Skocz do zawartości

Cluvrowa radosna twórczość


Cluvry

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim! :twilight2:

Pomyślałem, że to dobra pora, by w końcu odważyć się wstawić tutaj moje prace :D Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych na podróż po mojej amatorskiej galerii i z góry dziękuję za szczere oceny :twiblush2:

Pomyślałem, że prace wstawię od najstarszej do najnowszej, by było widać (albo i nie) jakiś postęp.

 

starchaser_by_cluvry-dafctyt.png

 

applejack_by_cluvry-dafcu9b.png

 

rainbow_dash_by_cluvry-das6egx.png

 

fluttershy_and_bird_by_cluvry-dau5ad8.pn

 

I to by w sumie było na tyle z tych wartych pokazania ;) Wiem, że mam dość niechlujny styl i pozostawiam dużo niedociągnięć i ostrych krawędzi... Na początku chciałem to zwalić na fakt, że nie rysuję za długo na tablecie, ale nie ma co się oszukiwać, to zdecydowanie kwestia lenistwa :twiblush:

 

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niechlujny? Nie wiem, nie powiedziałbym. Na pewno brak im większych detali, ale jak dla mnie, są one wykonane starannie.

Może oprócz tych detali, mógłbym uczepić się jeszcze teł, które, bez obrazy, są proste jak konstrukcja cepa. A może one takie właśnie miały być? Jest miejsce na progres

Poza tym, tak jak napisałem poprzednio, Twoje prace są na prawdę ładne i przyjemne dla oka.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ;) Tła rzeczywiście są banalnie proste i powinienem pomyśleć nad rozwojem w tym kierunku. Do tej pory traktowałem je bardzo po macoszemu, ponieważ wolałem się skupić na poprawie stylu rysowania postaci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FirstChoice napisał:

Masz ładny styl, podoba mi się pierwsza postać, jest fajnie zaprojektowana. To Twój OC'ek?

 

Posiadasz może DeviantArta?

 

Dziękuję :twilight2: Tak, to moja OC'ka (Nie jestem pewien, czy mogę to odmieniać przez rodzaj, ale tak mam w nawyku) ;>

Posiadam, aczkolwiek wstawiłem tu wszystko, co się tam póki co znajduje :D http://cluvry.deviantart.com/

 

3 minuty temu BrainDev napisał:

Bardzo ładne rysunki. Tak trzymaj

Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka

 

Dzięki wielkie :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Maffle Fluff napisał:

Yup bardzo ładnie :) 

 

A może jakaś Twi? :v 

 

 

 

Dziękować ^^ To jest właśnie paradoks, że do tej pory nie narysowałem porządnie swojej ulubionej postaci :rainderp: Mam dużo szkiców, ale żaden ostatecznie nie spodobał mi się na tyle, żeby go dokończyć. Oczywiście kiedyś zrobiłem parę prac z Twi... ale wtedy jeszcze raczkowałem w rysowaniu, więc się nie liczy :twilight2:  Ostatnio cały czas mam chęć narysować w przyzwoity sposób Starlight Glimmer, więc to chyba za nią się wezmę w pierwszej kolejności, a potem za Twilight ;3

 

7 minut temu BrainDev napisał:

Nie ma sprawy :twilight2: chętnie Cię dodam do watcherów 

 

Dziękuję jeszcze raz :twiblush2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsprzecznie najlepsza jest AJ, bardzo ładna kreska, dobre proporcje. Doczepię się mimiki, popracuj trochę nad nią. No i nad oczami, polecam cieniować gałki i przyciemniać kolor tęczówki w zależności od światła.

Poćwicz i może wypracujesz bardzo fajny, komiksowy styl.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu GoForGold napisał:

Bezsprzecznie najlepsza jest AJ, bardzo ładna kreska, dobre proporcje. Doczepię się mimiki, popracuj trochę nad nią. No i nad oczami, polecam cieniować gałki i przyciemniać kolor tęczówki w zależności od światła.

Poćwicz i może wypracujesz bardzo fajny, komiksowy styl.

