Skocz do zawartości

Pseudozorganizowany Wrocławski Ponymeet


Venti

Recommended Posts

Cześć! 
Z okazji rocznicy mojego pierwszego meeta zapraszam Was wszystkich na nowe wydarzenie! Już 25 lutego odbędzie się meet pseudozorganizowany we Wrocławiu, który będzie meetem regionalnym. Dodam jeszcze tylko, że organizatorów będzie kilku. Nie zdradzam już więcej tajemnic! 

 

link do wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/307645849636672/

 

~Wasza Venti

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

na pewno umieściłaś dobry link? Po wejściu w niego FB pokazuje "Nie znaleziono strony".

 

46 minut temu Venti napisał:

Dodam jeszcze tylko, że organizatorów będzie kilku.

 

Z drugiej strony powodzenia, wrocławscy organizatorzy ( lub organizatorki) bywają chamscy i fałszywi, mam nadzieje, że na takich nie trafisz.

 

Może się pojawię, zależnie od organizatorów. Będą gdzieś wcześniej ogłoszeni?

 

PS Swoją drogą jesteś jakimś nowym organizatorem prawda? Nie zrozum mnie źle, ale pierwszy raz widzę Twój nick i znikąd go nie kojarzę. ;)

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FirstChoice napisał:

na pewno umieściłaś dobry link? Po wejściu w niego FB pokazuje "Nie znaleziono strony".

 

Z drugiej strony powodzenia, wrocławscy organizatorzy ( lub organizatorki) bywają chamscy i fałszywi, mam nadzieje, że na takich nie trafisz.

 

Może się pojawię, zależnie od organizatorów. Będą gdzieś wcześniej ogłoszeni?

 

PS Swoją drogą jesteś jakimś nowym organizatorem prawda? Nie zrozum mnie źle, ale pierwszy raz widzę Twój nick i znikąd go nie kojarzę. ;)

 

Link jest dobry, po prostu wydarzenie jest zorganizowane na grupie - jeśli do niej nie należysz, to Ci się nie otworzy. 

Nie do końca wiem o co Ci chodzi z byciem chamskim i fałszywym wśród organizatorów, raczej się z tym nie spotkałam. 

Tak, organizatorzy będą wcześniej ogłoszeni.

Nowym? Jak pisałam - organizuję już od roku, a mój największy meet to był dotychczas VIII Wrocławski, może kojarzysz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Venti napisał:

Nie do końca wiem o co Ci chodzi z byciem chamskim i fałszywym wśród organizatorów, raczej się z tym nie spotkałam. 

 

Nowym? Jak pisałam - organizuję już od roku, a mój największy meet to był dotychczas VIII Wrocławski, może kojarzysz. :)

 

Dobra wszystko jasne. ;)

 

Hm... zgodzę się z tym, że się nie spotkałaś ( ciężko się spotkać samym ze sobą), ale że nie wiesz co to być chamskim i fałszywym organizatorem to już lekkie kłamstewko z Twojej strony. ;)

 

VIII kojarze ale tak się składa, że to akurat jedyny "większy" meet na którym nie byłem. Jeśli dobrze pamiętam chyba byłem wtedy za granicą ( na szczęście).

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

 

Dobra wszystko jasne. ;)

 

Hm... zgodzę się z tym, że się nie spotkałaś ( ciężko się spotkać samym ze sobą), ale że nie wiesz co to być chamskim i fałszywym organizatorem to już lekkie kłamstewko z Twojej strony. ;)

 

VIII kojarze ale tak się składa, że to akurat jedyny "większy" meet na którym nie byłem. Jeśli dobrze pamiętam chyba byłem wtedy za granicą ( na szczęście).

 

Nie chcę wywoływać żadnej gównoburzy ale niespecjalnie wiem o czym mówisz, nawet się nie znamy. Fałszywym sądzę można być wobec osób bliżej znanych, więc to się troszkę wyklucza. Chyba doszło tutaj do jakiejś pomyłki, proponuję to załatwić prywatnie, a nie na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Venti napisał:

 

Nie chcę wywoływać żadnej gównoburzy ale niespecjalnie wiem o czym mówisz, nawet się nie znamy. Fałszywym sądzę można być wobec osób bliżej znanych, więc to się troszkę wyklucza. Chyba doszło tutaj do jakiejś pomyłki, proponuję to załatwić prywatnie, a nie na forum.

