Skocz do zawartości

Hejka


Nightlight Charm

Recommended Posts

Cześć wszystkim Bronies i Pegasis. Nie wiem co na razie mogę robić na forum, więc na początek się przywitam. Jestem Julia (znajomi i przyjaciele mówią na mnie Yukka, ale to dłuższa historia zawierająca śladowe ilości kebabu i głębokich przemyśleń), kocham MLP zresztą można się domyśleć. Z innych fandomów uwielbiam Króla Lwa, Serię książek o Percym Jacksonie i niedawno wzięłam się za Harrego Pottera. Jeżeli chodzi o ulubionego kucyka to nie potrafiłabym wybrać jednego. Mam nadzieję, że jakoś mnie polubicie i spędzimy razem miłe chwile na forum :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D, zapraszam do dyskusji w tematach, na pewno znajdziesz taki odpowiadający twoim zainteresowaniom.

Też lubię króla lwa :NjdaT:, powinni zrobić 4 część. Seria z ogromnym powodzeniem, tak lubiana, kochana i kolejnej części nima.

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

* Muszę zapytać: Co sądzisz o Żółwiku Sammy'm? (obojętnie która część, dobrze by było, gdybyś przynajmniej wyrywkowo znała serial, jestem na razie jedyna w kanonie i fandomie) :despair:

 

1. Lubisz RD?

2. Ulubiony kolor?

3. Co robisz w wolnym czasie?

4. Najlepiej rozwinięta inteligencja? (u mnie matematyczno-logiczna)

5. Grasz na jakimś instrumencie/śpiewasz? (ja gram na keyboard'ie i robię (niezbyt udane) fanduby na yt xD)

6. Ulubione odcinki z MLP? (uznajmy z każdego sezonu przynajmniej po jednym, chyba, że takowych nie ma)

 

I ogólnie cześć, siemano, trza coś rysnąć, to pisaj na privie :rdblink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam nadzieję, że nie jesteś jedną z tych nowych osób, które piszą jednego posta, rozczarowują się polityką panującą na forum i odchodzą. Ostatnio sporo takich. :<

 

Tak czy inaczej, miło mi poznać chyba ostatnią nową użytkowniczkę w tym roku, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i znajdziesz tutaj swój ulubiony kąt. ^^ ( tematów i działów do wyboru do koloru).

 

14 godziny temu Nightlight Charm napisał:

kocham MLP zresztą można się domyśleć. Z innych fandomów uwielbiam Króla Lwa

 

Kurde, chyba muszę Cię poznać z moim kolegą. :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Celestio nie spodziewałam się tylu odpowiedzi. 

13 godziny temu Cassidy napisał:

- Co sądzisz o furry?

- Co sądzisz o anime?

- Ile masz lat?

- Masz jakieś zwierzątka?

- Furry? To pytanie mnie postrzeliło...NIe mam zdania na ten temat, nigdy nie zagłębiałam się w tą tematykę.

-Uwielbiam Anime, zbieram mangi i chodzę na lekcje japońskiego. Bardzo podoba mi się wschodnia kultura, szczególnie wszelkie mity i podania związane z kitsune.

-Mam 14 lat

-Tak, 3 psy(kundle) i 3 koty(mały rudzielec, kicia syberyjska i pół Maine coon)

13 godziny temu Rapid napisał:

Też lubię króla lwa :NjdaT:, powinni zrobić 4 część. Seria z ogromnym powodzeniem, tak lubiana, kochana i kolejnej części nima.

Taaa, a tu taka niespodzianka zamiast 4 części  Disney rąbnął nam Lwią Strażą...nic dodać nic ująć, nienawidzę tej bajki.

5 godzin temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Jaki gatunek filmowy lubisz?

Nie potrafię się jednoznacznie wypowiedzieć. Z każdego gatunku podoba mi się jakiś film. Zresztą nie oglądam zbyt dużo filmów.

 

2 godziny temu GosiElla napisał:

 Muszę zapytać: Co sądzisz o Żółwiku Sammy'm? (obojętnie która część, dobrze by było, gdybyś przynajmniej wyrywkowo znała serial, jestem na razie jedyna w kanonie i fandomie) :despair:

1. Lubisz RD?

2. Ulubiony kolor?

3. Co robisz w wolnym czasie?

4. Najlepiej rozwinięta inteligencja? (u mnie matematyczno-logiczna)

5. Grasz na jakimś instrumencie/śpiewasz? (ja gram na keyboard'ie i robię (niezbyt udane) fanduby na yt xD)

6. Ulubione odcinki z MLP? (uznajmy z każdego sezonu przynajmniej po jednym, chyba, że takowych nie ma)

Żółwika Sammy'iego nie znam za dobrze, ale wydaje mi się, że to spoko bajka.

1. Uwielbiam RD.

2. Czarny.

3. Czytać, pisać, SPAĆ.

4. O bogowie...nie wiem. Na pewno matematyka nie jest moją mocną stroną

5. Grałam kiedyś na keyboardzie. 

6. Hmm na pewno:

s1 Jesienna Przyjaźń, Kucyki i psy, Różowa Intuicja

s2 Ślub w Canterlocie, Luna odmieniona, Wigilia serdeczności.

s3 Akademia Wonderbolts, Tylko spokojnie Fluttershy

s4 Igrzyska w Equestrii, Maud Pie

s5 Noc koszmarów 

s6 Powrót Brata, Nowicjuszka Dash

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu thornix napisał:

 

  Ukryj zawartość

Długo oglądasz MLP?

Jak dołączyłaś do stada?

jakiej muzyki słuchasz?

Baw się dobrze :3

 

Od samego początku kiedy zaczęli emitować w Polsce na Minimini.

Grałam kiedyś w taką grę Feral Heart, tam poznałam jedną Pegasis i wciągnąła mnie głębiej w fandom (chociaż pewnie i tak nigdy już jej nie spotkam jestem jej dozgonnie wdzięczna za wprowadzenie mnie do stada).

Uwielbiam Rammestein, Metalicę i Depeche Mode, ale słucham z prawie każdego gatunku po trochu. 

Edytowano przez Nightlight Charm
błąd ortograficzny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...