Skocz do zawartości

Premiera filmu My Little Pony: The Movie


Wuchta

Recommended Posts

Chciałbym zapytać się już z wyprzedzeniem:

Wybieracie się na film do kina?

Może jest jakaś szansa, żebyśmy wybrali się grupą na jakiś seans? Myślę, że byłoby fajnie.

 

(I wiem, to jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek planować, ale możecie przynajmniej wyrazić swoje chęci)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu Cahan napisał:

Nie za bardzo wybiegasz w przyszłość :rdblink:?

Z pewnością, ale to dlatego, że jestem bardzo ciekaw co będzie w tym filmie. Nie mogę się doczekać.

 

Ale myślę, że masz rację, to jeszcze nie czas na te pytania.

Edytowano przez Wuchta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film będzie w kinach, czy to tylko spekulacje? Z tego co pamiętam, tylko jedna część Equestria Girls była u mnie w kinie i to bodajże w kiepskich godzinach. 

Mimo tego z chęcią obejrzę. :yay:

4 godziny temu Rapid napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

maxresdefault.jpg

Jeżeli będzie taka grafika/animacja...to...wyczuwam dobry seans.

Nie za dużo jest już źrebaków-alikornów? :crazytwi3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Gringo37 napisał:

Film będzie w kinach, czy to tylko spekulacje? Z tego co pamiętam, tylko jedna część Equestria Girls była u mnie w kinie i to bodajże w kiepskich godzinach. 

Mimo tego z chęcią obejrzę. :yay:

Nie za dużo jest już źrebaków-alikornów? :crazytwi3:

Może właśnie o tym będzie film, na początku się nim stanie, potem będą ogarniać jak do tego doszło..."źrebak alikornem cooooo, jak to możliwe, Twilight zrób coś szybko, tak nie może być!" i inne teksty tego typu będą latać. Na koniec jakaś akcja, może i antagonista, wybuchy strzały...może ktoś zginie:shrug:, i na koniec Apple B będzie normalna.I to jest dobry film!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Rapid napisał:

Może właśnie o tym będzie film, na początku się nim stanie, potem będą ogarniać jak do tego doszło..."źrebak alikornem cooooo, jak to możliwe, Twilight zrób coś szybko, tak nie może być!" i inne teksty tego typu będą latać. Na koniec jakaś akcja, może i antagonista, wybuchy strzały...może ktoś zginie:shrug:, i na koniec Apple B będzie normalna.I to jest dobry film!

Znowu będzie trzeba ocalić Equestrię... brzmi niewiarygodnie znajomo, a mimo tego jestem wielce ciekaw samego filmu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.01.2017 at 16:01 Lyokoheros napisał:

W sumie wspólne wyjście nie byłoby złym pomysłem. Ktoś planuje się wybierać w Poznaniu?

Jesteś człowiekiem, którego szukam :D (Mam zapłon, wiem). Pomysł świetny i znam co najmniej dwie inne osoby z Poznania, które chętnie by się wybrały :)

Szczerze to wątpię, żeby Sunset pojawiła się gdziekolwiek poza Equestria Girls... Chyba poniekąd po to, by wypełnić siódme miejsce wprowadzili na stałe Starlight. Przynajmniej tak mi się wydaje.

godzinę temu Wuchta napisał:

No, widziałem. Przepiękne.

 

.MV5BMTI1NDU0MzAwN15BMl5BanBnXkFtZTcwMDE5

 

Rozwaliłeś mnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Cluvr napisał:

Chyba poniekąd po to, by wypełnić siódme miejsce wprowadzili na stałe Starlight. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Zajmowanie przez Starlight miejsca dla Sunset to najgorszy możliwy kierunek wykorzystania tej postaci. 

Po za tym wiesz, akurat właśnie obecność Starlight daje świetną okazje na wprowadzenie Sunset w sposób pozwalający nie martwić się o to czy ktoś oglądał filmy Equestria Girls czy nie. Nie mówiąc o tym, że ich potencjalna relacja to kolejny fajny wątek jaki może wyniknąć z powrotu Sunset. 

No i co do wybrania to tu dodam, że w sumie i tak nie wybierałbym się tak zupełnie sam, bo jeszcze z moim młodszym bratem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...