 

Dzięki wielkie za rady, wezmę się za mimikę i oczy, jak również tła o których wspomniał kolega na początku ;> Dążę właśnie do takiego komiksowego stylu :fluttershy4: Kiedyś starałem się rysować bardziej... realistycznie? Jednak to nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne rysunki. W niektórych miejscach wydaje mi się, że można by poprawić kreskę i popracować nad tłem. Reszta wydaje mi się ok. :D 

W jakim programie rysujesz?

btw mogłeś wcześniej  założyć temat. Pamiętam, że dołączyłeś tu pewien czas temu. :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję :D Rysuję w SAI'u.

To prawda, jestem tu już od jakiegoś czasu, ale nie chciałem wcześniej zakładać tematu, ponieważ po prostu nie miałem jeszcze czego pokazywać :twiblush2: Pomyślałem, że zrobię to za jakiś czas, kiedy będę już miał przynajmniej 4 porządne (jak na moje standardy) prace. Przed tym co wstawiłem tutaj rysowałem dużo, ale... No cóż, to była dużo gorsza jakość :D 

BTW, Miło mi, że mnie pamiętasz :twilight2:

 

Edit: Starlight zakończona ;) Wiem, że znowu tło jest proste jak budowa cepa, ale wydaje mi się, że tym razem właśnie takie pasuje :twiblush:

marching_proud__by_cluvry-daudohl.png

Edytowano przez Cluvr
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza ile narysujesz, ważne żebyś był zadowolony. ;)

Thursday, January 05, 2017 at 19:26 Cluvr napisał:

BTW, Miło mi, że mnie pamiętasz :twilight2:

 

Edit: Starlight zakończona ;) Wiem, że znowu tło jest proste jak budowa cepa, ale wydaje mi się, że tym razem właśnie takie pasuje :twiblush:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

marching_proud__by_cluvry-daudohl.png

 

Mam w miarę dobrą pamięć. Jak chcesz pogadać, popykać czy coś to pisz na pw.

Starlight ma fajny cień, ale nogi sa za chude i nos trochę za vardzo odstający. Kolory mi się podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu Gringo37 napisał:

Mniejsza ile narysujesz, ważne żebyś był zadowolony. ;)

Mam w miarę dobrą pamięć. Jak chcesz pogadać, popykać czy coś to pisz na pw.

Starlight ma fajny cień, ale nogi sa za chude i nos trochę za vardzo odstający. Kolory mi się podobają.

Wiadomo, jakość zawsze ponad ilość :twilight2: Wysłałem Ci zaproszenie na Steamie :>

 

30 minut temu Maffle Fluff napisał:

Starlight skończona to teraz Twi? :lunaderp:

 

Ps. Możesz dać jej skarpetki? :fluttershy4:

 

Mam akurat w głowie ambitny (może nawet zbyt ambitny jak na moje możliwości) pomysł, do którego skarpetki w sumie nie za bardzo pasują, ale sam bardzo lubię kucyki w nie ubrane, więc wychodzi na to, że mam już plan na dwie prace :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pora na pracę, której jakość padła niestety częściowo ofiarą niedoboru czasu z powodu zaliczeń, a częściowo mojego podłamania, że nie umiem zrobić tego tak ładnie, jak bym chciał. Zamarzył mi się crossover moich ulubionych postaci z trzech ukochanych universów :D Cóż, jak zobaczycie niżej muszę popracować nad rysowaniem wielu elementów i wytrwałością. Przed Państwem Toriel, Twilight i Trunks! (Wszyscy na T... Przypadek? x3) 

 

twilight__toriel_and_trunks_by_cluvry-da[/img]

 

 

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@BeckerProPl (official)

Bardzo dziękuję ;3

 

@Maffle Fluff

Wiesz co, tak w sumie pomyślałem, że tamta Twi jest dość... Bez wyrazu? Uznałem, że zrobię coś lepszego :twilight2:

Specjalnie dla Ciebie z dedykacją

 

twi_in_hoodie_by_cluvry-db1qtzq.png

Mam nadzieję, że zmiana skarpetek na bluzę Ci nie przeszkadza :D Nie chciałem robić drugi raz tego samego.

Edytowano przez Cluvr
  • +1 6
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...