Skocz do zawartości

Druga Equestriańska wojna o pizzę- propozycje gier


Sosna

gierki  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Strzelanki

    • Ace of Spades Classic
    • TDM
      0
    • Combat Arms
      0
    • Team Fortress 2
    • Palladins
    • Sven Co-op
      0
    • C.S 1.6
    • Warface
  2. 2. MOBA

  3. 3. Sandbox

  4. 4. Wyścigi

    • Racecar.io
    • Driving Speed 2
    • Live for Speed
  5. 5. Karcianki

  6. 6. Strategia

    • Starcraft 2 free trial
    • 0. A.D
  7. 7. Reszta

    • World of Tanks
    • World of Warships
    • WarThunder
    • Haxball
    • Elsword
    • Guild Wars 2
      0
    • Lambada Wars
      0
    • Tiger Knight: Empire War
      0
    • Duelyst
      0
    • Brawhalla


Recommended Posts

Witajcie. Startujemy z drugą Equestriańską wojną o pizzę, ale zanim to nastąpi trzeba wybrać gry, w których będzie toczył się bój o tytułową pizzę.  Zasady są następujące: do każdego gatunku, wymienionego niżej podajecie jedną, góra dwie gry komputerowe. Gry muszą być dostępne za darmo, ewentualnie nie kosztować więcej niż 3 euro. Muszą także posiadać działający multiplayer lub też możliwość postawienia dedykowanego serwera do takiej gry. 

Gatunki gier:

1.Strzelanina

2. MOBA

3. Karcianka

4. Strategia

5. Sandbox

6. Wyścigi

7. Platformówka

8. Sportowa

9. Bijatyka

10.  RPG/MMORPG

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza

Ja chyba przekopiuję z pierwszej edycji:

-Strzelanka: Ace Of Spades Classic (http://buildandshoot.com/) (możliwość założenia darmowego serwera, najprostsza strzelanka MMO w internecie)

-Sandboxy: Creativerse - darmowy minecraft dostępny na steamie

-Karcianki: Hearthstone, makao na kurniku, pretend you're xyzzy (xD)

-Czołgi arcade - WorldOfTanks

-Samolotowe - WarThunder

-Statki - WorldOfWarships

-strategie - Starcraft2

(popraw "sanbox" na sandbox @Sosna hehe)

Dodatkowe gry które mają dużo grupę fanów a są powyżej 3 euro:

>Overwatch

>Rocket League

No i "darmowe" gry które były prze pewien czas dostępne na humble:

>dirt 3

>dirt showdown (nie grałem)

 

@Lucas poprawiłem.

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza

Strzelanina - proponowałbym tradycyjny TDM. Wiem, że na UT2004 nie ma szans (a szkoda), ale może Quake 3?

Wyścigi - może tym razem tradycyjne wyścigi? Może znajdzie się coś darmowego. Pomyślę jeszcze.

Sportowa - co powiecie na Rocket League? Tutaj wystarczy 2 graczy (1v1). Poza tym, "konsolowcy" mogą grać z "PCtowcami". Wiem, że gra nie należy do najtańszych, ale jest warta swojej ceny.   

Link do komentarza
9 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Dodatkowe gry które mają dużo grupę fanów a są powyżej 3 euro na steamie:

>Overwatch

>Rocket League

Overwatch jest na Battle.net, a nie na Steamie... :v I jest za 40 euro. 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
2 godziny temu Sosna napisał:

1.Strzelanina

2. MOBA

3. Karcianka

4. Strategia

5. Sandbox

6. Wyścigi

7. Platformówka

8. Sportowa

9. Bijatyka

10.  RPG/MMORPG

1.Może Combat Arms? Darmowa, można zakładać darmowe pokoje o określonej liczbie graczy więc nie trzeba się będzie martwić o hakerów i spółkę.

