PrinceKeith

Konkurs w dziale Discorda

Recommended Posts

Witajcie!

Myślałam o tym by zorganizować konkurs w naszym skromnym dziale pana chaosu. Co myślicie o tym pomyśle? Jaki chcielibyście by był to konkurs? Zapraszam do dyskusji!

właściwie, to nie wiem na jaki temat w tym dziale NIE możnaby zrobić konkursu... :discord2:

Konkurs na ulubioną potrawę Discorda/taniec razem z jego genezą, tym jak się to przyżądza/tańczy i takie tam. Albo ułożenie Panu Chaosu planu dnia, który byłby tym lepszy im bardziej chaotyczny i bez sensu. 

Konkurs chaosu oczywiście.. Kto zrobi ładniejszy w swoim znaczeniu chaos... i gdzie, w jakim miejscu, z czego. Mile widziane lewitujące wszystko, pływające auta, latające telefony... śmiejące się dywany. A nawet dla naszego pana chaosu.... (rusz wyobraźnie).

Oczywiście mamy do dyspozycji całą sztukę: fotografowania, filmowania, literatury :trogcord: muzyki. Dla wtajemniczonych długi czas naświetlania migawki, green screeny działają cuda... To co Discord robi to często iluzja my też wykażmy się taką umiejętnością :)

znalazłem to gdzieś w internetach :)

Edited by Sticzowski
  • Upvote 1

Konkurs literacko-artystyczny. Na jednej pracy :crazytwi2:(narysuj coś na opowiadaniu, narysuj ołówkiem opowiadanie w Paincie)...   

• Upvote 1