Skocz do zawartości

Trochę moich rysunków MLP i nie tylko


Shios

Recommended Posts

Uhhh zapomniałem skomentować ;w;

Więęęęc

Całokształt mi się podoba, nie mam zbyt wielu zastrzeżeń

Ale jest coś co nie daje mi spokoju a mianowicie, to futerko w uchu Fluttershy a dokładniej, jego kolor >w<

Edytowano przez Zirathel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
18 godzin temu Dairinn napisał:

I za chude bym powiedziała, a tak poza tym cudo :pinkie2:

Czym kolorowałaś? To nie wygląda na zwykłe kredki...

 

Promarkery plus kolorowe cienkopisy

 

18 godzin temu DobryDobry ;) napisał:

Jak dla mnie dla Chrysalis wyszła idealnie dla mnie proporcje są idealne, a te długie nogi tu idealnie pasują.

Ile uczyłaś się rysować?

Trochę długo... sześć lat 

 

Nie piszemy posta pod postem ~ Cahan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Przejrzałam właśnie cały temat i faktycznie jednym z elementów, który wychodzi od razu na pierwszy plan jest długość kończyn. Najwyraźniej taki już masz styl, czasem to przeszkadza, jak w przedostatnim obrazku przez co noga tej kucynki wydaje się zgięta w nienaturalnym miejscu (w sumie w tym rysku wydają mi się też trochę nienaryralnie wygięte, ale to szczegół), ale czasem też pasuje jak w ostatnim rysunku Chrysalis, która ogółem jest trochę wyższa i bardziej patykowata od reszty kucykowej załogi. 
Z rzeczy które mi się podobają to w ciekawy sposób rysujesz oczy, wychodzą całkiem zalotnie przez te długie rzęsy i przygaszone źrenice. 
Zauważyłam, że kuce czasem wydają się płaskie. Najbardziej mam takie wrażenie patrząc na grzywy i uszy zrobione w digitalu. Ucho w tym jakby zgięciu wydaje się cienkie jak kartka i choć wiem, że to element stylu, bo powtarzasz to wszędzie, to przez ten element ucho traci swoją objętość i puchatość. Mimo tego, że w środku jest puszek nie ma tej zwykłej miękkości kucykowego ucha... Co do digitalowej grzywy to mam w niektórych przypadkach wrażenie, że to po prostu obszar wypełniony teksturą, te linie nie zawsze współgrają z konturem, ale to szczegół. W tradycyjnie wykonanych grzywach tego nie zauważyłam i uważam je za całkiem ładne.

Na duży plus jest to, że próbujesz różnych mediów, mi najbardziej podobają się kucyki wykonane promarkerami. Grzywa, skrzydełka i ubranko Chrysi wyszły naprawdę ładnie. Kolory miękko przez siebie przechodzą, przez co patrzy się na to z taką jakby satysfakcją, że to tak fajnie wyszło :3

Podsumowując tę ścianę tekstu..  Porównując najnowsze rysunki do tych na poprzednich stronach widać postęp. Starasz się udoskonalać swój styl i liczysz się też z poradami innych, ale też potrafisz trzymać się swoich postanowień wobec stylu (jak przy puszkach w uchu), co jest bardzo pozytywne. 

 

Rysiaj dalej, jestem ciekawa co z tego wyjdzie :lunalaugh:

 

Swoją drogą, uczysz się rysować 6 lat, a ile rysujesz już kucyki? ^ ^
Iiii... nie byłabym sobą gdybym nie zapytała jakich markerów używasz? :3



 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta ostatnia Krystyna. Podobają mi się cienie, podoba mi się również jej kształt (te długie nogi akurat bardzo pasują do tej postaci). Gorzej z pyszczkiem. W ogóle mam wrażenie, że masz z nimi problem.

 

Prawie wszystkie Twoje mordki są takie same. Porysuj więcej łbów z innych perspektyw. Staraj się robić więcej urozmaiceń. Jak dla mnie nozdrza położone są za nisko i za bardzo z przodu (powinny być wyżej i trochę zachodzić na bok. Natomiast żuchwa jest cofnięta względem szczęki i w ogóle jakaś taka biedna jest.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Moonlight napisał:

 

Swoją drogą, uczysz się rysować 6 lat, a ile rysujesz już kucyki? ^ ^
Iiii... nie byłabym sobą gdybym nie zapytała jakich markerów używasz? :3

Chodziło mi właśnie o kucyki - ogólnie rysować to od przynajmniej 10. A do kolorowania zwykle promarkery i czasem takie "pędzelowe" pisaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Shios napisał:

Chodziło mi właśnie o kucyki - ogólnie rysować to od przynajmniej 10. A do kolorowania zwykle promarkery i czasem takie "pędzelowe" pisaki.

O to przyznam, że jestem zaskoczona. Myślałam, że to początki Twojej przygody z rysowaniem pucy. Masz może gdzieś swoje pierwsze prace? :3
Też rysuję kucyki od 6 lat :bronies:

Co do pytania o markery to chodziło mi konkretnie, zwykłe czyli te firmy Winsor&Newton? Jak Ci się ich używa?
Ponowiłabym pytanie też o brushmarkery ale nie chcę męczyć. :P. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Moonlight napisał:


Co do pytania o markery to chodziło mi konkretnie, zwykłe czyli te firmy Winsor&Newton? Jak Ci się ich używa?
Ponowiłabym pytanie też o brushmarkery ale nie chcę męczyć. :P. 

Rysuję najczęściej tymi Winsor&Newton, pierwsze dostałam na święta. Moim zdaniem są bardzo praktyczne :rd2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...