2. Lol jest najbardziej uniwersalnym tutaj, więc chyba nie ma o czym gadać.

3. HS daje możliwość grania ładnych turniejów z podglądem, ale ma wadę w postaci każdy chętny musi zawczasu zrobić tutorial.

4. Szachy? xD Ale serio - gdyby się dało jakoś postawić serwer dla gier typu Warcraft 3 albo Red Alert 2 :/

5. MC ale nie free build. Coś bardziej a la arena, na dole lawa na górze gracze stoją na dircie 16x16x1 i mają diamentowe łopaty. Ostatni stojący wygrywa. Żeby się łopatami nie zatłukli dajcie im diamentowe zbroje i po sprawie :D

6. http://store.steampowered.com/app/539640/?snr=1_237_querypaginated__103

7. Pass - nie znam niczego co by się nadawało.

8. Pass

9. Pass

10. Postawić serwer wowa typu WotLK z ustawieniami instant 80, podstawowe ciuchy(albo i nie, zdecydujecie) i dajcie im się zabijać do woli.

Link do komentarza

4. Rozgrywki w Warcrafta 3 można byłoby śmiało prowadzić za pośrednictwem GameRangera albo innego tego typu programu, na przeszkodzie stoi jednak cena - wydaje mi się, że gra kosztuje więcej niż 3 euro, a to przecież jeden z podstawowych warunków, by gra była brana pod uwagę w tym evencie. Z drugiej strony, pewnie i tak ewentualni chętni do grania w Warcrafta 3 w II EWOP już go od dawna mają...

Link do komentarza
4 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

-Czołgi arcade - WorldOfTanks

-Samolotowe - WarThunder

-Statki - WorldOfWarships

Popieram, ostatnio nawet znowu zacząłem grać w Warthundera na nowym koncie.

 

1. Strzelanką może być stare dobre Team Fortress :)

Edytowano przez Wuchta
  • +1 1
Link do komentarza

Ooo fajnie, że zdecydowałeś się zorganizować drugą edycję. Tym razem gram od początku to może coś ugram ^^

1. ?Paladins'y?

2. Wiem, że wszyscy będą za LoL'em, ale ja bym proponował znowu HOTS'a :D Ewentualnie jakąś co nikt nie zna, żeby wypróbować nową grę i wyrównać szanse

3. Chyba każdy ma Hearthstone'a, więc czemu by w niego nie zagrać. Mogę ogarnąć drabinkę na challonge.com, bo już raz organizowałem klasowy turniej HS.

4. Fajnie byłoby ogarnąć jakąś szybką mapę do Heroes 3: Might and Magic

5. Znam tylko Minecraft'a, ale ostatni model rozgrywki się mi nie spodobał (choć wygrałem - musiałem się pochwalić :) ). Polecam taką minigre - latanie Elytrą z napędem za pomocą fajerwerków i strzelane z łuku (każdy gracz jest na jeden strzał). W sumie mam gotową mapę z command blockam'i, bo sobie na LAN coś takiego zrobiłem.

Na inne kategorie nie mam pomysłów.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
5 godzin temu Sosna napisał:

1.Strzelanina

2. MOBA

3. Karcianka

4. Strategia

5. Sandbox

6. Wyścigi

7. Platformówka

8. Sportowa

9. Bijatyka

10.  RPG/MMORPG

1. -

2. Proponuję HoTS'a :x

3. -

4. Heroes 3 byłoby naprawdę zarąbistym pomysłem, tyle, że rozgrywki w to zazwyczaj trwają bardzo długo, więc tak jak Bronek napisał, trzebaby ogarnąć jakąś szybką i sensowną mapę, o ile taka istnieje :v

5. Nic mi lepszego niż Minecraft nie przychodzi do głowy :/

6. Kiedyś The Crew za darmo było na UPlay'u. tylko wątpię czy wszyscy którzy uczestniczyć będą, będą go mieli. Ale polecam w każdym razie

7. -

8. -

9. -

10. Nie wiem czy rozgrywki w MMORPG mają sens, bo... jakby to "rozegrać"? :v

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza

Strzelanka - Sven-Coop chyba miał deathmatch'e i różne serwery pvp, możliwe że swoje też idzie stawiać.

