobrażam sobie grać z jakimkolwiek innym :rainderp:

Sama czerwona kropka O.o Ja mam problem ze znalezieniem swojego celownika po spinie (a dosyć rzuca sie w oczu - standardowy model celownika, chyba fioletowy z gwiazdkami wyskakującymi zza niego)... Nie wyobrażam sobie gry na samej kropce... -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolwut? Ja mam myszkę dostrojoną idealnie do siebie, więc traktuje ją jak rękę (nawet nie wiem jak to opisać :rainderp: ) po prostu doskonale wiem gdzie celownik się znajduje, nie ważne czy wykręcam 4 stówy na spinnie czy przechodzę insane'a albo harda na double time'ie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...