Shios

Trochę moich rysunków MLP i nie tylko

Recommended Posts

Hej, chciałabym Wam pokazać kilka moich rysunków.

20170116_121741.jpg           (po prawej) Shios, moja OC. (po lewej) Azura, wróg Shios. :runningvinyl:

20170116_121458.jpg          Taka pseudo Rainbow Dash.  :rd2:

20170116_121413.jpg     Rainbow Dash jako kot.   :maniek:

• +1 4

Ponieważ tematy były zdublowane, to usunęłam jeden z nich. 

A maziaje całkiem ładne, tylko anatomia mogłaby być lepsza. Btw. kocia Dash ma z przodu tylne nogi :rdblink: 

Shios i Azura bardzo mi się podobają. Ale jak już Cahan napisała poćwicz trochę z anatomią.

I ta "pseudo" Dash też ma w sumie z przodu tylne nogi :rainderp:

A ta "kocia" RD to tylko taki koci pyszczek ma bo nogi ma już kucykowe :v

Nie wiem totalnie co mam na razie powiedzieć bo rysunki jakie wrzuciłaś są wszystkie takie same pod względem cieniowania, pozycji i takich tam. Skrzydłą też maja takie same. Jedyne co się zmienia to kolor i grzywa, a i to szczerze mówiąc pozostawia wiele do życzenia. BO CZERWONY I CZARNY RAZEM TO TAKIE SUPER KOLORY OCH JAK TO ZIONIE ZŁ[email protected]!!1:crazytwi:

Masz swój styl, generalnie anatomia w nim leży ale może to ewoluuje w coś całkiem spoko, bo ma do tego predyspozycje.

No więc, wszystko zależy od Ciebie i tego co z tym dalej zrobisz. 

17.01.2017 at 15:36 darkblodpony napisał:

Ta Azula nawiązuję do Azuli z Avatara legenda Annga? Czy to tylko zbieżność mion?  

Zbieżność

• +1 2

Gość Maniek

Fajne kuce i ciekawy styl, jednak zdecydowanie odszedłbym od pomysłu tych przednich nóg bo wyglądają bardzo nie naturalnie i właściwie to z anatomicznego punktu widzenia mają budowę nóg tylnych.

Najs poni! 

Poza tym że znowu prawie nic się nie zmienia, pozycja i perspektywa ta sama, ten kucyk wogóle nie przypomina robota, kolory są bardzo monotonne, cały czas alicorn, dużych zmian w grzywie też nie widzę :sparkler:

Możesz zawsze rysować to samo bo to Ci wychodzi, ok. Ale zostajesz na tym samym poziomie rysunku. " W świecie rysowników jesteś mechanikiem, który potrafi naprawiać tylko lodówki. I to jeden typ lodówki."

• +1 2

@Shios -  ciekawe prace, zwłaszcza fajnie rysujesz mordki. Miałaś niezły pomysł na rysowanie skrzydeł. W kwestii przednich kończyn popieram @Maniek. Trochę dziwnie wyglądają. Proponuję abyś poszukała w internetach jak wygląda szkielet konia/kucyka - wtedy zapewne problem zniknie. 

• +1 1

Szczerze to gdyby nie tęczowa grzywa to nigdy nie poznałbym

I czy tylko mi to uniesione kopyto wydaje się dziwnie wygięte? :rainderp: 

Ale ogólnie to ładnie

• +1 1

9 minut temu Zirathel napisał:

czy tylko mi to uniesione kopyto wydaje się dziwnie wygięte?

Nie tylko tobie, ale autorka chyba uparcie odmawia zapoznania się z końską anatomią, sądząc po odwróconych łokciach na każdym obrazku.

Jeśli guglanie obrazków końskich szkieletów jest zbyt trudne - służę obrazkiem z atlasu. Nie przyjmuję wymówek pt. "Mam taki styl", bo własny styl wyrabia się dopiero wtedy, gdy zna się jako tako podstawy.

• +1 3

OOO :pinkieawesome: te dwie ostatnie prace wyszły Ci naprawdę superaśnie. Rysowałaś może promarkerami? 

4 minuty temu Chip napisał:

OOO :pinkieawesome: te dwie ostatnie prace wyszły Ci naprawdę superaśnie. Rysowałaś może promarkerami? 

Dokładnie :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się