Skocz do zawartości

Druga Equestriańska wojna o pizzę- propozycje gier


Sosna

gierki  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Strzelanki

    • Ace of Spades Classic
    • TDM
      0
    • Combat Arms
      0
    • Team Fortress 2
    • Palladins
    • Sven Co-op
      0
    • C.S 1.6
    • Warface
  2. 2. MOBA

  3. 3. Sandbox

  4. 4. Wyścigi

    • Racecar.io
    • Driving Speed 2
    • Live for Speed
  5. 5. Karcianki

  6. 6. Strategia

    • Starcraft 2 free trial
    • 0. A.D
  7. 7. Reszta

    • World of Tanks
    • World of Warships
    • WarThunder
    • Haxball
    • Elsword
    • Guild Wars 2
      0
    • Lambada Wars
      0
    • Tiger Knight: Empire War
      0
    • Duelyst
      0
    • Brawhalla


Recommended Posts

26 minut temu Fayer Storm 26 napisał:

No to fajnie. Pytanie czy będzie podział na dzrużyny czy sam na sam

 

 

 

Wszystkiego się dowiesz jak ogłosimy zawody. Na chwilę obecną zbieramy tylko i wyłącznie propozycje gier, które mogą (ale nie muszą) pojawić się na rozgrywkach.

  • +1 1
Link do komentarza

1.Team Fortress 2

2. League of Legends

3. Gwent

4. Tiger Knight: Empire War (to niby też pseudo moba ale walić :v)/ 0AD

5.---------------------------------

6.---------------------------------

7.---------------------------------

8.---------------------------------

9.---------------------------------

10.-------------------------------

 

Edytowano przez Maffle Fluff
  • +1 1
Link do komentarza
Gość Ziemowit
1.02.2017 at 21:26 Sosna napisał:

Za niedługo :v

Cóż za niezwykle mocno sprecyzowana odpowiedź. Detal na detalu.

23 godziny temu QuickStick napisał:

HearthStone jest darmowy

Mhm, HearthStone zacny jest i w dodatku darmowym. Popieram szanowną osobowość powyżej. Co do sportowej uprzedzam, że haxball raczej odpada, bo w trakcie Equestriańskiej wojny akurat będzie trwał turniej haxa (więc tutaj już uprzedzam wszelkie propozycje). Football Manager jest niestety za drogi, więc raczej tutaj pas i wątpię, aby znalazło się coś sportowego za darmo i z możliwością gry online, więc raczej wymazałbym tą kategorię (chyba, że coś jakimś cudem ktoś wymyśli).

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza

Ok dzisiaj przemielę wszystkie posty spiszę tytuły gier, które padły. Potem sprawdzę wszystko i zmodyfikuję najwyżej gatunki, bo chyba do niektórych nie padły wcale, ewentualnie dorzucę coś od siebie i zobię ankietę. Potem się z Decem dogada szczegóły i chyba będzie można startować. Acz przyszłość eventu będzie uzależniona od frekwencji na pierwszych rozgrywkach.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Nie pamiętam kolejność wymienionych gier ale powiem tak chciałbym zaproponować  gry takie jak np

1.Herthstone

2.Herosa of the storm

3.mincraft

Więcej gier nie znam bo nie jestem znawcą jakimś ale zaproponowałem to co sam gram bym zaproponował overwatch a ale to jest zbyt wielki koszt. I proszę nie czapiąć się kolejność bo pisze to o 22:00 czyli logiczne.Ale jak kogoś to razie to przepraszam serdecznie.

 

  • +1 1
Link do komentarza
20.02.2017 at 22:34 Fayer Storm 26 napisał:

Nie pamiętam kolejność wymienionych gier ale powiem tak chciałbym zaproponować  gry takie jak np

1.Herthstone

2.Herosa of the storm

3.mincraft

Więcej gier nie znam bo nie jestem znawcą jakimś ale zaproponowałem to co sam gram bym zaproponował overwatch a ale to jest zbyt wielki koszt. I proszę nie czapiąć się kolejność bo pisze to o 22:00 czyli logiczne.Ale jak kogoś to razie to przepraszam serdecznie.

 

 

1. Nie ma takiej gry, jest Hearthstone.
2. Nie ma takiej gry, jest Heroes of the Storm.
3. Nie ma takiej gry, jest Minecraft. #grammarnazi

 

A tak na poważnie - zapewne te propozycje padły, a Sosna już tytuły gier mieli, więc dalsze dodawanie jest bezcelowe raczej.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Ok dodałem ankietę, kilka propozycji odrzuciłem, ze względu na cenę.  Wiem, że trochę zaniedbałem ale cóż zajęty byłem. Tak, czy siak głosujecie do przyszłej niedzieli. Po tym czasie zadecyduję, kiedy odbędą się pierwsze rozgrywki

@edit

Teraz się skapłem, że ostatnia opcja powinna być wielkrotnego wyboru, co też poprawiłem

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ok nie było mnie tu trochę, jednak mówiąc całkowicie szczerze odechciało mi się organizować drugą edycję "Wojny" Na początku  jeszcze miałem zapał do tego, by to organizować, ale z biegiem czasu zapał ten słabł, aż w końcu całkowicie mi się odechciało. Dlatego chciałem przeprosić z góry wszystkich. Moja wina, że zrobiłem wam nadzieję, że druga edycja jednak się odbędzie i moja, że odechciało mi się organizacji.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...