 

Niestety, ale znamy się. Po drugie są ludzie którzy potrafią pokazać się z jak najgorszej strony już od samego początku więc myślę, że to już wystarczająco świadczy o człowieku. Ja do każdego nieznajomego jestem na początku miły- potem traktuje tylko z wzajemnością. A jeśli ktoś nieznajomy- od samego początku jak przychodzisz na JEGO MEET- Cię atakuje i do samego końca odnosi się do Ciebie chamsko i z dystansem to nie zamierzam być dłużny. ;)

 

Już nie będę więcej offtopował, tak czy inaczej życzę powodzenia w organizacji ( niestety region dolnośląski to nie łatwa sprawa. I swoją drogą to też mój region więc dobrze by było jakby fandom tutaj jednak był aktywny i coś się działo).

 

Ja? Nie pojawię się na pewno ( myślę, że to uszczęśliwi nas po równo więc już pierwszy sukces zaliczyłaś).

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, FirstChoice said:

 

Niestety, ale znamy się. Po drugie są ludzie którzy potrafią pokazać się z jak najgorszej strony już od samego początku więc myślę, że to już wystarczająco świadczy o człowieku. Ja do każdego nieznajomego jestem na początku miły- potem traktuje tylko z wzajemnością. A jeśli ktoś nieznajomy- od samego początku jak przychodzisz na JEGO MEET- Cię atakuje i do samego końca odnosi się do Ciebie chamsko i z dystansem to nie zamierzam być dłużny. ;)

 

Już nie będę więcej offtopował, tak czy inaczej życzę powodzenia w organizacji ( niestety region dolnośląski to nie łatwa sprawa. I swoją drogą to też mój region więc dobrze by było jakby fandom tutaj jednak był aktywny i coś się działo).

 

Ja? Nie pojawię się na pewno ( myślę, że to uszczęśliwi nas po równo więc już pierwszy sukces zaliczyłaś).


Parafrazując klasyka: "A Świdnica ma ból dupy..."

A co do @Venti to nie mogę o niej złego słowa powiedzieć, a byłem na kilku jej meetach, jak i jechałem z nią na kilka delegacji. Nie wiem o co ci chodzi człowieku...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Baatochan napisał:


Parafrazując klasyka: "A Świdnica ma ból dupy..."

A co do @Venti to nie mogę o niej złego słowa powiedzieć, a byłem na kilku jej meetach, jak i jechałem z nią na kilka delegacji. Nie wiem o co ci chodzi człowieku...

 

Czyli jednak ktoś dalej chce offtopować.

 

Może dla Ciebie była miła. O co mi chodzi? Przeczytaj dokładnie mój post i wyciągnij wnioski.

 

Po drugie ciekawe czy ty byś miał "ból dupy" jeśli przychodzisz na pewnego meeta jako nowy a traktują Cię jak śmiecia. ;)

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venti robi meeta? Świetnie, na pewno postaram się wpaść. Mam bardzo dobre wspomnienia z tego w którym miałem przyjemność uczestniczyć.

 

FirstChoice - albo się uspokoisz albo zostaniesz uspokojony. Bez osobistych wycieczek.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Dolar84 napisał:

Venti robi meeta? Świetnie, na pewno postaram się wpaść. Mam bardzo dobre wspomnienia z tego w którym miałem przyjemność uczestniczyć.

 

FirstChoice - albo się uspokoisz albo zostaniesz uspokojony. Bez osobistych wycieczek.

 

Nie rozumiem co myślisz przez "uspokoisz się". Nie przypominam sobie kiedy ostatnio byłem niespokojny.

 

Chyba, że wyrażanie własnej opinii na temat ponymeeta i organizacji do dla Ciebie "niespokój", to dobrze, wedle życzenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu FirstChoice napisał:

 

Nie rozumiem co myślisz przez "uspokoisz się". Nie przypominam sobie kiedy ostatnio byłem niespokojny.

