Skocz do zawartości

The Top Ten Pony Videos 2016 - Polska


twister

Recommended Posts

Witam :D

 

Po namyśle postanowiłem spróbować, i oto jest: Głosowanie do "The Top Ten Pony Videos 2016 - Polska" 

Oryginalna seria jest stworzona przez JHaller'a

 

 W głosowaniu pod uwagę są brane wszystkie filmy (polskie), prócz tłumaczeń (napisów).

Więcej informacji na filmie.

 

Jest to jak narazie TESTOWA edycja projektu.

I EDYCJA pojawi się na początku kwietnia pod nazwą: "The Top Ten Pony Videos of January, February & March 2017 - Polska" (coś długa ta nazwa :rainderp:)

 

Link do filmu (głosowania)(warto obejrzeć cały i się z nim zapoznać ;)): https://youtu.be/rq4kFEnioYE

Wszystkie zażalenia, pytania, etc. proszę pisać w komentarzach pod postem.

 

Pozdro

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszelkie fanowskie piosenki po polsku(ale np z animacją pochodzącą z oryginału - kilka polskich wykonań "The Moon Rises" tak ma), polskie fanowskie dubbingi, teledyski do piosenek w języku polskim itd się liczą tak?

I... bo nie mam co do tego pewności - obcojęzyczne, ale polskich twórców również się liczą, tak?(bo tu piszesz polskie, a w filmiku, że od polskich twórców, a to nie do końca to samo...) 

I dla pewności... liczą się filmy sprzed 2016?

A co z... nominowaniem swoich(bo jak można to bym "Mój Mały Kucyk Dziedzictwo Pustki" nominował).

 

A co do tytułu... jak jest taki długi to może lepiej "The Top Ten Pony Videos styczeń-marzec 2017 - Polska" - w końcu jak to polska seria to chyba lepiej by jak największa część nazwy była po polsku. Samo "The Top Ten Pony Videos" to rozumiem, bo odniesienie do tytułu oryginału, ale nazwy miesięcy po angielsku wydają mi się już ciut bez sensu.

 

No i choć piosenka Lyry jest fajna, to... wydaje mi się, że polski podkład by bardziej pasował skoro to polska edycja. .

Edytowano przez Lyokoheros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Lyokoheros napisał:

Czyli wszelkie fanowskie piosenki po polsku(ale np z animacją pochodzącą z oryginału - kilka polskich wykonań "The Moon Rises" tak ma), polskie fanowskie dubbingi, teledyski do piosenek w języku polskim itd się liczą tak?

I... bo nie mam co do tego pewności - obcojęzyczne, ale polskich twórców również się liczą, tak?(bo tu piszesz polskie, a w filmiku, że od polskich twórców, a to nie do końca to samo...) 

I dla pewności... liczą się filmy sprzed 2016?

Dubbingi, Covery, I Piosenki (najlepiej, żeby posiadały teledysk)

Nie, tylko filmy z 2016 roku

Jeżeli chodzi o angielskie filmy, polskich twórców, to tak... zaliczają się.

 

Zaliczają się też teorie, przemyślenia, recenzje, etc.

 

8 minut temu Lyokoheros napisał:

A co do tytułu... jak jest taki długi to może lepiej "The Top Ten Pony Videos styczeń-marzec 2017 - Polska" - w końcu jak to polska seria to chyba lepiej by jak największa część nazwy była po polsku. Samo "The Top Ten Pony Videos" to rozumiem, bo odniesienie do tytułu oryginału, ale nazwy miesięcy po angielsku wydają mi się już ciut bez sensu.

 

Nad tytułem jeszcze pomyślę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko angielskie? Czyli jak zrobiłbym teledysk do np japońskiego intra anime to już się nie liczy... smuteczek...:(

Spoiler

Nie, no żartuje, domyślam się że powiedziałeś o angielskim tylko dlatego, że najpopularniejszy...

Zresztą i tak mówiłem czysto hipotetycznie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłeś dobrą decyzję jeśli chodzi o napisy, tylko chyba informacja o tym powinna się znajdywać również na filmiku. Zastanawiam się również czy 4 dni na pewno wystarczą. Czas wyszukiwać archiwa FGE...

EDIT: Zagłosowałem.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...