Skocz do zawartości

Witajcie


Adek Fang

Recommended Posts

Ogólnie MLP oglądam od 6 lat. Moimi ulubionymi kucykami są Fluttershy i Pinkie Pie. Jestem fanem Michaela Jacksona i Linkin Park. Moje hobby to zbieranie broni białej. Uwielbiam robić grafikę komputerową. Piszę też fanfika oraz szukam Bronych i Pegasis do zagrania w gry np. Team fortress 2. Grywam też w Wieśka, GTA V, Fallouta 4 i całą serię Dawn of War.

Chciałbym poznać innych Bronych i Pegasis ponieważ nie mam z kim pogadać o np. kucykach czy na niezwiązane z fandomem tematy. Myślę że mi się tu spodoba, ale w sumie to nigdy nie wiadomo.

Wasz forum poznałem od znajomego - Arkona, hej, stary :P. I to tyle chyba jak coś to pytać ^.^ .

Aha i jestem Dark Fang a nie Adek. Nie wiem czemu zmieniło mi nazwę T_T.

Edytowano przez Sosna
Poprawiłam pisownię
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Witam 

Jakie jest twój ulubiony gatunek filmowy i jak broń biała, moja to maczeta im większa tym lepsza mam zamiar sobie kupić 92cm

Komedie i filmy akcji i każda broń biała  ale wolę najbardziej katany i noże motylkowe

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu Cahan napisał:

Witaj na forum i baw się dobrze :fluttershy5:

Jednak prosiłabym o to byś przykładał większą wagę do poprawności Twojej polszczyzny, ponieważ jej obecna forma mocno utrudnia odbiór. 

Dzięki i wybacz ale ja nie jestem z Polski i dopiero się go uczę :3 oraz z czasem się nauczę co i jak na tym forum.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sportowy świrze!

27 minut temu Adek Fang napisał:

(...) ale ja nie jestem z Polski i dopiero się go uczę :3 oraz z czasem się nauczę co i jak na tym forum.

W takim razie skąd jesteś i jak długo uczysz się Polskiego? c: 

Jaki jest twój ulubiony fanfik?

 

I jestem też pewny, że odnajdziesz tutaj jakiś fajnych znajomych ;). Baw się dobrze!

 

Ps. Twoje tło na profilu jest troszkę niewyraźne :P 

Edytowano przez Zexel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Zexel napisał:

Witaj sportowy świrze!

W takim razie skąd jesteś i jak długo uczysz się Polskiego? c: 

Jaki jest twój ulubiony fanfik?

 

I jestem też pewny, że odnajdziesz tutaj jakiś fajnych znajomych ;). Baw się dobrze!

Polskiego uczę się od 1,5 roku i mój ulubiony fanfik to Fallout Equestria. I jestem z USA.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Adek Fang napisał:

Polskiego uczę się od 1,5 roku i mój ulubiony fanfik to Fallout Equestria. I jestem z USA.

Bardzo dobrze ci idzie porozumiewanie się po polsku :D. Kto cię namówił na naukę tego języka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zexel napisał:

Bardzo dobrze ci idzie porozumiewanie się po polsku :D. Kto cię namówił na naukę tego języka?

Sam się namówiłem mam kilkunastu kumpli z polski ale nie chciało im się pisać po angielsku XD.

 

godzinę temu Maniek napisał:

Witaj na forum, życzę miłej zabawy. W wolnym czasie polecam zapoznać się z regulaminem ;)

Ok potem się zapoznam ale teraz wiesz nauka, Fan fiction itd :).

 

godzinę temu Ksavi napisał:

Witaj :) 

Miło mi poznać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty szczęściarzu, myślałem kiedyś o pojechaniu na bronycona do USA. Ale stwierdziłem jednak, że trochę za drogo by wyszło. W sumie jakby się tak zastanowić do do Niemiec wcale tanio też by nie wyszło, a bezpiecznie to tam nie jest.

 

Sam się chciałem zapytać skąd jesteś i skoro chcesz poznawać bronies i pegasisters to chciałem zaproponować ponymeety. Ale widzę, że zły kraj.:fluttershy4:

 

No i standardowo Witam.

Edytowano przez Cahan
spacje
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu Major Degtyarev napisał:

Siemanko :pinkie: Mam kilka pytanek :rd10: 

1.Uprawiasz może jakiś sport?

2.Słuchasz może Hip Hopu albo słowiańskiego folku? 

3.Grałeś w Stalkera albo Metro? 

I to tyle baw się dobrze :pinkie:

Ok odpowiem na nie.

1. Umm... jak zaliczasz e-sport i piłkę nożną.

2. Nie nie słucham wolę Rap i Rock.

3. Grałem w oby dwie gry i nawet zarombista fabuła.

Dzięki :).

28 minut temu pepeh napisał:

Ty szczęściarzu,myślałem kiedyś o pojechaniu na bronycona do USA.Ale stwierdziłem jednak,że trochę za drogo by wyszło.W sumie jakby się tak zastanowić do do Niemiec wcale tanio też by nie wyszło,a bezpiecznie to tam nie jest.

 

Sam się chciałem zapytać skąd jesteś i skoro chcesz poznawać bronies pegasisters to chciałem zaproponować ponymeety.Ale widzę,że zły kraj.:fluttershy4:

 

No i standardowo Witam.

Heh nie mam jak bo aktualnie jeszcze mieszkam w Poznaniu (okolice) i zawsze jestem na PGA i miło mi cb poznać (wybaczcie jeśli błędy)

 

EDIT:

Ktoś może słyszał co się stało w Hollyweed XD

Edytowano przez Cahan
Dokleiłam zawartość poniższego posta, który usuwam w niebyt
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie pisać posta pod postem jeśli nie minęły 24 godziny (i jeśli nie chcemy wstawić czegoś sensownego). Następne takie złamanie regulaminu zostanie odpowiednio nagrodzone. Na przyszłość polecam opcję edycji posta.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu Cahan napisał:

Proszę nie pisać posta pod postem jeśli nie minęły 24 godziny (i jeśli nie chcemy wstawić czegoś sensownego). Następne takie złamanie regulaminu zostanie odpowiednio nagrodzone. Na przyszłość polecam opcję edycji posta.

Ok,ok przepraszam nie chciałem nic złego zrobić ;(.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...