No a z tych nie darmowych to wiadomo, polecam którekolwiek Wormsy, zdarzały się tanio w bundlach ale pewnie nie każdy ma, a normalnie przekraczają magiczny próg 3 złotych :P Jak coś mi wpadnie do głowy jeszcze to zedytuję.

Link do komentarza
godzinę temu Sosna napisał:

Tym razem to wy rzucacie nam w twarz propozycjami gier a my wybierzemy te najpopularniejsze z propozycji.

Czy odbędzie się głosowanie czy po prostu wybierzecie najpopularniejsze?

 

2 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Mam nadzieję, że nie będzie powtórki gier z zeszłej edycji (90% z nich mi nie przypadło do gustu :drurrp:).

@Sosna Dalej nie odpowiedziałeś na moje wyżej zadane pytanie :drurrp:

Link do komentarza

A co mi tam, wrzucę coś od siebie. Parę naciąganych tytułów. Jeszcze pytanie - czy cena na Allegro się liczy?

 

1. Strzelanka: Chyba jeśli już, to coś darmowego. Coś w stylu Combat Arms albo Warface. Counter Strike'i "troszkę" wykraczają poza cenę.

2. MOBA: League of Legends albo Heroes of the Storm dla "tradycyjnej" rozgrywki, Smite dla widoku trzecioosobowego, znad ramienia.

3. Karcianka: Albo Hearthstone, albo coś z kurnika. Może brydż?

4. Strategia: Pierwsze "nie wiem". Wormsy powinny być po taniości na Allegro jeśli ktoś chce czegoś szybkiego. Heroesy 3 to chyba każdy ma, ale trzeba, jak to już inni wspomnieli, skombinować jakąś szybką mapkę.

5. Sandbox: Nie będzie Minecrafta? To nie wiem. Może będzie to naciągane, ale można spróbować jakichś minigier w Garry's Mod, ale cena. Prop Hunt np. ma również wersję w Team Fortress 2.

6. Wyścigi: Z darmowych to może być Live for Speed lub Raceroom Racing Experience. Z płatnych to... FlatOut 2? Powinna być tania na Allegro, a mimo, że GameSpy nie działa, to fani znaleźli metodę na wskrzeszenie multiplayera.

EDIT: Dopiero teraz sobie uświadomiłem - te "darmowe" gry wyścigowe które wymieniłem to są praktycznie dema (z paroma samochodami i bardzo ograniczoną liczbą tras). Nie za bardzo ogarniam jak to jest z serwerami w LfS, ale RRE umożliwia pobranie narzędzia do tworzenia dedykowanych serwerów z poziomu Steama.

7. Platformówka: Jeśli chodzi o sieciowy multiplayer, to chyba tylko Jazz Jackrabbit 2. Chociaż w podobnych klimatach może być Soldat ale nie wiem czy to też można zaliczyć jako platformówkę. Można również spróbować czegoś niekonwencjonalnego i zrobić prowizoryczny konkurs speedrunowy w jakiejś starszej grze. Kto pierwszy zaliczy jakiśtam procent gry wygrywa. Ale najpewniej ciężko znaleźć taki tytuł, który by pasował wszystkim.

8. Sportowa: Tu kompletnie nie mam pojęcia. Tylko Rocket League mi wpada do głowy, ale nie ma mowy, żeby się zmieściło w tej cenie.

9. Bijatyka: Też się nie znam na tym gatunku. Kojarzę, że za 5€ na Steamie jest Divekick.

10.  RPG/MMORPG: Nie grałem w żadnego RPGa z multiplayerem, więc się nie wypowiem. A MMORPGi? Według mnie wymagają za dużo grindowania żeby z tego wycisnąć jakieś sensowne PvP.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...