Skocz do zawartości

Kiedy będzie najbliźszy Ponymeet?


Crystal Dashie

Recommended Posts

Hejo ^^

Zawsze chciałam iść na Ponymeet... więc chciałabym się zapytać: Kiedy będzie najbliższy w Małopolsce lub w pobliskich województwach? Daję to do tematu w Małopolsce, bo to moje wojewółdztwo. 

Mieszkam w Niemczech, więc w Polsce będę następnym razem tak gdzieś od 10 do 23 Kwietnia. 

Jakby co to jestem w Polsce w okolicach Wadowic, ale do Krakowa itp. chętnie pojadę ^^ Nawet do Warszawy jeśli będzie taka potrzeba xD

Byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś to napisał! 

 

A teraz Flutter idzie odrobić lekcje z Niemca bo miała 9 lekcji i była zmęczona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu FlutterDash1006 napisał:

Hejo ^^

Zawsze chciałam iść na Ponymeet... więc chciałabym się zapytać: Kiedy będzie najbliższy w Małopolsce lub w pobliskich województwach? Daję to do tematu w Małopolsce, bo to moje wojewółdztwo.

 

Małopolskie to robi prawie najlepsze meety więc masz szczęście. I mam tutaj na myśli Krakowski Ponymeet. Mimo, że ostatni trochę odbiegał jakościowo od poprzednich edycji i tak było super.

 

Polecam dołączyć do grupy na Facebooku typu. Bronies Kraków itp. i tam można na pewno wyczaić więcej informacji niż tutaj. Organizator meetów w Krakowie wchodzi na MLPPolska w sumie tylko po to, żeby je ogłosić kilka tygodni przed. Na razie na meet się nie znosi bo w sumie nie dawno był, ale kto wie. ;)

 

PS A wspomniałaś, że pobliskie województwa też mogą być. Ma być organizowany meet na śląsku w późniejszą wiosną, więc może też Cię to zainteresować. Więcej informacji dostaniemy wkrótce.

 

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.01.2017 at 06:22 FirstChoice napisał:

 

Małopolskie to robi prawie najlepsze meety więc masz szczęście. I mam tutaj na myśli Krakowski Ponymeet. Mimo, że ostatni trochę odbiegał jakościowo od poprzednich edycji i tak było super.

 

Polecam dołączyć do grupy na Facebooku typu. Bronies Kraków itp. i tam można na pewno wyczaić więcej informacji niż tutaj. Organizator meetów w Krakowie wchodzi na MLPPolska w sumie tylko po to, żeby je ogłosić kilka tygodni przed. Na razie na meet się nie znosi bo w sumie nie dawno był, ale kto wie. ;)

 

PS A wspomniałaś, że pobliskie województwa też mogą być. Ma być organizowany meet na śląsku w późniejszą wiosną, więc może też Cię to zainteresować. Więcej informacji dostaniemy wkrótce.

 

A ok, dziękuję za odpowiedź :) Nie mam niestety konta na Facebooku, ale chyba da się sprawdzać grupy bez kont, więc jak tak na pewno sprawdzę. I jeśli w Małopolsce w ferie nie będzie Ponymeet'u, może pojadę do Śląska ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...