Guest Ziemowit

Czy Applejack byłaby "dobrą żoną"? [DYSKUSJA]

Recommended Posts

Guest Ziemowit

Witajcie fani pomarańczowej, wiejskiej klaczki.

Ostatnio naszedł mnie pomysł na dość dziwny temat poświęcony dyskusją o tym, czy Applejack powinna brać ślub, a gdyby wzięła jaką byłaby żoną. I jak by wzięła to z kim... Jak dla mnie Applejack jest za mało romantyczna. No sorki, ale jak to kiedyś ładnie ująłem "kobieta pracująca" nie jest idealną żoną. Jest za mało delikatna i za mało tolerancyjna wobec niektórych zachowań. A jaka jest wasza opinia na ten temat?

Idealną może nie, ale dobrą napewno. Za mało romantyczna? Nie mieliśmy jeszcze okazji się o tym upewnić. Jest trochę jak Jagienka z Krzyżaków, ale mniejsza z tym. Mi osobiście nie przeszkadza, że jest,jak ty to pięknie ująłeś ,,Kobietą pracującą". To źle? Na pewno z całego mane six, ona zajmuje pod tym względem pierwsze miejsce.

Klacza pracująca dla której najważniejsza jest rodzina. Jak dla mnie byłaby dobrą żoną, ale zależy też co rozumiemy przez określenie "dobra żona". Tu też trzeba trafić w odpowiedniego ogiera, który odwzajemniał by jej uczucie lub na odwrót. Romantyczność też może się ujawnić u każdego i każdy może ją inaczej rozumieć, podchodzić do tej kwestii. Ja bym raczej pytanie, nie czy byłaby dobrą żoną, ale dla kogo byłaby dobrą żoną lub kto dla niej odpowiednim mężem.

• Upvote 3

2 minuty temu Polineks96 napisał:

Ja bym raczej pytanie, nie czy byłaby dobrą żoną, ale dla kogo byłaby dobrą żoną lub kto dla niej odpowiednim mężem.

Święte słowa...

Spoiler

No wiadomo że ja:aj2

• Upvote 2

Guest Maniek

To pytanie jest bez sensu bo każdy lubi inny typ kobiet i dla jednego może być najlepszą żoną na świecie a dla kogo innego nieporozumieniem.

Guest Ziemowit
godzinę temu Maniek napisał:

To pytanie jest bez sensu bo każdy lubi inny typ kobiet i dla jednego może być najlepszą żoną na świecie a dla kogo innego nieporozumieniem.

W każdym pytaniu kryję się jakiś sens :lkBLv:

Applejack odziedziczyła farmę i na męża potrzebuje konia roboczego, który będzie zapieprzał od rana do nocy. Poza tym byłaby dobrą żoną.

Zdefiniuj "dobrą żonę" :wow: 

No moim zdaniem to ona ma całą gamę zalet: od szczerości, poprzez pracowitość aż po miłość do rodziny. No nie wiem, ale moim zdaniem to żona na medal. 

• Upvote 1

Jasne, że byłaby dobrą żoną. Jest zaradna, pracowita i szczera. Łatwo dałoby się poznać, kiedy kłamie. Zwykle wie czego chce i jest stanowcza. No i wysoko ceni sobie rodzinę. Takie cechy są bardzo w porządku. Ale jak to już tam wyżej powiedziano, wszystko zależy od ogiera, który by miał być mężem. 

• Upvote 1