Skocz do zawartości

Cluvrowa radosna twórczość


Cluvry

Recommended Posts

28 minut temu FirstChoice napisał:

Przyjmujesz zamówienia?

To najlepszy komplement, jaki mogłem przeczytać :rd6:

Chętnie narysuję dla Ciebie co będziesz chciał, jeśli tylko nie przeszkadza Ci, że to może trochę potrwać. :twiblush:

Jeśli nie, to napisz mi na privie, co to ma dokładnie być :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Cluvr napisał:

To najlepszy komplement, jaki mogłem przeczytać :rd6:

Chętnie narysuję dla Ciebie co będziesz chciał, jeśli tylko nie przeszkadza Ci, że to może trochę potrwać. :twiblush:

Jeśli nie, to napisz mi na privie, co to ma dokładnie być :D 

 

Ok, odezwę się.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Maffle Fluff napisał:

Wow 

Mega art. Mam nadzieję, iż się nie obrazisz jeżeli ustawię to sobie na profilowe :) 

Dzięki wielkie :D Obrazić? Właśnie przeciwnie, cieszę się, że aż tak Ci się spodobał :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta Twilight to na pewno ma to coś :RPHVO: Przypomina mi trochę dziewczyny z amerykańskich colleg'y, bo one właśnie nosiły bluzy tego typu (fajny byłby jakiś napis lub wyhaftowany herb szkoły Celestii ) Jeśli mam się do czegoś przyczepić to wydaje mi się, że nieco pogubiłeś się z ta gra świateł i cieni, ale myślę, że mało kto zrobiłby to idealnie. Czekam na więcej twoich artów. Masz zajefajny styl, który doskonalisz z pracy na pracę. :rdblink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Korund napisał:

No ta Twilight to na pewno ma to coś :RPHVO: Przypomina mi trochę dziewczyny z amerykańskich colleg'y, bo one właśnie nosiły bluzy tego typu (fajny byłby jakiś napis lub wyhaftowany herb szkoły Celestii ) Jeśli mam się do czegoś przyczepić to wydaje mi się, że nieco pogubiłeś się z ta gra świateł i cieni, ale myślę, że mało kto zrobiłby to idealnie. Czekam na więcej twoich artów. Masz zajefajny styl, który doskonalisz z pracy na pracę. :rdblink:

 

 

Wielkie dzięki za opinię :twilight2:

To prawda, pogubiłem się przy cieniowaniu. Początkowo planowałem na całej Twi wykorzystać trójstopniowe cieniowanie (Takie jak na bluzie) ale wtedy te problemy były jeszcze bardziej widoczne. 

Jeszcze raz dziękuję. Każda pozytywna opinia napełnia mnie niesamowitą motywacją :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
6 minut temu Cluvr napisał:

Dziękuję :D 

Używam tabletu Wacom One. Najlepszy stosunek ceny do jakości dla początkującego :D 

Wacom One Small projektowany przez Kasie Wilk. Taki czarno zielony?

Edytowano przez BeckerProPl (official)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Cluvr napisał:

Tak szczerze, to nie wyceniam :D Póki co wydaje mi się, że jestem za słaby, żeby brać od ludzi pieniądze za moje wypociny. Nie uważam żeby były warte więcej niż dobre słowo :twilight2:

Ja bym dał trzy dychy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.03.2017 at 21:55 WhiteHood napisał:

A ja dobre słowo. Targować się trzeba.

 

 

No i tu pojawia się dylemat, co tak naprawdę jest więcej warte... Szczere dobre słowo, czy trzy dychy? :crazytwi2:

Edytowano przez Cluvr
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Cluvr napisał:

 

No i tu pojawia się dylemat, co tak naprawdę jest więcej warte... Szczere dobre słowo, czy trzy dychy? :crazytwi2:

Podbijaj do pięciu. Nie daj się naciągnąć. Twoje rysunki to nie dwie kreski na krzyż. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu Gringo37 napisał:

Podbijaj do pięciu. Nie daj się naciągnąć. Twoje rysunki to nie dwie kreski na krzyż. 

Święta prawda XD.

Edytowano przez BeckerProPl (official)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...