 

Chyba, że wyrażanie własnej opinii na temat ponymeeta i organizacji do dla Ciebie "niespokój", to dobrze, wedle życzenia. ;)

 

Wyrażanie własnej opinii nie. Robienie jej w obraźliwy sposób, taki jak tutaj już tak. Szczególnie nazywanie kogoś "osobą chamską i fałszywą". Jak dla mnie to jest obraza i jeżeli zostanie zgłoszona, to z pewnością zostanie potraktowana odpowiednio.

 

Edit: I jak widać została zgłoszona i odpowiednio potraktowana.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przypominam iż na forum nadal obowiązuje regulamin. Niezależnie od tego co działo się na meetach itp. na forum nie będzie pobłażania dla atakowania innych użytkowników. Moderacja będzie działać stosownie do sytuacji jaka zaistniała na forum, głównie przez wzgląd na fakt, że nie wiemy co działo się w owym czasie na meecie. W naszej gestii nie leży rozpatrywanie osobistych animozji, takie rzeczy należy wyjaśnić sobie albo na kolejnym meecie w cztery oczy, bądź na PW, a nie w publicznym wątku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Dolar84 napisał:

Edit: I jak widać została zgłoszona i odpowiednio potraktowana.

 

Masz rację. :< 3 punkty ostrzeżenia, które wygasną zanim napiszę chociażby kolejnych kilka postów na tym forum.

 

Strasznie mi przykro, już nie wiem co ze sobą zrobić! Jak ja to teraz przeżyje? Przyjmij przeprosiny od niewiernego.

 

Bez odbioru.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu Venti napisał:

Cześć! 
Z okazji rocznicy mojego pierwszego meeta zapraszam Was wszystkich na nowe wydarzenie! Już 25 lutego odbędzie się meet pseudozorganizowany we Wrocławiu, który będzie meetem regionalnym. Dodam jeszcze tylko, że organizatorów będzie kilku. Nie zdradzam już więcej tajemnic! 

 

link do wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/307645849636672/

 

~Wasza Venti

A dla bezfejsowych info?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to garść pierwszych informacji:

1. Wszystkie osoby chętne do prowadzenia prelekcji/panelu/dyskusji proszone są o zgłoszenie się do mnie w wiadomości prywatnej lub napisania emaila na ten adres: [email protected]

2. Miejsce prawdopodobnie zostanie potwierdzone w nadchodzącym tygodniu, razem z godzinami trwania wydarzenia.

3. Meet będzie miał charakter regionalny, raczej luźny. Będzie kilka zaplanowanych paneli, przewidujemy planszówki, miejsce dla osób chętnych porysować i jeszcze kilka innych atrakcji.

4. Oczywiście będzie obowiązywać opłata za wejście - jest to konieczne ze względu na to, że trzeba pokryć koszty wynajmu. Z tej racji na pewno będziecie mogli również cieszyć się unikatowymi identyfikatorami ;)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu PaniczDemek napisał:

Niestety nie mam ani facebooka ani nie jestem z Wrocławia czy w tej sytuacji nie mogę przyjść na meeta ?

:/

 

To, że nie masz Facebooka nic nie znaczy, po to piszę też o wydarzeniu na forum, żeby dowiedziało się o nim więcej ludzi :D

Nie jesteś z Wrocławia - generalnie meet jest dedykowany do Wrocławia i okolic, czyli mniej-więcej dolnego śląska (meet regionalny). Jeśli nie jesteś stąd, ale bardzo chcesz przyjść - przecież nikomu nie zabronię. Przyjmiemy z otwartymi ramionami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PaniczDemek napisał:

O tuż z dolnego śląska jestem ale problem polega na tym że nie wiem gdzie i od której do której bo muszę mieć facebooka by dołączyć do grupy i przeczytać gdzie i od której do której

 

Jak pisałam wyżej - godziny nie są jeszcze potwierdzone i nigdzie nie ma o nich informacji. Jak tylko będą pewne to informacja pojawi się również tutaj. Na Facebooku i forum znajduje się taka sama ilość informacji o wydarzeniu i jeśli będziesz śledził tutaj, to na pewno nic Cię nie ominie :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...