Shios

Trochę moich rysunków MLP i nie tylko

Recommended Posts

Hej, chciałabym Wam pokazać kilka moich rysunków.

20170116_121741.jpg           (po prawej) Shios, moja OC. (po lewej) Azura, wróg Shios. :runningvinyl:

20170116_121458.jpg          Taka pseudo Rainbow Dash.  :rd2:

20170116_121413.jpg     Rainbow Dash jako kot.   :maniek:

• Upvote 4

Ponieważ tematy były zdublowane, to usunęłam jeden z nich. 

A maziaje całkiem ładne, tylko anatomia mogłaby być lepsza. Btw. kocia Dash ma z przodu tylne nogi :rdblink: 

Shios i Azura bardzo mi się podobają. Ale jak już Cahan napisała poćwicz trochę z anatomią.

I ta "pseudo" Dash też ma w sumie z przodu tylne nogi :rainderp:

A ta "kocia" RD to tylko taki koci pyszczek ma bo nogi ma już kucykowe :v

Nie wiem totalnie co mam na razie powiedzieć bo rysunki jakie wrzuciłaś są wszystkie takie same pod względem cieniowania, pozycji i takich tam. Skrzydłą też maja takie same. Jedyne co się zmienia to kolor i grzywa, a i to szczerze mówiąc pozostawia wiele do życzenia. BO CZERWONY I CZARNY RAZEM TO TAKIE SUPER KOLORY OCH JAK TO ZIONIE ZŁ[email protected]!!1:crazytwi:

Masz swój styl, generalnie anatomia w nim leży ale może to ewoluuje w coś całkiem spoko, bo ma do tego predyspozycje.

No więc, wszystko zależy od Ciebie i tego co z tym dalej zrobisz. 

17.01.2017 at 15:36 darkblodpony napisał:

Ta Azula nawiązuję do Azuli z Avatara legenda Annga? Czy to tylko zbieżność mion?  

Zbieżność

• Upvote 2

Guest Maniek

Fajne kuce i ciekawy styl, jednak zdecydowanie odszedłbym od pomysłu tych przednich nóg bo wyglądają bardzo nie naturalnie i właściwie to z anatomicznego punktu widzenia mają budowę nóg tylnych.

Najs poni! 

Poza tym że znowu prawie nic się nie zmienia, pozycja i perspektywa ta sama, ten kucyk wogóle nie przypomina robota, kolory są bardzo monotonne, cały czas alicorn, dużych zmian w grzywie też nie widzę :sparkler:

Możesz zawsze rysować to samo bo to Ci wychodzi, ok. Ale zostajesz na tym samym poziomie rysunku. " W świecie rysowników jesteś mechanikiem, który potrafi naprawiać tylko lodówki. I to jeden typ lodówki."

• Upvote 2

@Shios -  ciekawe prace, zwłaszcza fajnie rysujesz mordki. Miałaś niezły pomysł na rysowanie skrzydeł. W kwestii przednich kończyn popieram @Maniek. Trochę dziwnie wyglądają. Proponuję abyś poszukała w internetach jak wygląda szkielet konia/kucyka - wtedy zapewne problem zniknie. 

• Upvote 1

Szczerze to gdyby nie tęczowa grzywa to nigdy nie poznałbym

I czy tylko mi to uniesione kopyto wydaje się dziwnie wygięte? :rainderp: 

Ale ogólnie to ładnie

• Upvote 1

9 minut temu Zirathel napisał:

czy tylko mi to uniesione kopyto wydaje się dziwnie wygięte?

Nie tylko tobie, ale autorka chyba uparcie odmawia zapoznania się z końską anatomią, sądząc po odwróconych łokciach na każdym obrazku.

Jeśli guglanie obrazków końskich szkieletów jest zbyt trudne - służę obrazkiem z atlasu. Nie przyjmuję wymówek pt. "Mam taki styl", bo własny styl wyrabia się dopiero wtedy, gdy zna się jako tako podstawy.

• Upvote 3