Skocz do zawartości

Trochę moich rysunków MLP i nie tylko


Shios

Recommended Posts

Nie wiem totalnie co mam na razie powiedzieć bo rysunki jakie wrzuciłaś są wszystkie takie same pod względem cieniowania, pozycji i takich tam. Skrzydłą też maja takie same. Jedyne co się zmienia to kolor i grzywa, a i to szczerze mówiąc pozostawia wiele do życzenia. BO CZERWONY I CZARNY RAZEM TO TAKIE SUPER KOLORY OCH JAK TO ZIONIE ZŁEEEEEM!!11!@1!!1:crazytwi:

Masz swój styl, generalnie anatomia w nim leży ale może to ewoluuje w coś całkiem spoko, bo ma do tego predyspozycje.

 

No więc, wszystko zależy od Ciebie i tego co z tym dalej zrobisz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kuce i ciekawy styl, jednak zdecydowanie odszedłbym od pomysłu tych przednich nóg bo wyglądają bardzo nie naturalnie i właściwie to z anatomicznego punktu widzenia mają budowę nóg tylnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs poni! 

Poza tym że znowu prawie nic się nie zmienia, pozycja i perspektywa ta sama, ten kucyk wogóle nie przypomina robota, kolory są bardzo monotonne, cały czas alicorn, dużych zmian w grzywie też nie widzę :sparkler:

 

Możesz zawsze rysować to samo bo to Ci wychodzi, ok. Ale zostajesz na tym samym poziomie rysunku. " W świecie rysowników jesteś mechanikiem, który potrafi naprawiać tylko lodówki. I to jeden typ lodówki."

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Zirathel napisał:

czy tylko mi to uniesione kopyto wydaje się dziwnie wygięte?

Nie tylko tobie, ale autorka chyba uparcie odmawia zapoznania się z końską anatomią, sądząc po odwróconych łokciach na każdym obrazku.

Jeśli guglanie obrazków końskich szkieletów jest zbyt trudne - służę obrazkiem z atlasu. Nie przyjmuję wymówek pt. "Mam taki styl", bo własny styl wyrabia się dopiero wtedy, gdy zna się jako tako podstawy.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...